mecidiyeköy klima servis

mecidiyeköy klima servis

0506 325 94 95   0216 311 70 69

Mecidiyeköy klima servisleri içerisinde lider durumda olan firmamız klimalarınızın sorunlarını en kısa sürede çözerek klimalarınızın sağladığı konfordan uzun süre ayrı kalmamanıza olanak sağlamaktadır.

Gezici klima servis ekipleri ile 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren firmamız sayesinde klimalarınız ne zaman sorun yaparsa yapsın kısa sürede çözülmsini sağlayabilirsiniz   0506 325 94 95

  • Bakım Cebinizi Korur

Klimaların serpantin ve filtreleri zamanla toz ile dolduğundan performansları düşer. Toz filtrelerini bulunduğunuz ortamdaki toz durumuna göre her 15 günde bir veya ayda bir kendiniz yıkayarak temizleyebilirsiniz, bu geçici bir fayda sağlar ancak serpantin petekleri dolduğunda klima rahat hava emişi yapamayacağından performans düşmesi bir yana zorlanma meydana gelecektir ve bu klimanızın daha fazla elektrik akımı çekmesine sebep olur ve faturanızı gereksiz yere artırır. Bakım bu fazladan masrafın cebinizde kalmasını sağlar.

  • Bakım Büyük Arızalar Oluşmadan Tespitini Sağlar

Klima Bakımı sırasında yapılan elektrik bağlantıları kontrolü, elektronik devre kartı kontrolü, kablo kontrolü, kompresör kontrolü , fan kontrolü ve diğer genel kontroller sırasında oluşmaya meyilli arızalar tespit edilerek müşterilerimiz bilgilendirilir. Henüz oluşmamış ama gerçekleşmek üzere olan bu tür arızalar tıpkı check-up sırasındaki erken teşhis gibi sizi büyük masraflardan koruyacaktır. Siz siz olun klimanızın periyodik bakımlarını ihmal etmeyin.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir