KURTKÖY KOMBİ ARIZA TAMİR BAKIM SERVİS

KURTKÖY KOMBİ ARIZA TAMİR BAKIM SERVİS

KURTKÖY KOMBİ ARIZA TAMİR BAKIM SERVİSi

0216 311 70 69      0506 325 94 95

Evlerinizde ve işyerlerinizde ısıtma, sıcak su ve iklimlendirme amaçlı olarak kullanılmakta olan kombi cihazlarınızın tamir ve bakımını, konusunda uzman ve deneyimli kadromuzla yerinde, itinayla ve garantili olarak yapmaktayız..

Kış mevsimine girerken yaşam alanınızın en uygun sıcaklık seviyesinde olmasını istiyorsanız kombi bakımını derli toplu olarak yaptırmanız gerekiyor. Bu bakımlar sırasında cihaz ile ilgili bütün yöntem problemler ortaya çıkıyor, olabilecek arızalar daha önceden belirleme ediliyor ve cihazın daha verimli bir biçimde çalışılması sağlanıyor. Kurtköy Teknikeller Kombi Bakım Servisimiz de bu hususta her zaman tüketicilerin yanısıra oluyor. Güler yüzlü hizmet anlayışıyla hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyor. Kombi bakımı neden yapılmalı? Sorusunu kısaca bu yolla kısacasımek mümkün olabilir. Kombi bakımı yaptırmanın önemi yalnızca yaşam koşullarını maksimum düzeyde tutmak değildir.

Kaliteli ve profesyonel hizmetler ile ön plana çıkan Kurtköy Teknikeller Kombi Servisi  kombi tamiri konusunda da müşterilerinin tarafında yerini alarak en iyi sonuç kapsamında çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bazı durumlarda kombi tamiri yerine yeni bir kombi alınması daha avantajlı olabilmektedir. Bu durumda müşterilerin gereksiz yere maddi zarara uğramaması açısından kon hakkında detaylı bilgi aktarımı yapılarak tamir edilmemesi daha avantajlı olduğu bildirilmektedir. Diğer taraftan sadece temizlik yapılması ve daha ileri arızalar için parça değişiminin gerçekleşmesi halinde kullanılabilen kombiler için hızlı ve profesyonel hizmetler sunulmaktadır. Kombilerinizde küçük sorunların gözlenebilmesi durumunda beklemeden kombi hizmetine başvurmanız büyük sorunların önüne geçmeye yardımcı olmaktadır. 0216 311 70 69

Kurtköy Kombi Arıza Tamir Bakım Servisi olarak amacımız sizlere en kaliteli hzimeti ulaştırıp müşteri memnuyetini en üst seviyede tutmaktır.Servisimize çağrı merkezimizden haftanın 7 günü 24 saat erişebilir, bilgi alabilir, kombinizle alakalı sorunlarıniz ile ilgili servisimizden destek alabilirsiniz. Teknik ekibimiz ve güleryüzlü personelimiz ile her zaman bir telefon kadar yakınınızdayız.

 Kurtköy kombi servisi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Kurtköy ’deki bütün semtlere kaliteli ve garantili kombi servis hizmeti götürmeyi başarmıştır. Kurtköy Kombi Servisi

Kurtköy Teknikeller Kombi Servisi Tecrübenin ve Kalitenin Birleştiği Nokta. Kombi Servisi Olarak Çıktığımız Bu Yolda; Her Geçen Gün Kalitemizi Arttırarak Kombi Servisi Hizmetinde Öncülerden Olmanın Haklı Gururunu Yaşıyoruz.

Kurtköy Kombi Servisi Olarak Müşteri Memnuniyetini Kaliteli ve Güler Yüzlü Hizmeti Müşterilerimize En Hızlı Şekilde Ulaştırıp Daha Konforlu Yaşam Alanlarına Katkıda Bulunmayı Temel Görev Edinmiş Olan Servisimiz Kurtköy Servis Ekipleriyle Kaliteyi ve Sağlıklı Çözümleri Uygun Kalite Fiyat Politikasıyla Müşterilerine Ulaştırmayı Amaçlamaktadır. 0506 325 94 95

Her geçen gün kendini geliştirmekte olan firmamız bu süreç içerisinde altyapısında da büyümeye giderek vermiş olduğu hizmetin kalitesini arttırmaktadır. Verdiğimiz bütün hizmetlerin 1 yıl parça ve işçilik garantisi altında olması da bunun bir ıspatıdır.

Havaların iyice ısındığı şu günlerde uzmanların da ortak tavsiyesi olan klimaların bakım ve tamiratında siz dşayetli Kurtköy halkına elimizden geldiğince en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Kurtköy Kombi servisi olarak, sektöründe lider firmaların arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Siz müşterilerimizi memnun etmek, en büyük gayelerimizden sadece biridir. Servis anlayışımız müşteri ve müşteri memnuyeti odaklıdır.

Aksine düşünmek mümkün bile değildir.Yıllardır sektörün içinde bulunan firmamız gün geçtikçe kendini geliştirip, en yi hizmeti verebilmek içni çaba göstermiştir.
Kaliteli ve güvenilir hizmeti vermek için uzman ekip ve güleryüzlü personelleri içeriğinde barındıran Kombi Servisimiz, sizlere en doğru hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Kombileriniz titiz cihazlardır. Kombinizin periyodik bakımlarını netlikle yaptırmanız gerekir. Kışın ortasında sizi yarı yolda bırakmaması için kombinizin yılda en az 1 defa olmak suretiyle periyodik bakımlarını yaptırmalısınız. Aksi takdirde kombiniz doğru bir biçimde çalışmasını sürdüremez ve kombinizden iyi bir biçimde verim alamazsınız.

Kombilerinizin çalışmaması durumunda öncelikle sigortaların ve gaz akışının kapalı olup olmadığının kontrol edilmesi gerekmektedir. Sigortadan kaynaklı bir sorun ise açıldığında kombilerinizin çalışması d gerçekleşmektedir. Ancak, enerji alımı ile alakalı bir durum yok ise Kurtköy  kombi servisi müşteri destek hattı üzerinden iletişime geçerek teknik desteğe başvurmanız önerilmektedir. Böylece Telefon ile teknik bilgi almanız küçük sorunların çözümlenmesine imkan tanımaktadır. Diğer taraftan kombilerinizden ses veya gaz kokusunun gelmesi, suyun kaloriferlerin ve suyun ısınmaması, kombilerin herhangi bir bölümünden su kaçırması gibi belli başlı arızalarda teknik destek yeterli olmamaktadır. Bu nedenle arıza tespiti için servis desteği almanız gerekli görülmektedir. Arızanın kontrol edilerek tespiti sonrasında gerekli arıza işlemleri için çözümler yapılmaktadır. Parça değişimine gerek kalmaması ile arızalar Kurtköy kombi servisi ile tamir edilmektedir. Parça değişimine gerek duyulması halinde en uygun ve kaliteli malzeme kullanımı ile parça değişimi gerçekleştirilmektedir.

Teknikeller Kombi Arıza Tamir  Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon