libadiye klima servis

libadiye klima servis

Libadiye klima servisi

0216 311 70 69   0506 325 94 95

Libadiye klimaTeknik servis alanında uzman ve eğitimli ekibimizle, libadiye tüm bölge ve semtlerine  teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Libadiye klima  Teknik servis yılların tecrübesi ve vazgeçilmez değerimiz olan kalıteli hizmetimizle İstanbul  Libadiye bölgesinde yıllardır İstanbul merkezli çalışmakta, mobil ve her ihtiyaca yöneiik tam donanımlı özel servis araçlarımız ile siz sayın müşterilerimize en hızlı ve en ekonomik hizmeti, yüksek kaliteli olarak ulaştırmaktadır.

 

Müşteri memnuniyetini en temel ilke edinen, alanında yetkin ve uzman personelimize, libadiye Servis İstanbul Çağrı Merkezi numaramız ( 0506 325 94 95 ) ile 7 gün 24 saat ulaşabilir, %10 indirimli ve kaliteli hizmeti almaya başlayabilirsiniz.

Libadiye klima  Servis İstanbul, tamir ve bakım yaptırdığınızda sürpriz ek ücretler ile karşılaşmaz, sadece malzeme ve işçilik hizmet bedelini ödersiniz.

TSE belgeli servis hizmet noktamızla, haftanın 7 günü 24 saat teknik servis hizmetleri sunmaktayız.  Libadiye klima  servisi olarak, siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteli hizmetlerimiz için 0506 325 94 95 nolu Çağrı Merkezimizi her an arayabilirsiniz.

Bütün servis hizmetlerimiza, 1 YIL ÜCRETSİZ işcilik ve yedek parça GARANTİSİ vermekteyiz. Tamir ve Parça değişimlerinde SERVİS ÜCRETİ FİYATA YANSITILMAKTADIR.

Libadiye klima  servis talepleriniz için 0506 325 94 95 numaralı çağrı merkemizinden günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul’un en iyi teknik servisi olan libadiye klima  Servisleri, ,  yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen, yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

Libadiye klima  Servisleri İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli, TSE belgeli servis hizmet noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Libadiye klima  servisi  (0506 325 94 95 ) numaralı Çağrı Yönetim merkezinden arayabilirsiniz

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir