Kurtköy Klima Tamir Bakım Servis

Kurtköy Klima Tamir Bakım Servis

Kurtköy Klima Tamir Bakım Servisi

0216 311 70 69       0506 325 94 95

Kurtköy Klima Servisi olarak İstanbul Anadolu Yakası bütün semt ve mahallelere hizmet vermekteyiz. Uzman ve samimi ekiplerimiz klima servis kaydınızı oluşturduktan sonra süratle adresinize gelerek klima servis ihtiyacınızı giderir. Uzman servis ekibimiz en doğru iklimlendirmeyi yaparak servis hizmetini sonlandırır. Klima tamir ve arıza durumlarında önceden vermiş olduğunuz teknik bilgiler ile servis ekiplerimiz hazırlığını yapar ve servis bölgesine hareket eder. O yüzden verecek olduğunuz bilgiler bizim için önemlidir. Lütfen klimanızın durumu ile ilgili en doğru bilgileri paylaşarak klima servis kaydı oluşturunuz. Klima servisimiz 7/24 sizleri beklemekte ve sizler için çözüm üretmektedir.

Kurtköy Klima tamiri konusunda uzman olan personelimiz birçok tamir işlemini adresinizde gerçekleştir. Adreste gerçekleştirilen tamir oranı ortalama % 90 civarındadır. Bu yüzden klimanızın tamir ihtiyacı doğrultusunda servis kaydı oluştururken verecek olduğunuz bilgiler bizim için önemlidir. Yapılan bütün tamir işlemleri 1 yıl işçilik ve parça garantisi altındadır. Kurtköy Teknikeller Klima Servisi olarak onlarca klima markasına ait klima modellerine teknik servis hizmeti sağlamaktayız, klima tamir hizmeti vermekteyiz.

Adres değişikli ya da taşınma durumlarında Kurtköy  Klima Servisi yine yanınızda. Klimanız eski adresinizde doğru ve güvenli bir şekilde sökülerek dikkatlice paketlenir. Yeni adresinizde ise en doğru iklimlendirme noktasında tekrar montaj edilerek sizlere en güzel hizmet verilir. Klima montaj fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 311 70 69  nolu telefonla bizlere ulaşabilir servis ücretihakkında net billgiler elde edebilirsiniz.

Yazın bunaltan sıcaklığında bozulan bir klima ile günleriniz ve geceleriniz kabusa dönmesin! Kurtköy  klima servisi ile klimalarınızın bakımını yaptırın klimanız maksimum performans ve minumum enerji sarfiyatı ile düzenli ve uzun ömürlü çalışsın. Bakımı aksatılan bir klima düşük bir performansla çalışırken enerji sarfiyatı da maksimum düzeyde artar bu da ev ve işyerleri faturalarınızda sizlere büyük bir kefalet oluşturur. Bu yüzden sizlerde Klima bakım hizmetini aksatmayarak ekonomik anlamda kazanç elde eder ve uzun vadede klimanızdan yüksek verim elde edersiniz. Klima bakımı neden mi önemli? Yazın kavurucu sıcağında ve kışın dondurucu soğunda çalışmak ne kadar zor ve kötüyse klima bakımı da o derece önemlidir. Unutmayın klima bozulduktan sonra gelen klima servisinden her zaman daha mütavazidir klima bakımına gelen servis ekipleri ve firmaları.

Kurtköy Arçelik Klima Servisi
Kurtköy General Klima Servisi
Kurtköy Carrier Klima Servisi
Kurtköy Toshiba Klima Servisi
Kurtköy Sharp Klima Servisi
Kurtköy Vestel Klima Servisi
Kurtköy Demirdöküm Klima Servisi
Kurtköy Beko Klima Servisi
Kurtköy Panasonic Klima Servisi
Kurtköy Midea Klima Servisi
Kurtköy Electrolux Klima Servisi
Kurtköy Regal Klima Servisi
Kurtköy Mitsubishi Klima Servisi
Kurtköy Altus Klima Servisi
Kurtköy LG Klima Servisi
Kurtköy Bosch Klima Servisi
Kurtköy Daikin Klima Servisi
Kurtköy Airfel Klima Servisi
Kurtköy Fujitsu Klima Servisi

Fiziki müdahaler sonucu bozulan ve kırlan klima parçaları birebir orjinal parçası ile Kurtköy Teknikeller Klima Servisinde değişir. Klimanız hangi marka olursa olsun Kurtköy Klima Servisi sizlere en iyiyi sunmak adına orjinal parçalar ile değişim yapar. Hizmet süresi parça tedariği bakımından 1 ila 3 iş günü içerisinde değişmektedir. Daha detaylı bilgi almak ve servis kaydı olşuturmak için lütfen  0506 325 94 95 nolu servis telefonumuzdan bizlere ulaşınız.

Kurtköy klima servisi
Kurtköy klima bakımı
Kurtköy klima arıza servisi
Kurtköy klima montajı ve de montaj
Kurtköy klima teknik servisi
Kurtköy klima ustası
Kurtköy klima gaz dolumu
Kurtköy klima bakır boru tesisatı
Kurtköy klima ankastre boru döşeme
Kurtköy klimacı

Teknikeller Klima Tamir Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir