madenler klima servisi

madenler klima servisi

Madenler klima servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Madenler Teknikeller klima servisi olarak sizlere tüm marka ve model klimalarda en uygun klima bakım,klima montaj,klima yer değiştirme ve teknik servis hizmetleri sağlamaktadır.

Klima servisi madenler teknikeller klima servisi olarak avantajlı teknik servis hizmetleri , güler yüzlü ekipleri ve aynı gün Madenler teknikeller klima servisi hizmeti ile tüketicilerinden tam not almayı başarmıştır.
* Madenler Teknikeller Klima Bakım Servisi
* Madenler Teknikeller Klima Montaj Servisi
* Madenler Teknikeller Klima Yer Değiştirme
* Madenler Teknikeller Klima Gaz Şarjı
* Madenler Teknikeller Klima Teknik Servis hizmetlerini ,sizlere garantili onarımları ile sunmaktadır.

Madenler Teknikeller klima servisi cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.
Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır.Klima cihazlarınızdan en iyi verimi en az maliyetle alabilmeniz için, madenler klima servisi, yaşam kalitenizi yükselten firmamıza bekleriz.

Madenler Teknikeller  klima  servisi uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza teknik destek veren firmamız klima servisi, klima bakımı, klima montajı, klima sökme-takma, klima arızası, klima yer değişimi, klima satışı, klima parçaları satışı, klima onarım, klima ısıtma, klima soğuma, klima demontaj, klima gaz şarjı, teknik destek, tamir, bakım teknik servis hizmetleri vermektedir.

Klimanız gerek bulundukları konum ile gerekse değişik mevsim şartlarına maruz kalmaları sebebi ile klimalarda bazı hasarlar oluşabilmektedir. Cihazın ısı transfer bölümünde meydana gelebilecek hasar ve kirlenmeler, klima cihazınızın performansını önemli derecede etkilemektedir. Bu sorunun ortadan kalkması için klima cihazınıza senede iki defa periyodik klima bakımı yapılması gerekmektedir.

Madenler Teknikeller klima servisi olan firmamız haftanın 7 günü tam donanımlı ekibi ile acil teknik destek çalışma sağlamaktadır.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir