Kurtköy Kombi Tamir Bakım Servis

Kurtköy Kombi Tamir Bakım Servis

Kurtköy Kombi Tamir Bakım Servisi

0216 311 70 69    0506 325 94 95

 Kurtköy Kombi Tamir Servisi profesyonel çalışma ekibiyle siz değerli müşterilerimize kombi montajıkombi bakımı ve kombi servisi hizmetleri vermektedir.Kombi hizmetlerimiz 1 yıl garantili olup müşterilerimize %25 indirim sağlamaktayız.

Merkezi Anadolu yakasında bulunan  Kurtköy TeknikellerKombi Tamir Servisimiz güler yüzlü ve çözüm odaklı ekibimiz ile müşterilerimize her zaman bir telefon kadar yakındır. 0216 311 70 69

 Kurtköy Kombi Tamir Servisi hizmet verirken marka ve model gözetmez.

Cihazlarınızın sağlıklı çalışabilmesi ve arıza çıkarmaması için yılda en az 2 kez kombi bakımınızın yapılmasını tavsiye ederiz.

 Kurtköy Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

  1. Kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.

  2. Kombi cihazının su sızdırmazlık kontrolü yapılır.

  3. Kombi cihazı tozlanma kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir.

  4. Kombi cihazının yanma odası brülörü temizlenir.

  5. Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.

  6. Kombi baca Fanı kontrol edilir ve temizlenir.

  7. Genleşme Tankı Kontrol edilir ve bar basınç seviyesi ayarlanır.

  8. Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

 Kurtköy kombi servisi
Kurtköy kombi bakımı
Kurtköy kombi arıza servisi
Kurtköy kombi montajı
Kurtköy kombi teknik servisi
Kurtköy kombi ustası
Kurtköy kombici
Kurtköy kombi

Kombilerin Bakıma Neden İhtiyacı Vardır ?Günümüz kombileri bacalı cihazlardan çok daha güvenlik donanımlı olan cihazlardır , hermetik kombiler adlandırdığımız bu kombiler doğalgazı yakmak için kullandığı oksijeni dışardan alıp karbondioksidi dışaryı atmaktadır. Bu işlemi fan motoru aracılığı ile yapmaktadır , fan motoru ise dış ortamdaki havayı sürekli alıp sirkülasyon yaptığı için üzerinde biriken tozlar sebebi ile belli bir süre bakımsız kaldığında cihazınızın fan motoru arıza yapmaya meyilli hale gelecektir.

Kombi Bakımının Peteklere ( Radyatörlere ) Faydası Varmıdır ?Kombilerinize bakım yapılırken filtrelerde temizlendiği için peteklerinizdeki su geçişi rahat olacağı için peteklerinizede faydası vardır .

Kombi Bakımının Doğalgaz Faturasına Faydası Varmıdır ?Kombilerinizin bakım sonrasında mekanik çalışmasının rahatlaması ve yanma hücresindeki temizlik nedeniyle daha az enerji ile daha çok ısı sağlayacağı için doğalgaz faturasına faydası vardır .

Uzun yıllardır kombi arıza ve kombi bakımını yapan firmamız, pek çok kombi markası satışının ardından servis hizmetini ve yıllık bakımlarını yapmaktadır. Kombi alanında uzman olan deneyimli teknisyenleri çalıştıran firmamız, kombi alanındaki teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek yeni sistemlere anında adapte olmaktadır. Bu sayede her model kombi tamirini yapma ustalığına erişen kombi tamir ustaları, sorunsuz ve uzun ömürlü kombi tamiratları sağlamaktadır.

Kombi tamiratı ve kışlık kombi bakımı hizmetlerinin yanı sıra, kombi değiştirme hizmeti, düzgün yapılmayan kombi tesisatlarını yeniden yapma ve bozuk kombi tesisatlarını tamir etme gibi hizmetleri de gerçekleştirmektedir. Pendik ilçesi kombi servisleri içerisinde, verdiği hizmetler ile kendisini kanıtlayan kombi servis firması olan kuruluşumuz, Pendik kombi arıza, Pendik kombi tamiri çağrılarına kısa sürede cevap vererek imkanlar dahilinde yerinde kombi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Teknikeller Kombi Tamir Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir