Maltepe Klima Arıza Servis

Maltepe Klima Arıza Servis

Maltepe Klima Arıza Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69

Maltepe Teknikeller Klima Arıza Servisi

Maltepe Teknikeller Klima Arıza Servisi klima arızalarını anında çözüme ulaştırabilmek adına sürekli çalışıyor, saat gözetmeksizin müşterinin talebi doğrultusunda hizmeti dilediği saatte sunuyor. Teknik servisimize ulaşan klima arıza durumlarından çoğu genellikle; klimam çalışmıyor, klimam soğutmuyor, klimam ısıtmıyor, klimam çalışıyor fakat herhangi bir ses gelmiyor gibi olmaktadır. Tüm bu klima arıza hallerinde teknik servisimize ulaşan çağrıları ve arıza talep formlarını değerlendiriyor, değerlendirme sonrasında sahadaki uzman personelimize iletiyor ve anında çözüm üretebilmek adına aynı gün servis çıkartıyoruz.

Maltepe Teknikeller Klima Arıza Servisi, hizmet verdiğimiz klima modelleri arasında ; Duvar tipi klima, Kaset tipi klima, Salon Tipi Klima, İnverter klima, kanallı tip klima, yer ve tavan tipi klima, multi tip klima, vrf klima ve chiller klima modelleri mevcuttur. Bahsi geçen modellerdeki klimaların her türlü klima arıza, klima bakım, klima montaj ve klima tamir işlemlerini profesyonelce gerçekleştirmekteyiz.

Hayatımızın vazgeçilmezi klimalar etkin kullanım sonucu yıpranır ve bakıma ihtiyaç duyar. Bu durumlarda klimalara müdahale eden teknik servisin donanımlı ve bilgili olması elzemdir. Maltepe Teknikeller Klima Arıza Servisi olarak arıza meydana gelen klimalarınız için tam donanımlı teknik servis personelimiz ile hizmet sağlamakta, sağladığımız hizmeti siz değerli müşterilerimize en kısa sürede ulaştırabilmek adına haftanın 7 günü 24 saat boyunca çağrı merkezi hizmeti sunmaktayız.0506 325 94 95 – 0216 911 70 69

Çağrı merkezimize ulaşan klima servis ile ilgili başvuruları derhal değerlendirmeye almakta, kazanılan bir müşteri sürekli müşterimizdir ilkesi ile, kalite ve hizmet standartlarından taviz vermeden, garantili ve orijinal yedek parça kullanımı sağlayarak siz değerli müşterilerimizin her türlü klima problemine aynı gün çözüm sağlıyoruz.

Vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi bağımsız ve farklı kalite standartları kurumları tarafından belgelendirilmekte, yine farklı ve bağımsız kuruluşlar tarafından sürekli denetime tabi tutulan Maltepe Teknikeller Klima Arıza Servisi, tüm yetki belgelerine sahip olup, her türlü hizmeti bilgili ve belgeli olarak sizlere ulaştırmaktadır.

Siz de Maltepe’de ikamet ediyorsanız ve klima arıza durumlarında ulaşabileceğiniz güvenli bir teknik servis arayışında iseniz Maltepe Teknikeller Klima Arıza Servisi sizlere haftanın her günü bir telefon kadar yakın.

Klima arızaları, yaşam alanlarımızda kullandığımız bize rahatlık sağlayan klimaların zaman zaman ortaya çıkan ve doğru şekilde müdahale edilmesi gereken durumlardır. Yüksek maliyetler ile temin ettiğimiz klimaların arızaları, uzman servisler ile kaliteli hizmet çerçevesinde giderilmesi kullanım ömrünü direkt etkileyen bir unsurdur.

Klima arızalarının her aşamasında, en kaliteli ve doğru hizmeti uzman ekibimiz ile vermekteyiz.Bize ulaşın 0506 325 94 95- 0216 311 70 69

Arıza giderme aşamalarını dikkatle yerine getirdiğimizde en güzel sonuca ulaşacağız.

Birçok arıza kullanıcı kaynaklı ve basit ayarlar ile düzeltilecek problemlerdir. Bu sebeple servis ile irtibat kurmadan önce bazı müdahale ve kontrolleri yapmamız gerekir.

Klima çalışmıyorsa öncelikle elektrik aksamı ve sigorta kontrol edilir. Eğer ki elektrik aksamındaki problem çözülemeyecek bir durumda Maltepe Teknikeller Klima Arıza Servisi ile irtibat kurulur.
İkinci aşama elektrik geliyor lakin klima çalıştırılmıyorsa kumanda kontrol edilir. Kumanda pili zayıflamışsa veya bitmişse değiştirilir.
Klima çalışıyor lakin az hava veriyorsa ön paneldeki filtreler yıkanır ve kurutularak takılır.
İç ortama su akıntısı var ise, gider hortumu kontrol edilir tıkanıklık var ise giderilir.
Kışın klima çalışırken bir süre kendini beklemeye alıyor ise mevsimsel bir durumdur ve arıza değildir.
Bu kontrollerin hepsine bakıldıktan sonra klima hala çalışmıyor ise artık servis müdahalesi zamanı gelmiştir.

Bu aşamada önemli bir süreç başlamaktadır.

HIZLI ULAŞIM; servis olarak her türlü arızanızda anında ulaşabileceğiniz bir hizmet vermekteyiz. Uzman müşteri hizmetleri temsilcimiz kaydınızı ve arıza ile ilgili kısa bilgileri alarak en yakın zamana randevu verecek ve personelimizi yönlendirecektir.

ARIZA TESPİTİ; ekibimiz randevu saatinde ulaşarak, arıza tespiti ile ilgili ilk testleri yapar ve sonucu bildirir.

MÜDAHALE VE TAMİRAT; problem ve arıza en pratik şekilde, kaliteli malzeme ve parça kullanılarak çözülür.

ORJİNAL PARÇA KULLANIMI; Ürüne uygun orijinal parçalar kullanılır. Stok ve bekleme süresi olmaksızın işlem yapılır.

TEST VE KONTROL; tamirat sonrası klima çalıştırılarak test edilir. En yüksek verimle çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.

Klima Arızası Teknik Müdahale Aşamaları
Öncelikle elektrik aksamı kontrol edilir, klimaya kadar olan tesisatta problem var ise çözülür. Klimaya enerji geliyorsa, iç aksamda sistem kontrol edilir ve çözülür.
Kumanda kontrol edilir, arızalı ise tamirat yoluna gidilir, arızayı gidermek mümkün olmaz ise yeni bir kumanda ile değiştirilir.
Klimanın fan motoru çalışıyor lakin soğutma/ısıtma yapmıyorsa, öncelikle termostat kontrol edilir, arıza varsa giderilir. Gerekiyorsa değiştirilir.
Termik kontrol edilir, arıza giderilir.
Klima kalkış yapıyor lakin termik atıyorsa gaz kontrolü yapılır gerekiyorsa takviye edilir. Kaçak var mı kontrol edilir.
Klima sigorta attırıyor ise, iç bağlantılar kontrol edilir. Kablo arızası var ise yenilenir. Yerinden çıkmış kablo var ise yerine takılır.
Klima sesli çalışıyor ise; fan ve burç motorları arızalı olabilir. Tamiri mümkün ise yapılır değilse değiştirilir.
Belli başlı teknik müdahale aşamaları bunlardır. Daha birçok farklı arızanın tespiti ve tamiri uzman ekibimiz ile en kısa sürede, en kaliteli malzemeler ile yapılmaktadır.

Değişen parçaların garanti süreleri de önemlidir. Servis olarak değişimini yaptığımız her parçanın arıza ve hizmet garantisini vermekteyiz.

Arızaya ilk müdahaleden, giderilmesine ve sonrasında takibe kadar her aşamada en verimli hizmeti vermekteyiz.

Önemli bir konuda klima arızalarının minimuma inmesi için periyodik olarak bakımlarının aksatılmamasıdır. Bu sayede bir çok problem daha ilk aşamada tespit edilecek ve klimanın daha sağlıklı ve uzun ömürlü olması sağlanacaktır.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir