Libadiye Kombi Arıza Servis

Libadiye Kombi Arıza Servis

Libadiye Kombi Arıza Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69

Libadiye Teknikeller Kombi Arıza Servisi

Uzun yıllardır Libadiye Teknikeller Kombi Arıza Servisi sektöründe olan şirketimiz ile arıza, bakım gibi konularda siz değerli müşterilerine her marka kombi için teknik konularda hizmet veren bir kuruluştur.

Kombi cihazında emniyet sistemleri:
Günümüz şartlarına göre bakıldığında soba ile ısıtılan mekanlara göre güvenle kullanılabilen bir sistemdir. Emniyete gelince baca çekişinde bir sıkıntı var ise, kominin içerisinde suyun olmadığını hissettiğinde, yada cihaz 90 ve 100 derece gibi kaynama noktalarına geldiğinde sistem kendini korumaya alır diğer bir konuda cihaza haddinden fazla su yüklemesi olursa 3 bar emniyet sistemleri devreye girer. Bu emniyet sistemlerinin sayesinde sağlığımızı etkileyecek bir takım olayların önüne geçilmiş olur.

Devreye giren emniyet sistemini düzeltme:
Peki bu durumda ne yapmalısınız ilk olarak kombinin alt tabanında bulunan mavi veya siyah renkli vanadan 1,5 aralığına kadar su takviyesi yapın. Mekandan dışarı çıkan baca borusunun ucuna bakın kuş ve benzeri bir engel var mı? son olarak petek vanalarının açık konumda olduğundan emin olunuz. Tüm işlemleri yaptığınız halde cihaz çalışmadı ise Libadiye Teknikeller Kombi Arıza Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Telefonun diğer ucunda tekniker çalışanlarımız sizden gelen çağrılara cevap vermek için beklemektedir.0506 325 94 95

Libadiye Teknikeller Kombi Arıza Servisi kombi bakım, onarım danışmanlık her türlü arıza ve teknik servis ihtiyacınızda tek çözüm merkezidir. Libadiye Teknikeller Kombi Arıza Servisi eğitimli kadrosuyla kusursuz hizmet vermektedir.

İstanbul da çok uzun senelerdir ısıtma sektöründeyiz İlçemizde her noktaya gezici servis yönlendirmekteyiz. Libadiye Teknikeller Kombi Arıza Servisi teknik destek sunan her biri deneyimli eğitimi olan kişilerden oluşmaktadır. Biz servis olarak bakımın onarımın çok gerekli olduğunu sözlü olarak belirtiyoruz.

Mutlu müşteri
Libadiye Teknikeller Kombi Arıza Servisi bölge servisi mekanınıza geldiğinde işi hemen acele yapıp gideyim demez çünkü bu iş aceleye gelmez her bağlantı noktasını en iyi şekilde olacak şekilde kontrol eder ve sorunu kökünden yok eder işi olması gerektiği gibi yapar servisimiz %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan bir firmadır.

Biz güvenli ve garantili Libadiye Teknikeller Kombi Arıza Servisini sizlerle buluşturuyoruz. 

Temiz işçilik
Ekip olarak her zaman İstanbul da  ileri derece teknoloji ile çalışmaktayız. iş yaparken temiz ve titiz şekilde kırmadan dökmeden çalışmaktayız. her saat bize ulaşabilir ve almak istediğiniz hizmeti biz e iletebilirsiniz size en yakın servis çalışıyoruz İstanbul da  her karış bölgesine noktasına ulaşabiliriz. Bizi hemen arayınız.0506 325 94 95

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir