libadiye kombi servis

libadiye kombi servis

Libadiye kombi servisi

0216 311 70 69    0506 325 94 95

Tüm faaliyetlerimizde öncelikli hedefimiz kalite standartlarına uygun iş sonuçlarına ulaşmaktır.Mükemmele ulaşmak için her alanda en iyi uygulamaları sürekli takip ederiz.Hizmet verdiğimiz tüm paydaşlarımıza katma değer yaratmak için kendimizi sürekli yenileriz.İlişkilerimizde karşılıklı sevgi, saygı ve güven ortamını koruruz.Eğitim almayı ve vermeyi toplumsal gelişim için birincil derecede sorumluluk alanımızda görürüz.Takım çalışmasının başarmanın temel taşı olduğuna inanırız.Problem çıkmadan sorun olabilecek alanları tespit etmenin ve süreçlerimizi sürekli gözden geçirmenin kısacası koruyucu hekimliğin önemine inanırız.Sonuç odaklı düşünürüz.

Başarının temel ilkesinin ahlaklı, dürüst, özverili ve disiplinli çalışmak olduğunu biliriz.

ORJİNAL YEDEK PARÇALAR

Libadiye kombi servisi olarak tavsiyemiz orjinal  kombi yedek parçaları olacaktır. Servisimiz tarafından değiştirilen tüm yedek parçalar orjinal  kombi yedek parçalarıdır. Orjinal  yedek parçalarda uyum sorunu olmamakla birlikte daha uzun ömürlü motor kullanımı söz konusudur.

BİR  YIL YEDEK PARÇA GARANTİSİ

Libadiye kombi Servisimiz tarafından değiştirilen  kombi yedek parçalarına bir (1) yıl işcilikle beraber garanti vermekteyiz. Böylece müşterilerimizi mağdur etmeden daha uzun ömürlü bir  kombi ile güler yüzlü  servis hizmetini yerine getirmiş bulunmaktay

PROFESYONEL SERVİS

Alanında  deneyimi bulunan profestonel Libadiye kombi servis ekibimizle kombinizdeki tüm sorunlarda yanınızdayız. İster kombi bakımı isterse de  kombi arızalarında en doğru  servis hizmeti için profesyonel teknik kadromuzla yerinde servis hizmetini sizlere sunmaktayız.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir