kozyatağı klima servisi

kozyatağı klima servisi

Kozyatağı Klima servisi

0506 325 94 95       0216 311 70 69

Kozyatağı Teknikeller kombi servisi, içiniz rahat tercih edebileceğiniz bir servis olduğunu size ilk telefonunuzda hissettirecektir. Klimanızı bize gönül rahatlığı ile sorunlarının tamir edilmesi bakımının yapılması için, güler yüzlü ve işini bilen personelimiz bir telefon uzağınızdadır. Alanında en uzman kadro, klima konusunda tecrübeli ve kendini geliştirmiş ustalarımız, güler yüzlü ve işini bilen personelimiz, araçlarımız ve de teknik elemanlarımızla ihtiyacınız olan her an sizlere hizmet sunmaktan memnun olacağız ve bu memnuniyeti sürekli kılmak en büyük hedeflerimizden biridir.

Kozyatağı Teknikeller Klima servisi olarak en büyük hedefimiz müşteri memnuniyetimizdir. Müşteri memnuniyetinin bizim için önemli, klima  servisi hizmetimiz sadece klimanızda  arıza olduğunda ihtiyaç duyacağınız bir hizmet değildir, klimanızın yaz – kış mevsim bakımı, klima için rutin kontroller, klimanızın kurulumu, klimanızın taşınması, klimanızın arızaları vediğer ekipmanların bakım, tamir ve yenilenmesi olarak sayılabilir. Tüm bu nedenlerle klima arızanızı düzelterek, klima tamir etmek bizim tek işimiz değil, klimanızla ilgili ne zaman bir sorun olursa sizlere sadece bir telefon kadar uzak olduğumuzu klimanızdaki en ufak sorunlarda bile bizleri güvenle arayıp bize bildirmenizi temel görevlerimiz olarak görüyoruz.

Kozyatağı Teknikeller klima servisi Kadıköy ‘ ün  her semtinde sizlere kaliteli, müşteri odaklı hizmet veriyoruz. klimanızda arıza olması durumunda ya da olası arızalara engel olarak tüm bakımları yapabilmek için bir telefon kadar uzağınızda güler yüzlü personelimizle sizleri bekliyoruz. klimanız tam anlamıyla işlevini kaybetmesi, görevlerini yerine getirmemesi ya da hiç çalışmadığı anlarda müşterinin servisi aramanız yeterlidir. 0506 325 94 95

Serviste Mükemmellik!

  •  Klima Tamir ve Onarım

  •  Klima Bakım Servisi

  •  Klima Montaj Servisi

  •  Klima Söküm Hizmeti

  •  Klima Arıza Servisi

  •  Teknik Destek

  •  Orjinal Yedek Parça

  •  Bakım Sözleşmesi

Kozyatağı Teknikeller  Klima servisi olarak kadıköy ‘ ün tüm bölgelerinde profesyonel ekip ile servis hizmeti vermektedir.Profesyonel ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmak ve en hızlı şekilde klima problemlerini çözmektedir. Klimanızın bakım ve tamiri için hizmetinizdeyiz.

Yaz aylarında klimalarınızın arızalanmadan klima cihazının, herhangi bir problemi olup olmadığını öğrenip, daha büyük klima arızasına dönüşmemesi için daha büyük sorunlara yol açmadan en iyi şekilde çözümler üreterek erken teşhis yaparak, müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla kullanıcının cebini düşünmektedir.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir