Libadiye Kombi Bakım Servis

Libadiye Kombi Bakım Servis

Libadiye Kombi Bakım Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69

Libadiye Teknikeller Kombi Bakım Servisi

Libadiye Teknikeller Kombi Bakım Servisi İstanbul  Anadolu yakasında 24 saat uygun yedek parça ve ekonomik bakım ücretleri ile kombi servisi hizmeti veriyoruz.

Kombiler ana hatları ile çalışması için gerekli olan parçaları sirkülasyon pompası, gaz valfi, üç yollu vana ve fan motorundan oluşur. Bu kombiyi oluşturan parçalar özellikle kışın 24 saat kombi yansın yanmasın siz elektrik beslemesini kesmedikten sonra sürekli çalışırlar.

Kombilerde diğer cihazlar gibi metal yorgunluğu, kireçlenme, paslanma, su sızıntısı gibi problemler ile karşılaşırlar. Bu yüzden cihazlarınızı uzun bir müddet kullanmak istiyorsanız periyodik genel bakımlarını aksatmadan her sene yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

7/24 saat çalışan personelimiz aynı gün içinde sizlerin cihazlarındaki sorunları çözüp yardım etmek için hazırlar. Telefonlarımızdan bizlere ulaşmanız ve kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Yapılan tüm işlemler bir yıl garantilidir.

Libadiye Teknikeller Kombi Bakım Servisi hizmet verdiğimiz markalar

Airfel servis

Alarko servis

Ariston servis

Baykan servis

Baymak servis

Bosch servis

Demirdöküm servis

Eca servis

Ferroli servis

Protherm servis

Vaillant servis

KOMBİ KART TAMİRİ
Hermetik ve yoğuşmalı kombilerinizin, Klimalarınızın, Brülör ve kazan sistemlerinizin bozulan, düzgün çalışmayan, elektriksel sorun yaşayan elektronik ana kartı tamir edilir. Tamiri yapılan tüm marka ve model kartların bir sene firma garantisi vardır. İstanbulun ne zaman doğru elektriği olduki ? O kadar büyük bir o kadarda kalabalık bir şehirki elektrik tüketimi çok yüksek miktarlarda,bazen elektrik trafoları yetmedğinde voltajlarımızda düşüş ardından hızlı bir yükseliş yaşanır,Bu olay esnasın ana kart larımız hasar görebilir,Kazan Ana Kart ve Brülör Ana Kart Tamir Servisi Hizmetide Veriyoruz.Testten Geçip Tamiri Yapılan Kart’larınız bir yıl garantilidir.

Libadiye Teknikeller Kombi Bakım Servisi ne 0506 325 94 95 ve ya 0216 311 70 69 nolu hatlarımızdan ulaşabilir randevu alabilirsiniz.

Kombi montajı yapılacak yerin keşfinin yapılması da bir o kadar önemlidir.Kombiler yaşamımızda o kadar önemli bir etkiye sahip cihazlar olup, hayatımızın önemli bir alanın faaliyet göstermektedir. Evlerimizde başta olmak üzere kullandığımız bu cihazlar ikinci olarak iş merkezleri, işletmeler, sosyal mekanlarda kullanımı yapılan cihazlardır.

Libadiye Teknikeller Kombi Bakım Servisi ne 0506 325 94 95 ve ya 0216 311 70 69 nolu hatlarımızdan ulaşabilir randevu alabilirsiniz.

KOMBİ YEDEK PARÇA TAMİRİ
Kombi fan motoru, Plaka eşanjör değişimi, Üç yollu vana tamiri, Ntc sensör değişimi, Kombi akış şalteri değişimi, Kombi sıcak su türbin, Kombi kart tamiri, Klima kart tamiri, Klima montajı, Klima arızası, Kombi bakımı, Kombi gaz valf arızası, Kombi ana eşanjör değişimi, Kombi brülör tamiratı, Klima gaz dolumu, Klima bakımı, Kombi ateşleme trafosu tamiri, Kombi sirkülasyon pompası değişimi, Kombi düğmeleri değişimi, Klima filitre temizliği. Kazan bakımı, Brülör tamiri, Hidrofor montajı, Genleşme tankı değişimi, Denge tankı hava dolumu, Kombi diyaframı, Kombi sıcak su svici tamiri.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir