koşuyolu klima servis

koşuyolu klima servis

Koşuyolu klima servisi

0216 311 70 69    0506 325 94 95

Kosuyolu  Klima servisi hizmeti sunan;  klima firmamızda  klima ile ilgili sorunlarınıza aynı gün içerisinde hızlı ve güvenilir klima servisi sağlıyoruz.

Kosuyolu  Klima servisi , Kosuyolu  Klima da faaliyete geçerek kısa zamanda bakım,montaj, onarım ve çeşitli Kosuyolu  Klima servisi ihtiyaçları ile karşı karşıya kalan müşterilerine geniş kapsamlı olarak hizmet vermektedir . Buna göre bakım, onarım, parça değişimi ve tamirat ve klima bakır borulama gibi tüm işlemleri titizlik ile gerçekleştirerek kısa zaman içerisinde müşteri memnuniyetlerinin açığa çıkmasına yardımcı olmaktayız.

Kosuyolu  Klima servisinde yapılan iş ve işçiliklere gereğinden fazla ücret ödemezsiniz.

Atölye kapasitesine sahip mobil servis araçlarımız ve klima konusunda gerekli eğitimleri almış uzmanlık yetkisine sahip teknik personelimiz ile 7 gün 24 saat Kosuyolu  Klima servisi sağlıyoruz.

Kosuyolu  Klima olarak en çok bakımsız klimalarla karşılaşıyoruz. Evlerde, işyerlerinde geniş alanların ısıtılmasında ve soğutulmasında kullanılan klima cihazlarının genel bakımları 6 ayda bir (kimyasallı) periyodik bakımları ise 3 ayda bir yapılmalıdır.

Kosuyolu  Klima servisi olarak her daim bir telefon uzağınızdayız, çağrı merkezimizi arayarak gerek telefonla destek gerekse yerinde hizmetler

Hızlı Servis

Klima arızalarında yaz günlerinin sıcağından, kış günlerinin soğuğundan etkilenmemeniz için aciliyetinizin farkında olarak Koşuyolu   klima servisi sağlıyoruz.  klima hizmet sunan en hızlı teknik servisdir. Garantisi biten Koşuyolu semtinde tüm klimalara acil klima servisi sunuyoruz.

 

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir