kurtuluş kombi servis

kurtuluş kombi servis

Kurtuluş Kombi Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69 

 Kurtuluş Teknikeller kombi servisi montaj, petek temizliği, onarım ve bakım alanında hizmet sağlamaktadır. Sistemli bir şekilde çalışmalarını sürdüren Teknikeller Kombi servisi Kurtuluş’da birçok iş yeri, ofis ve evde ki kombilere bakım sağlamaktadır. Sürekli kendini yenileyerek geliştirmeyi başaran Teknikeller kombi servisi  yıllardır hizmete başlamıştır. Çalışma kadrosunda çalışma uzman  ekibi bulunmaktadır. Çalışma ekibinde ki tüm personeller sertifikalıdır. Tüm personeller işini en doğru şekilde yapmaktadır.

Kombi bakım ve montaj işlemlerinin uzman eller tarafından yapılması önerilmektedir. Genellikle bu konuda bilinçsiz davranan kullanıcılar kendi yöntemleri doğrultusunda kombi bakımını üstlenmektedir. Fakat bilinçsiz bir şekilde yapılan kombi bakımı olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya kalmanıza sebep olacak hem de can güvenliğinizi tehdit edecektir. Eğer kombiniz de meydana gelen problemi çözmek ya da petek temizliği yaptırmak istiyorsanız Kurtuluş Teknikeller kombi bakım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Teknikeller Kombi Servisi Hizmetleri Nelerdir?

Kurtuluş Teknikeller kombi servisi kombinin içerisinde ki suyu tahliye etmektedir. Kirli suyun tahliye edilmesinin ardından  genleşme tankının havası ölçülmektedir. Brülör sökülmekte ve kirler temizlenmektedir. Çalışma personelleri tarafından fan test edilmektedir. Kombi de oluşmuş olan kir ve toz temizlenmektedir. Gazın sızdırıp sızdırmadığı test ile ölçülmektedir.

Kombi Çalışmadığında Ne Yapmalıyım?

Kombinizin çalışmadığı durumlarda kesik olan yakıtın gelmesi beklenmelidir. Eğer herhangi bir yakıt kesik değil ise ocağınızın kontrol edilmesi gerekmektedir. Ocağınız çalışmıyor ise gaz vanasını kontrol etmelisiniz. Doğal gazınız kesik olabilir. Bu tür durumlarda kombi basıncını kontrol etmelisiniz. Kombi basıncının 1 ile 2 bar arasında olması gerekmektedir. Kombinin ekranında hata kodu gördüğünüz durumda , kombiyi bir kaç defa açıp kapamanız gerekmektedir. Tüm yaptıklarınıza rağmen halen problem giderilmediyse Kurtuluş Teknikeller kombi servisi ile iletişime geçebilirsiniz. 0506 325 94 95

Doğalgaz kullanımı için harcanan bütçeler kış aylarında özellikle artmakta ve kullanıcıları zorlamakta. Yaz aylarında mutfak ve sıcak su ihtiyaçlarımız için kullandığımız doğalgaz, kış aylarında ısınma ihtiyacımızı da karşıladığından faturalar 3-4 kat daha artabilmekte. Bu anlamda kombilerin yılda en az 1 kere bakımdan geçirilmesi ile faturalarımızda en azından %20 tasarruf sağlamamız mümkün olabiliyor.

Yılda en az 1 kere bakımı yapılan kombi aile bütçesine fayda sağlamakta… Peki ya kombi bakımı yapılmazsa ne olur? Kombinizin bakımını yaptırmadığınızda kombiniz herhangi bir tehlike oluşturmaz; ancak kombinizin vermi düşer ve buna bağlı olarak da doğal gaz tüketimi artar. Yani maliyetiniz artar, cebiniz yanar. Bu nedenle de bakım şart!

Kombiler kullanıma göre zamanla tozlanır ya da kirlenir. Bu nedenler ise kombinizin çalışma sistemini olumsuz etkiler, verimi düşer.

Kombiler için yıllık bakımlar çok önemlidir. Kombilerin yıllık bakımları periyodik bir şekilde düzenli olarak yaptırılır ise kombinin kullanım süresi uzamakla birlikte size sağlayacağı konfor da artmaktadır.

Tabi kombinizin bakımını yaptıracağınız servisin kaliteli personele sahip olup güvenilir bir yer olması da büyük önem teşkil etmektedir. Kombinizin bakımı mutlaka yetkili servislerce yapılmalıdır, önerilen budur.

Kombinin bakımları önemsenmeyip, yüzeysel olarak yapıldığı taktirde harcadığınız para boşa gider ve daha büyük zararlar da ortaya çıkabilir. Kombinizin bakımı eksiksiz bir şekilde tam olarak yapıldığında ise kombinizin verimi artar ve daha uzun süre kullanırsınız.

Kombi duvara asılırken ısı yalıtımı sağlanmalı , antifirizi donmaya karşı korunmalıdır. Kombinizin yanma hanesi ve fan gibi bölümleri temiz tutulmalı, tozları silinmelidir. Radyatörler temizlenmelidir.

Kurtuluş Teknikeller  kombi servisi kombi hizmeti konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Teknikeller kombi servisi arayarak detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz. 0506 325 94 95

 

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir