kozyatağı kombi tamir servis

kozyatağı kombi tamir servis

Kozyatağı Kombi Tamir Servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69

Hizmet kalitemizi her geçen gün arttıran firmamız, Kozyatağı Teknikeller Kombi Servis hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerimizin yanı sıra, Makine ile Kombi ve petek temizleme işine de başladık.Makina yardımı ile petek temizeme, kombi bakımı yapmaktayız petek temizleme işlemimiz mobil ekibimiz tarafından takip edilmektedir.istenilen zamanda iletişim numarasından irtibata geçebilir ve anında petek temizleme işlemine başlanır.Özellikle belirtmek isterizki işlemlerimiz özel olarak geliştirdigimiz makinalarımız ile yapmaktayız.

Merkezi Anadolu Yakasında  hizmet veren firmamız her geçen gün hizmet ağını genişleterek,emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Tecrübeli teknik servis elemanları ile siz degerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve sizlerin memnuniyetinizi almak, bizim için kazancın en büyüğüdür.
Makineyle petek temizliği yapan ustalarımız evinize zarar ziyan vermeden ve yerinden oynatmadan radyatör bakımını yapmaktadırlar. Kalorifer tesisat sistemi temizliği uygulandıktan sonra kombinin eski ayarda olasına rağmen bakım yapıldıktan sonra daha etkili ısı iletimi olduğunu fark edebilirsiniz. Diğer türlü ertelenen kalorifer iç tesisat temizliği kombi ayarı çok yüksek bile olsa kalorifer borularında belli belirsiz yerlerde tıkanmalar olduğu için etkili bir ısınma meydana gelmemektedir. Bu durum faturalara da yansıyarak canınızı sıkabilir. Bu nedenle kış yüzünü iyice göstermeden sizde firmamızdan bir uzman yardımı alarak cihaz yardımı ve özel olarak yurt dışından ithal etmiş olduğumuz kimyasal solüsyon ile radyatör petek bakımını ve tesisat temizliğini yapmaktayız. Bu işe ilk girişim yapan firma olarak kullanılan cihazları sürekli takip edip günümüze en uygun olarak makinelerle servis hizmeti sunmaktayız. Aynı şekilde kullanılan kimyasal maddeler konusunda da hassas davranarak en uygun kimyasal solüsyonu kullanmaktayız.

KOMBİ BAKIMI NEDEN YAPILMALI?

Kombinizin düzgün çalışıp uzun ömürlü olması için periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir.Bakımı yapılmayan kombinin verimi düşer ve ömrü kısalır, sürekli arızalar vermeye başlar.çalışması zorlaşan kombiler daha az ısı verir ve doğalgaz faturalarında yükselmelere sebep olur.Aynı zamanda sağlık sorunları başlar,kışın size ve ailenize soğuk algınlığı olarak geri döner.

kombi bakımları zamanında yaptırıldığı vakit eski olan kombilerin verimi artar, yeni olan kombilerin ise ömürleri, verimi artar.Bakım yaptırılan kombilerde kışın fatura parasının yanında birde arıza parası ödemenize engel olacağını unutmayınız.Bakımı yaptırılan kombiler sürekli arıza vermeyeceği için size beklenmedik masraflar çıkarmaz.

KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR?

Kombi bakımı dikkat gerektiren bir iştir, her önüne gelen ustaya yaptırılacak iş değildir. Bazı servislerin yaptığı gibi süpürge makinesi ile toz alma işlemi değildir. Kozyatağı Teknikeller kombi bakımı firmamızda aşağıda belirttiğimiz işlemleri yapıyoruz.

  • Tozların temizliği

  • Fan temizliği

  • Duman odası temizliği

  • G tankı kontrolü

  • Üç yollu vana kontrolü

  • Yanma odası temizliği

  • Gaz ayarı

  • Pompa testi

  • Filtre bakımı

  • Brolür temizliği

Sizinde kombinizin tam ve güvenilir anlamda temizliğe ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçiniz. 0216 311 70 69 —  0506 325 94 95

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon