kurtköy kombi arıza servis

kurtköy kombi arıza servis

Kurtköy Kombi Arıza Servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69 

İstanbul Bölgesi Kurtköy Teknikeller Kombi Servisi hizmetini müşterilerimize daha hızlı sunmak için İstanbul`un tüm bölgelerine kombi servisi, kombi montajı ve kombi bakım hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Kombinizin her hangi bir sorunundan şikayetçi iseniz bizi arayabilirsiniz. 0216 311 70 69  Müşterilerimize hızlı servis sağlamak için artık Anadolu Yakasındaki Tüm İlçelere Kombi servisimiz vardır.

Kurtköy Teknikeller Kombi Servis hizmetimizde memnuniyet üzerine kurulu iş bilinciyle yaklaşmaktayız. Kombi arıza servisi için bize telefon numaramızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kombi problemleriniz için kombi servisi teknik ekibimizden çağrı merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz. Özellikle kış aylarında kombilerinize büyük ihtiyaç vardır. Isınma ve ısıtma sisteminiz bazı problemler ile karşılaşmış olabilir.

Çalışıp ve durma gibi bazı sıkıntılar, Hava basması, Gaz kaçağı problemleri vs…kısacası A’dan Z’ye doğabilecek tüm problemlerinizde kombi servisi ekibimiz donanımlı çalışma arkadaşları ile sorunların çözümünde yanınızda yer almaktan mutluluk duyar. Mekanik parçaların kontrolü, Emniyet kontrolü, Cihazın genel bakımı teknik servis personelimiz tarafından özen gösterilerek uzun vadeli hesaplara göre gereken işlemler yapılır.

Kontroller ve ayarlar yapımı sonrası kombinizin temizliği önemlidir. Yanma odası, esanjör dış yüzeyi, brülör ve enjektör, ana gövde kapakları, ısıtma tesisatı filtresi, kullanım suyu, akış kontrolü temizliği gerçekleştirilir. Tüm bu işlemler kombi servis ekibimizin personelleri tarafından gerçekleştirilir. Öncelik olarak kombinizin sorunları yerinde tespit edilir ve çözüm sağlamak için biran önce işe koyulunur.

Marka bağımsız firmamız Kurtköy Teknikeller Kombi tamir servisi olarak kombinizin markası modeli ne olursa olsun bütün cihazlarla beraber  kombi tamiri ve bakım servisi hizmetleri vermekteyiz.

 Kombiniz sıcak su vermiyor mu?

Cihazınız çok mu gürültülü çalışıyor

Petekleriniz tam ısınmıyor mu?

Kombiniz ayarladığınız sıcaklıkta çalışmıyor mu?

 Her marka ciahazınız  hiç mi çalışmıyor?

Bizi arayın cihazınızla ilgili şikayetinizi hemen çözelim.

Her marka Kombi tamiri ve bakımı konusunda gerekli ekipman ve donanımla siz değerli müşterilerimizin kombi ile alakalı sorunlarınıza kesin ve de garantili hizmet sunmaktayız. 

Kurtköy Petek temizleme servisi

Kurtköy Petek temizleme servisi olarak kalorifer peteklerinizin temizliğini yapıyoruz. İyi bir ısınma ortamı için kombinizin derecesini yükseltmek zorunda değilsiniz.

Yakıt giderlerinizi % 20 ye varan oranlarda azalmasına, kombi ve peteklerinizin ömrünü uzatmak konforlu ısınmanız için kimyasal ilaç ve özel makinamız ile kalorifer tesisatınızı temizliyoruz.

Kalorifer tesisat temizliğinin tamamlanması sonucunda paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Peteklerinizin temizleme işlemini ve kombi bakımını tamamladıktan sonra nötralize özel ilaç ilavesi yaparak kombi ve kat kalorifer tesisatınızı daha verimli hale getirmekteyiz.

Petek temizleme servisi kalorifer peteklerinizin yıkanmasını ve kombinizin bakımı tamamladıktan sonra sizlere sıcak bir ortam sunuyor.

Uzman servis ekibimiz müşterilerimize haftanın yedi günü 8:00 20:00 arası müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bir arada sunmaktadır.

Özel makine ve kimyasal ilaçlar ile yaptığımız petek temizleme işlemleri ile tesisat ve panel radyatörlerinizin ilk günkü performanslarını tekrar sağlamaktadır,

Peteklerim ısınmıyor peteklerimiz üstü ısınıyor altı ısınmıyor, doğalgaz faturalarım kabarık geliyor gibi şikayetleriniz son bulacak. 

Unutmayınız ki bakımı ve temizliği yapılan kombi ve kalorifer tesisatı daha yüksek performans ve daha düşük enerji sarfiyatı ile ekonomik bir ısıtma sistemine sahip olursunuz.

Petek Temizleme Servisi | 0506 325 94 95  | Tel: 0216 311 70 69

Petek temizleme işlemini ne zaman yaptırmalıyım ?

Peteklerinizin yarıdan aşağısı ısınmıyor ise

Kalorifer petekleriniz hiç ısıtmadığında ya da kombinin derecesini yüksek ayara getirdiğiniz halde yinede ısıtmıyorsa

Peteklerin üstü ısınıyor fakat altı hiç ısıtmıyorsa

Kat kaloriferi tesisatınızdaki kombi ye uzak olan petek hiç ısınmıyorsa

Kombi sürekli kirlenmeden dolayı arıza yapıyorsa

Kalorifer peteklerinin 2 yıl veya daha uzun süredir hiç temizliği yapılmamış ise

Kombi tesisat filtresi sürekli tıkanıyorsa

Kombi kısa süreli yanıp devreden çıkıyor yada aşırı ısınma arızası veriyorsa

Yukarıda belirtilen şikayetlerden herhangi biri varsa artık sizin kalorifer petek temizleme yaptırmanız gerekmektedir.

Kurtköy Teknikeller  kombi tamir servisi olarak cihazlarınızın yıllık bakımı, onarımı, tamiri, arızaları ve petek temizleme gibi her türlü taleplerinize karşı kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş kombi servisiyiz.

Kurtköy de  Kombi tamir servisi hizmeti verdiğimiz Airfel, Arçelik, Alarko, Ariston, Beko, Baymak, Baykan, Buderus, Bosch, Demirdöküm, E.C.A, Ferroli, Vaillant, Vıessmann, Protherm marka hermatik,bacalı ve yoğuşmalı kombinin tamiri, montajı, bakım ve onarımı uzman ekibimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Kombi çalışmıyor, kombimden sıcak su alamıyorum kombimiz gürültülü çalışıyor gibi şikayetlerinizde bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Garantili arıza bakım onarım ve teknik servis hizmetlerinden yararlanmak için telefonlarımızı arayabilir, servis kaydı yaptırabilirsiniz.

Kurtköy Teknikeller Kombi tamir servisi olarak cihazlarınızla ilgili her türlü tamir, bakım, arıza tespiti gibi taleplerinizde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için profesyonel güler yüzlü kombi serviçiliği alanında gerekli bilgi ve beceriye sahip kadro ve ekipmanlarımızla hızlı ve etkili çözümler üretmekteyiz.

Petek temizleme hizmetimiz

Peteklerim ısınmıyor doğalgaz faturalarım kabarık geliyor gibi şikayetleriniz de son bulacak.

Lütfen dikkat ! : Bizimle irtibata geçtiğiniz zaman cihazınızın markasını, modelini, şikayetinizi ve veriyorsa arıza kodunu söyleyiniz bu şekilde cihazınıza çok daha hızlı müdahale etme imkanımız olur.

Profesyonel Kombi Servis Ekibi, Garantili Hizmet

Kurtköy  kombi tamir servisi ekibimizi alanında gerekli bilgi, beceri ve donamıma sahip kombi servisçiliği alanında sertifikalı kişilerden oluşturuyoruz garantili hizmet ve uygun fiyat, ile bütçenize dost bir kuruluşuz.

Kaliteli Kombi Teknik Servisi

Kombi arızaları, bakımı, teknik servis ve petek yıkama taleplerinizin karşılığı olarak, beklentileriniz doğrultusunda en iyi servis ve servis sonrası hizmeti sağlıyoruz.

Güleryüzlü, Kaliteli, Garantili, Modern Hizmet

Müşterilerine her zaman, kaliteli, güleryüzlü, modern hizmet, teknolojik ekipmanları ve kaliteliyi bir arada sunmaya özen gösteren bir firmayız.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Comments

  • Hasan Gürnaz | Ara 19,2017

    4 peteklerimden randuman alamıyordum ısınmıyorlardı altları Teknikeller Kombi Servisi hiç bir sorunumuzu bırakmadı. Şimdi evimiz çok daha iyi ısınıyor. Teşekkürler.

  • Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir    Icon Icon Icon Icon