kulaksız klima servis

kulaksız klima servis

Kulaksız Klima Servisi

0506 325 94 95   0216  311 70 69 

Kulaksız’de ikamet edip Klima Servisine ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Marka ve model gözetmeksizin klima servis hizmeti ile aklınıza gelebilecek herşeyi ayağınıza getiriyoruz. Kulaksız  Teknikeller Klima Servisi olarak montajdan bakıma, onarımdan söküme ve tüm diğer klima işlemlerini siz kıymetli müşterilerimize profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile garantili olarak sunmaktayız. Güvenilecek bir servise ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayabilirsiniz. 0506 325 94 95

Kulaksız Teknikeller Klima Montajı

Klima Montajı için öncelikle sizin seçeceğiniz veya verim açısından daha uygun olan bir yer sizinle beraber belirlenir ve Klimanızın montajı bu doğrultuda gerçekleştirilir

Kulaksız Teknikeller Klima Bakımı

Klima bakımı her yıl düzenli olarak bahar aylarında yapılması tavsiye edilir. Bakım esnasında ilaçlama, gaz seviyesi, elektrik kabloları ve bakır boru kontrolü gibi işlemler yapılır.

Kulaksız Teknikeller Klima Tamiri

Elektronik devre kartı, ortam ve boru sensörü, kompresör,  iç ve dış ünite fanları, kapasitör, gaz kaçağı, kumanda arızası gibi birçok arıza servisimiz tarafından onarımı yapılmaktadır.

Kulaksız Teknikeller Klima Sökümü

İster yeni klima almış olup eskisini söktürmek için, ister taşınma sebebiyle, ister hurdaya ayırmak için ya da bina cephe yenilemesi veya mantolama nedeniyle olsun klimanız tarafımızca sökülür.

Kulaksız Teknikeller Klima Gaz Dolumu

Hiç beklenmedik bir durum olsa da klimanızın gazı kaçabilir ve bu durumda ısıtma ve soğutma yapmayacaktır. Kaçağınız giderildikten sonra R22, R410A ya da 407C gazınızın dolumu yapılır.

Kulaksız Teknikeller Klima Kompresör Degişimi

Klimanızın kalbi kompresördür, kompresörünüz arıza yaparsa klimanız hiçbir şekilde ısıtma ve soğutma yapmayacaktır. Biz arızalı komresörünüzün ister 2.el ister sıfır değişimini yapıyoruz.

Teknikeller Klima  Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir