koşuyolu kombi servis

koşuyolu kombi servis

Koşuyolu kombi servisi

0216 311 70 69    0506 325 94 95

Kombi servisi, montaj ve tamir konusunda her türlü hizmeti sizlere vermektedir. Tüm marka ve modellerde alanında uzmanlaşmış bir kadroyla tamir hizmetlerimizi tüm tecrübelerimizi kullanarak sizlerle paylaşıyoruz. Hizmet verdiğimiz kadro İstanbul’da Kombi servisi konusunda en hızlı ekiplerdendir. İstanbul’da Kombi bakımı, tamiri ve montajı konusunda en iyi hizmeti hem de İstanbul’un tüm ilçelerinde vermekten gurur duyuyoruz. Servisimiz her türlü Kombi tamirinde, bozulan yedek parçaların yerine %100 orijinal parçaları kullanmaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığıyla Kombilerinizi bize tamir ettirebilirsiniz. Servisimiz dünya standartlarına uygun olarak yapacağından, aynı sorunun Kombinizde tekrar etme olasılığı yoktur.

Servis Hizmeti Verdiğimiz Kombi Çeşitleri

  • Hermetik Tip Kombiler

  • Bacalı Tip Kombiler

  • Yoğuşmalı Tip Kombiler

Tüm marka ve model Kombiler için %100 orijinal yedek parçaları kullanıyoruz.

Neden Kombi Bakımı

Ev, iş yeri v.b. yerlerin ısınmasında kullanılan kombi cihazları uzun süredir çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalştırılması cihazın performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi cihazı çalıştırılmadan önce cihazın ve tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra cihazı devreye alınması önerilir. Bunun nedeni cihazın verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.

Kombi Montajı

Kombi Montajı’nı tüm İstanbul genelinde gerçekleştiriyoruz. En kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirilen kombi montajı hizmeti eğitimli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Kombi montajı hizmetimiz TSE Belgelidir ve garanti kapsamındadır.

Kombi montajı için güvenilir bir adres ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânı istiyorsanız merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. 0506 325 94 95

Kombi montajınızı neden biz yapalım?

Gaz dağıtım kuruluşunun belirlediği kurallara göre tesisat ve baca bağlantılarının sertifikalı personel tarafından yapılmalıdır. Sertifikalı bir firmanın personeli tarafından yapılan bir işlem, hem cihazınızın güvenliğini, hem de sizin sağlığınız için hayati önem taşımaktadır. Sizin sağlığınızı sertifikalı kombi montajı ekiplerimizle sizin için düşünüyoruz.

Kombi ve tesisatının bakımı.

1. Kombinin iç yüzeyinde bulunan ısı transfer eden ekipmanların temizliği, Buralarda oluşabilecek toz, kir ve korozyonlar kombinin verimini düşürür, fazla yakıt tüketimi oluşur,

2. Kombinin elektronik devrelerinin çalışıp çalışmadığı kontrol edilir,

3. Kombinin sensörleri ve baca fanının çalışıp çalışmadığı kontrol edilir,

4. Kombinin pompasının çalışıp çalışmadığı kontrol edilir,

5. Kombi su seviyesi kontrol edilir,

6. Tesisat suyunun değişitirilmesi önerilir, tesisat suyu kirlenmiş olaabileceğinden ısı transferini iyi yapamadından yakıtın fazla tüketilmesi gibi durumlar oluşturur.

7. Tesisat suyu değişildikten sonra tesisatın havası alınır.

8. Kombinin su sirkülasyon hattında bulunan pislik tutucu sökülüp kontrol edilir, temizlenir. Pislik tutucu filitresi özelliğini kaybetmişse yenisi ile değiştirilir. Pislik tutucu tıkanıklıklarında pompa suyu sirküle etmesinde zorlanacağından, pompa arızaları meydana gelebilir. Buda kullanıcıya ek bir tamir masrafıdır.

9. Peteklerin bakımlarının yapılması gerekir. Petekler sökülüp iç temizliği yapılabilir, peteklerin dış temizliği ve konvektörlerin temizliği hem sağlık hem ısı transferi açısından önemlidir. Peteklerin konvektörleri yani peteğin üst ızgara kısmından bakılınca içindeki sac bağlantılar, genellikle peteklerin bu ara kısımlarına temizlik için ulaşmada zorlanıldığından bu bölgelerde kir ve tozlar kolayca oluşur. Bu şekilde peteğin çalışması, ısı üretmesi ve konvektörlerin ısı transferi yapması durumunda, konvektörler üzerinde bulunan bakteriler daha hızlı bir şekilde yayılması, sağlığımızı olumsuz yönde etkileyebilir. Genelde bu durum ilk çalıştırılmalarda koku ile anlaşılır.

Kombi bakımı size avantajlarıda şöyle sıralanabilir

1. Bakım yapıldığından kombi arızalanması olasılığı en aza iner

2. Kışın en soğuk zamanlarda aşırı kabarık faturalardan kurtulursunuz

3. Kombinin ömrü uzar

4. Kombide arıza masrafı en aza iner

5. Sağlıklı bir şekilde ısınırsınız

6. Tesisatın ve peteklerin ömrü uzar

  Kombiye su nasıl eklenir?

  * Kombinin tam alt kısmında gövdeye monteli siyah yada mavi musluk yavaşca açılır ve 1,5 bara sabitlenir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir