Kurfalı Kombi Arıza Servis

Kurfalı Kombi Arıza Servis

5 Şubat 2019 Kurfalı Kombi Arıza Servis için yorumlar kapalı By klima kombi servisi

Kurfalı Kombi Arıza Servisi

0216 311 70 69       0506 325 94 95

Düzenli olarak kullandığınız kombileri sadece arızalandığı zaman değil, diğer zamanlarda da bakımını yaptırmalısınız. Kombi bakımı çoğu zamanlarda sadece kombiler arızalandığı zaman yapılır. Bu bilindiği gibi yanlış bir uygulamadır. Kombilerin bakımı önemsenmez ve ihmal edilirse hayati kayıplar meydana gelebilir. Bu sebeple kombi bakımlarınızı aksatmayın.

Sizlere Kurfalı kombi arıza servisi 

 0216 311 70 69 iletişim numaralarımızdan profesyonel hizmet vermekteyiz.

Son teknolojimiz ile birlikte kombilerinize en iyi profesyonel kombi bakımı yaparak sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Firmamız alanında uzman kişiler ile birlikte çalışmakta olup, kombi alanındaki her türlü sorununuzda sizlere yardımcı olmayı kendine ilke edinmiştir.

Kurfalı Teknikeller Kombi Servis 

Düzenli aralıklar kombinizin bakımı yapıyor ve bize ihtiyaç duyduğun her an da yardımınıza koşuyoruz. Hizmetlerimizin ücretlerini öğrenmek için lütfen telefon numaralarımızdan veya mail adreslerimizden bizlere ulaşınız. Güler yüzlü personellerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır.

Kurfalı Kombi servisi İstanbul olarak sadece İstanbul merkeze değil, İstanbul’un birçok ilçesine de hizmet vermekteyiz. Cihazınızın arızalanması gibi bir durumla karşılaştırsanız bizi aramaktan çekinmeyiniz. Kurumumuz yetkilendirmediği kişilerin yaptığı müdahalelerde cihazlarınız garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Kombinizin sorunları ve bakımı için lütfen bizimle en kısa süre içerisinde irtibata geçiniz. Sizler için çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Firmamızın en temel amacı kaliteden ödün vermeden yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Kurfalı Kombi Yedek Parça

Kurfalı Kombi yedek parça satışlarımız sayesinde sadece kombilerinizin bakımını değil, yedek parça ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. Kombileriniz için yüzde 100 orijinal parça kullanıyoruz. Kullandığımız kombi yedek parçalar garanti kapsamındadır. Güvenli bir kombi hizmeti almak için firmamızı arayabilirsiniz. 0216 311 70 69 — 0506 325 94 95

Hangi ev için hangi kombi seçilmeli ?

Kombi seçiminde önemli kriterler vardır. Bunlardan bazıları evin kaç metrekaresi olduğu hangi yönde bulunduğu,hangi katta bulunduğu ve hangi radyatörlerin seçileceği  ve yalıtım durumudur.Evi  radyatörlerin ısıttığı gerçeği unutulmamalı. Onun için radyatörler özenli seçilmeli  kombiden alınan ısıl değerle radyatör ısıtılabilsin.

80-90 m2 alana 17000 kcal kombiler

90-150 m2 alana 20.000 kcal kombiler

150 m2 ve üzeri yerler için ise 24000 kcal kombiler uygun görülmektedir.

Yalıtımın nasıl olduğu seçeceğiniz kombiyi yakından ilgilendirmektedir. Alacağınız kombinin teknik servis himzet desteği yedek parça bulunabilirliği çok önemlidir. Kombinin sessiz çalışması aranılan özelliklerdendir. Kombi kullanıcılarından kullandıkları kombileriyle ilgili fikir ve yorum almayı ihmal etmeyiniz .Firmaların alacağınız kombi cihazı için verecekleri garanti şartlarını dikkatli inceleyiniz . TSE, CE ve ISO 9002 sertifikalarının olup olmadığınız dikkate alınız. Kombinin sadece dışına değil, dış kapağı açtırıp içini de görmek isteyin. En az yakıt tüketen ekonomik ve çevreci kombi cihazlarını tercih edin.Dairenizde keşif yaptırtmadan cihaz tipine ve kapasitesine karar vermenizin mümkün olmadığını unutmayın.Bu konuda konuyla ilgili  mühendislik çalışması almadan (ısı hesaplama ya da  baca analizi vb) cihazınızı almayın. Cihaz montesini mutlaka yetkili bayiye yaptırın.

Kombi Temizliği Ne Kadar Sürer?

Kombi bakımları gaz grubu, su grubu kontrollerinin tamamını kapsayan bakımlardır.
Bu esnada kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilmesi gereken şeylerin basşında yeralır.

Temizlik tozlanma çok önemli olduğundan kombinin tamamına yönelik kirlilik  kontrol edilmelidir.

Emniyet kontrolü bakımın olmazsa olmazıdır. Ateşleme otomatiğinin gaz kesme fonksiyonu test edilir, bacalı cihazlarda baca çekişi, baca emniyeti fonksiyon testleri yapılır, ön yanma ayarı,  kısmi ve tam güç altındaki gaz ayarlarının  kontrolü yapılır, kombiye ait brülör ve yanma kontrolleri yapılır.

Kombininsıcak su üretme ve ısıtma   fonksiyonları da kontrol edilmelidir, ana eşanjör kontrolü yapılır, kombinin elektronik aksamı kontrol edilir, kalorifer ve sıcak su hattında bulunan pislik tutucular temizlenir.

Su şalteri filtresini kontrolden geçirilir., filtre temizliği yapılır,  fan kontrolü ve temizliği de yapılmalıdır. Kombi bakımları  kış ayları başlangıcında senede en az bir defa olmak üzere yapılmalıdır.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar .

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Comments are closed

Icon Icon Icon Icon