Madenler Petek Temizleme Servis

Madenler Petek Temizleme Servis

Madenler Petek Temizleme Servisi

0216 311 70 69    0506 325 94 95

Petek temizliği için itina ile hazırlanan kimyasal ürünlerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde iş yeri ve evinizin iş bittikten sonra sizlerin hiçbir zahmete girmeden ve hiçbir masrafa girmeden petek ve tesisatınızın temizliğini yapmaktayız. Kullandığımız ekipmanlar sayesinde eski zamanlardaki verilen hizmetler gibi peteklerin yerlerinden çıkarılmasına gerek olmadan petek ve tesisatın içlerinde zaman içinde biriken tortu, kireç, kir, pas ve balçıklaşmış çamur gibi peteklerinize zarar verecek pisliklerden arındırıp sizler zahmete girmeden petek temizleme Madenler servisi firması olarak işimizi profesyonelce yapmaktayız. 0216 311 70 69 

Petekleri Temizletmesem Ne Olur

Bulunduğunuz ortamı ısıtmak amacıyla çalıştırdığınız peteklerin ısınmasına engel olmakta olan bu kirli su ve kireç ortamı iyi ısıtmakta yeterli değildir. Petek ve tesisat içinde oluşan bu zararlı maddeler kombinizin de sağlıklı çalışmasını engellemekle daha fazla elektrik ve doğalgaz faturası gelmesine neden olmaktadır. İtina ile hazırladığımız güvenilir kimyasal ürünlerimiz ile petek ve tesisatın içine verip bu zararlı ve yabancı maddelerden arındırıp hem daha iyi ısınmanıza hem de bu maddelerin peteklerdeki diğer bölmelere gidip oluşabilecek ciddi arızaların önüne geçmektedir. Peteklere verilmekte olan bu kimyasal ürün karışımları petek içinde birikmiş tüm kireci, tortuyu, pisliği söküp, parçalayıp, yok etmekte, bununla beraber bir yandan da kimyasal karışımların parçalayıp söktüğü kireç, tortu ve pisliği durulama işlemi sayesinde atmasını sağlamaktadır. Madenler Petek Temizleme  Servisi içinde petek ve tesisat temizliği için kullandığımız bu ürünler petekler içindeki suyun çift taraflı dönme hareketini sağlamakta, peteklerdeki zararlı pis maddelerin dışarı atılmasını gerçekleştirmektedir.

Petek Temizleme İşlemi Ne Kadar Sürecek

Petek ve tesisatınızın temizleme işlemi, sizin peteklerinizi son olarak ne zaman temizletip bakımını yaptırdığınıza, ortamdaki petek miktarına bakılarak maksimum birkaç saat içinde hizmetimizi vermekteyiz. Petek temizleme servisi bakımı yapacağımız ortamda ki tesisat ve peteklerin bakımı daha önceden yapılmışsa sunmakta olacağımız hizmet daha da kısa olacaktır. Güvenilir, kaliteli ve en uygun fiyat seçeneklerimiz ile sunduğumuz petek ve tesisat temizleme hizmetimiz tüm hafta 24 saat hizmet sunmaktadır. Bilgi, sorularınız ve petek sorunlarınız için madenler petek temizleme  hizmeti sunan firmamızla irtibata geçebilirsiniz. 0506 325 94 95

Madeler kombi bakım ücreti kombi için yapılacak bakıma ve uygulamalara göre değişkenlik göstermektedir. Ancak kombi bakım ücretleri kombini türüne göre farklılık göstermese de arıza ya da parça değişimlerine göre şekillenmektedir. Garantisi olmayan bir kombide arıza ya da parça değişimleri dışında standart kombi bakım ücreti 80 TL ile 180  Türk lirasıdır. Ancak bölgeye ya da bakımı yapacak firmaya göre değişkenlik gösterebilir.

Madenler Kombi Bakımı Neden Gerekli

Kombi cihazları verimliliğini artırmak ve yıpranan ya da eskiyen parçalarını değiştirmek ve ileri ki zamanlara oluşabilecek arızaları önüne geçmek için bakım yapılması gerekir. Kombi bakımı bir yılda ya da 6 ayda bir yaptırılması gerekir. Uzun zamandır çalışmayan kombiler bakım yapmadan çalıştırınca kullanım ömrünün ve performansının büyük ölçüde etkilemekte ve daha fazla yakıt harcayarak baymak kombi bakım ücreti yâda kombi fiyatının iki kadar bir kabarık fatura ile karşı karşıya kalmanıza neden olmaktadır.    Kombi bakım sektöründe eğitim sertifikaları olmayan kişi ya da kişiler tarafından yapılan bakım işlemleri çoğu zaman tamiri imkânsız olan hasarlara ya da gaz sızıntısı ve patlama gibi insan hayatını tehlikeye sokan ciddi sorunlara sebebiyet vermektedir. Bu yüzden kombi bakımı ve tamiri iyi eğitim almış deneyimli firma ve kişilere yaptırılması tavsiye edilir.

Madenler Kombi Bakımının Önemi Nedir?

 Çoğu insanlar masraf çıkar, diye kombilerinin bakımını yaptırmaktan sakınırlar. Hal bu ki bakımı yaptırılmayan kombinin verdiği hasarların fiyatı, baymak kombi bakım ücreti ve kombi fiyatının iki üç katı kadar bir ücret tutmaktadır. Kombi bakımı yalnızca kombini uzun ömürlün olmasını sağlamasının yanı sıra kullanılan yakıttan tasarruf edilmesini, can ve malımızın korunması açısından da rolü büyüktür. Kombilere yapılan düzenli bakım, hem kombinin hem de doğal gaz tesisatının ömrünü uzatmaktadır. Baymak kombi bakım servisi olarak, kombilerinizin verimli çalışabilmesi için bakım ücreti olarak 80TL  ile 180 Türk lirası almaktayız eğer bakım sırasında arıza tamiri ve parça değişimi olması durumunda ücretten küçük bir fak olabilir.  Kombiniz ister bacalı kombi olsun, ister hermetik kombi olsun, isterseniz de yoğuşmalı olsun, bakım ücreti arıza ve parça değişimi dâhil edilmediği sürece sabittir.

Kombi dolabı insanların görselliğine bağlı olarak değişir. Öncelikle Kombi dolabının kısaca tanımı bakacak olursak, kombi dolabı Kat kaloriferi anlamını taşımaktadır. Kombiler, lpg veya doğalgaz kullanan ve ev veya mekânların ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan cihazlardır. Kombi dolabı ise, Kombiyi dış etkenlerden koruyan bir koruma kalıbıdır. Kombilerin %70’i genellikle mutfaklarda yapılmaktadır. Biz firmamız olarak kombi için dolabı müşteri memnuniyetine göre ihtiyaca ve projeye uygun bir şekilde hem üretim hem de montajla ile birlikte hizmetini en iyi şekilde veriyoruz. Eğer kombi dolabı projeye uygun değil de mutfağa göre yapılacaksa kombi dolabın içine alınacak şekilde yapılmalıdır. Kombi mutfağa alındı ise, kombinin dolaba alınması şart değildir. Ama normal şartlarda balkona alınacaksa mutlaka kombinin dolaba alınması gerekir. Aksi takdirde soğuğa karşı dayanıklı değildir. Kombinin tesisat kısmı içinde izolasyonla kaplama yapılması gerekir dış etkenlere karşı koruması için. Dolabın kaliteli ve uzun ömürlü olması için mdf malzemeden yapılması gerekmektedir. Firmamız olarak en iyi ve kaliteli şeklinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteli bir hizmet vermekteyiz.

Kombi Dolabının Yararları

Kombi Dolabı ne olursa olsun gerektiği şekilde kullanılırsa faydası görülür. Kombi dolabının yararları arasında, balkonda kurulur ise, hem kış şartlarına karşı hem de Koruma kaplaması olarak faydalı. Ayrıca tesisatı da korunaklı hale getiriyor.

  • Balkonda kurulumu yapılırsa, dolap her türlü korunaklı kaplama sayesinde hem kombiyi korur, hem de doğal gaz faturası kabarmaz.

  • Maliyet ve tamir işlemini en aza indirir.

Kombi Dolabının Önemi

Kombi dolabının önemleri arasında, ilk olarak kombinin sağlıklı ve uzun ömürlü olması için bir dış korunaklı kaplamaya ihtiyacı vardır. Her ne kadar projeye uygun olarak yapılmasa da Mutfakta ise zaten genellikle dolaba ihtiyaç olmaz, ama balonda kurulumu gerçekleştiğinde korumaya yani dolaba kesinlikle ihtiyacı bulunmaktadır. Kombi dolabının önemleri gereği soğuk havalardan etkilenebilmektedir. İzolasyon yapıldığında donma olasılığı azalır.

Teknikeller Kombi  Tamir Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir