madenler klima arıza servis

madenler klima arıza servis

Madenler  Klima Arıza Servisi

0506 325 94 95  0216 311 70 69 

 Madenler Teknikeller  Klima Servis  , markası ne olursa olsun bütün klimalarınızın tamir ve bakım işlerini itinayla yapmaktadır. Yaptığımız bakım işlemi ile klimalarınızdan odanıza bakteriyel havanın girişi engellenmiş olacağından klima sebepli bulaşıcı hastalıklara yakalanmayacaksınız. Klima satın alındıktan sonra bakımı kullanım kılavuzunda belirtildiğine uygun yapılmalıdır. Filtrenin düzenli temizlenmesi ve değiştirilmesi, klimanın montajının doğru alanda ve doğru şekilde yapılması klimanızın ömrünü uzatacağı gibi sağlıklı bir iklimlendirme imkanı da sunacaktır. İnsan hayatına 100 yıl önce giren klima cihazları; evlerde, işyerlerinde ve otomobillerde yazın serinlemek için kışın da ısınmak için kullandığımız hayatımızın vazgeçilmez cihazlarından biridir.

Hayatımızın konfor seviyesini arttıran bu cihazlar doğru kullanılmadığı zaman bizleri rahatsız edebiliyor.

 • Klima Çarpması: Klimanızın üflediği serin havayı eğer direk üzerinize verirseniz teriniz çok hızlı soğuyacağı için sizi hasta edecektir ya da boynunuzda tutulmalara neden olacaktır. Klimanızın üflediği havayı kimsenin olmadığı odanın boş bir alanına verebilirsiniz ve klimanızın ideal soğutma derecesi olan 23 dereceye ayarlayabilirsiniz.

 • Klima Ateşi: Klimaların neden olduğu diğer önemli bir rahatsızlık ise tıp dilinde Humidifier Fever yani Klima Ateşi hastalığıdır. Bu hastalık klima cihazlarındaki su biriken haznede üreyen çeşitli bakteri ve mantarlar; klimanın çalıştırılması ile birlikte havaya karışır ve solunum yoluyla insanlara geçer.

Alerjik Zatürre: Klimalardan kaynaklanan Alerjik Zatürre’ye çocukların yakalanma olasılığı çok düşük olmasa da genelde 50 yaş üzerindeki kişilerde ve sigara kullanmayanlarda daha sık görülür. Bu tip klima hastalıklarını önlemenin yolu; klimalarınızın sürekli bakım yapılmasıdır. Bu sayede filtreler ve hazneler temiz olacağı için alerjik ya da bakterilerin neden olduğu rahatsızlıklar önlenmiş olur.

Madenler Teknikeller Klima Servisi olarak her tip ve model klimaların arıza, bakım ve onarım hizmetlerini yetkili servis kalitesinde ve aynı gün içinde konusunda uzman ve gerekli tüm donanıma sahip teknik kadromuz ile aynı gün içinde  sunmaktayız.

Her marka duvar tipi  , inverter , salon ve endüstriyel tip klima ve iklimlendirme sistemlerinin arıza bakım, gaz dolumu, elektronik aksam  her marka klima kumandası temini ve filtre temizlik hizmetlerini vermekteyiz. Bir telefonunuz yeterlidir. 0216 311 70 69 

Madenler Teknikeller klima  Servisi haftanın her günü İstanbul ve İlçelerinde   marka cihazlarınızın her türlü arızası için hizmetinizdedir. Ev ,Market ya da Cafe  gibi mekanlarda cihazınızın arızalarının giderilmesi için hızlı hareket ederiz.

Her marka cihazların montaj ve taşıma hizmetlerini sunmakta olan firmamız ; Cihazınıza hiç bir zarar vermeden başka bir odaya ya da başka bir adresteki yeni yerine özenle taşımakta ve montajı gerçekleştirmektedir.

Midea madenler Klima Servisi,
Arçelik madenler Klima Servisi
Bosch madenler Klima Servisi
Siemens madenler Klima Servisi
Vestel madenler Klima Servisi
Vaillant madenler Klima Servisi
Ferroli madenler Klima Servisi
Eca madenler Klima Servisi
Baymak madenler Klima Servisi
Demirdöküm madenler Klima Servisi
Buderus madenler Klima Servisi
Alarko madenler Klima Servisi
İhlas madenler Klima Servisi
Airfe madenler Klima Servisi
Samsung madenler Klima Servisi
Toshiba madenler Klima Servisi
Denki madenler Klima Servisi
Fujitsu madenler Klima Servisi
Fuji madenler Klima Servisi
Funai madenler Klima Servisi
Lg madenler Klima Servisi
Lgbeko madenler Klima Servisi
Weili madenler Klima Servisi
Diamod madenler Klima Servisi
Acson madenler Klima Servisi
Samui madenler Klima Servisi
Shiro madenler Klima Servisi
Tronic madenler Klima Servisi
Goodman madenler Klima Servisi
Daikin madenler Klima Servisi
Falke madenler Klima Servisi
Panasonic madenler Klima Servisi

Klima montajı, klima servisi çalışanları tarafından herhangi bir marka klima aldıktan sonra üründen beklenen verimi elde etmek, yüksek performans ve tasarruf sağlamak için yapılan stratejik uygulamalardan biridir. Cihazın nereye monte edileceğinin belirlendiği aşamayı kapsar. Montajın bu kadar önemli olmasının nedeni cihazın kullanım süresini ve koşullarını önceden belirleyebilmesidir.

Bu işlemin standartlar içerisinde yapılmaması, olumsuz durumlar yaratacağından yetkili olmayan müdahalelerden kaçınılması gerekir. Montaj kuralları dahilinde gerçekleştirilen işlemler cihazın kapasitesini ve verimliliğini koruyacaktır. Ayrıca yanlış yere montaj yapılması halinde konforlu üfleme sağlanmadığı için hastalıklara sebebiyet verilir.

MADENLER  KLIMA MONTAJ SÜRECI

Cihazınız için en ideal montaj yerini belirlerken profesyonel ve disiplinli bir çalışma sürecini izliyoruz. İşlem yapılacak alanın keşfini tamamladıktan sonra ideal montaj alanı oluşturup ortaya çıkabilecek problemler için tedbir alırız. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesini sağlarız.

Montaj sürecimizin işlemesi de aşağıdaki sıraya göre gerçekleşir:

 • Ön keşif,

 • Doğru bakır boru ve drenaj tesisatı,

 • Doğru arındırma ve vakumlama,

 • Doğru soğutkan şarjı,

 • Uygun voltaj,

 • Dekoratif görünüm sağlama,

 • Ana tesisatın uygun kelepçelerle sabitlenmesi,

 • İç ünite için servis boşluğu oluşturulması,

 • İç ve dış ünitenin hava akışını engellemeyecek ortamın oluşturulması,

 • Su drenaj testi,

 • Geçici elektrik beslemesi ile devreye alma,

 • Topraklama hattı kontrolü,

 • Çalıştırma öncesi yapılması gereken kontroller,

 • Çalıştırdıktan sonra alınan değerlerin, katalog verileriyle uyumunun kontrolü

UZMAN KADRO, SORUNSUZ MONTAJ

Uluslararası kalite standartlarıyla yıllardır klima montajında uzman kadrolardan birine sahip olan Taner Klima yaşam alanlarınızda konforu ve güvenliği sağlıyor. Çalışma prensiplerimiz doğrultusunda ilk olarak güvenliğinizi ve sağlığınızı düşünerek olması gereken montaj koşullarını oluşturduktan sonra uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Klima Montaj Servisi cihazınızın uzun ömürlü olması ve tasarruflu bir kullanım elde edilmesi için profesyonel ekibiyle 7/24 hizmetinizde! Kadrosunu alanında uzman kişilerden seçen ve İstanbul’un tüm noktalarına hızlı servis ağı sunan Taner Klimaailesiyle siz de tanışın ve kusursuz hizmet anlayışından yararlanın. Üstelik ekonomik fiyatlarla ve uygun ödeme koşullarıyla! TSE Belgeli ürün ve hizmetlerimize sonuna kadar güvenebilirsiniz!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir