modoko klima servisi

modoko klima servisi

Modoko Klima Servisi

0506 325 94 95      0216 311 70 69

Pek çok kurum ve kuruluşun da memnun kaldığı klima servisi hizmetlerini sunmakta olan firmamız ekonomik ve kalıcı çözümleri ile klimalarınızın ilk günkü performansı ile çalışmasına olanak sağlıyor. Klimanız ile ilgili tüm sorunlarınızı çözebilecek olan firmamızın hizmetlerinden  tüm semt ve mahallerinde faydalanabilirsiniz.

Modoko Teknikeller  Klima Bakımı 

Klimalarınızın her zaman sorunsuz bir şekilde çalışmalarını sağlayabilmek için periyodik olarak bakımlarının yaptırılması çok önemlidir. Klima bakımı ümraniye genelindeki ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenilir biçimde karşılamakta olan firmamız sayesinde klimalarının size arıza çıkarmadan sorunlarını çözebilmek ve klimalarınızın her zaman en yüksek performansla çalışmasını sağlamak mümkün hale gelecektir.

Modoko Teknikeller Klima Tamiri 

Klimaların yanlış kullanıma bağlı olarak ya da zamanla arıza yapması söz konusu olabilir. Klimalarınızın arıza yapması durumunda tüm İstanbul ilçesi ümraniye de tamir hizmetleri veren firmamızın klima tamiri ümraniye hizmetlerinden yararlanmanız sayesinde klimalarınızın arıza yapması sebebi ile konforunuzu bozmak zorunda kalmazsınız. Klima Tamircisi modoko semtindeki Firmamız hızlı ve güvenilir hizmetleri ile klima arızalarınızın çok daha kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır.

Modoko Teknikeller Klima Servisleri

Daha uzun süre klimalarınızın yüksek performansla çalışmalarını sağlamak için Modoko klima servisleriiçinde en kaliteli hizmetleri sizlere sunmakta olan firmamız İstanbul’un Anadolu yakasında kalan bir ilçesi olan ümraniye’deki tüm semt ve mahallelerde ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Markası ne olursa olsun her modeldeki klimalarınız için firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

Modoko Teknikeller Klima Teknik Servis 

Bütçeniz için en uygun çözümleri sunarak klima teknik servis modoko hizmetleri ile sizlere destek olan firmamız klimanız hangi model olursa olsun sorunlarını çözmektedir. Klimanız salon tipi, duvar tipi, mobil tipi, asma tavan tipi ya da split tipi olabilir, her tipteki klimalarınızın teknik servis ihtiyaçlarını firmamızın güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmetleri ile karşılayabilirsiniz.

Modoko Teknikeller  Klima Teknik Servis

Modoko Teknikeller klima  servis firmaları arasında en güvenilir hizmetleri sunmakta olan firmamız modoko içerisindeki tüm semt ve mahallelerde gezici servis ekipleri ile klima onarım ve parça değişimi ihtiyaçlarınızı karşılayarak klima arızalarınızın çok daha kısa süre içerisinde giderilmesine olanak sağlar. Uzman ve eğitimli kadrosu ile kombi ve klimalarınızın tüm sorunlarını çözen kombi ve klima teknik servis elemanlarımızın gerçekleştirmiş olduğu parça değişimleri için garanti veriyor olması da avantajınıza olacaktır.

Faydalı bilgiler…: Klima bakımını her yıl minimum bir defa maksimum iki defa yaptırmanız gerekmektedir. Yaza girmeden ilkbahar mevsiminde vede Kışa girmeden sonbahar mevsimlerinde mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Klima bakımı çok önem arz etmektedir. Çünkü klimanızın sağlığı bakıma dayanmaktadır. Bakımlı bir klimanın ömrü çok uzun olur. Bakımı yapılmayan klima düzensiz çalışabileceği gibi elektirik sarfiyatıda artmaktadır. Ayrıca soğutma performansınıda etkilemektedir.Gereken koşullarda çalışmayan klima zamanında termostat yapamadığından ötürü çalışma süresi uzamaktadır. Klimanızın sağlıklı bir şekilde her yıl çalışabilmesi için gereken kontrollerin mutlaka yapılması gerekmektedir. Klima bakımı kontrollerinde yapılabilecek işlemler şunlardır.

a) Gaz kontrolü..: FR 22, 410, 407, gazı eksikse mutlaka gaz jarzı yapılması gerekmektedir.

b) İç ünite Peteği..: (evaparatör) Kontrolü tıkalı olması halinde soğutma performansı 50 % etkilenmektedir.

c) Dış ünite Peteği..: (kondanser) genelde dış ortamda kaldığı için yaz kış hava şartları toz, yağmur, çatıdan akan çamur, kuşların yuva yapması gibi durumlara maruz kaldığı için Bu peteğinde tıkalı olması halinde ısıtmada vede soğutmada ciddi performans kayıpları meydana gelmektedir.

d) İç ünitenin su akıtması..: Genelde klima iç üniteden su akıtmasının sebebi drenaj hortumunun tıkalı olmasından kaynaklanmaktadır. Bu tıkanıklık genelde klimanın bakımının zamanında yapılmadığından meydana gelebilmektedir. Klima bakımının önemi bu denli büyük vede önemlidir. Onun için klimanızın bakımını her yıl mutlaka yaptırınız.

 klima tamiri

Klima tamiri titizlik gerektiren bir işlem olduğu için bünyemizde barındırdığımız uzman teknik servis ekibimiz istanbul avrupa yakasında bulunan tüm semtlere mobil servis olarak hizmet vermektedir. Klima servisi çağırmadan önce klimanızın arızalı olduğuna emin olmanız gerekmektedir. Sık karşılaştığımız kullanıcı hatalarından bir kaçını sıralamak gerekirse

a) Kumanda ayarı..: Yaz modunda isek mode tuşuna basınız çıkan sembolde kar sembolü veya cool yazısına ayarlamanız gerekmektedir. Derece ayarını 20 derece genelde iyidir. Ayarlamanız gerekmektedir.

b) Kış modu..: Mode tuşuna basınız çıkan sembolde güneş sembolü veya heat yazısına ayarlamanız gerekmektedir. Derece ayarınıda 30 derece ayarlamanız gerekmektedir. Oda yeteri kadar ısındıktan sonra derece ayarını biraz düşürebilirsiniz.

c) Şartel..: (sigorta) Kapalı olabilir..! yanlışlıkla çocuk varsa çocuklar veya temizlikçi evi temizlerken bilinçli veya bilinçsiz kapatılabiliyor. Bu durumda servis çağırmadan önce sigortanızıda kontrol etmeniz gerekmektedir.

3)  klima montajı, De’montajı

Evden eve taşınacağınız zaman veya bir odadan diğer bir odaya aktarma yapacağınız zaman veye iş yeri değişikliği nedeni ile klimanızı yeni işyerine veya eve taktıracağınız zaman çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Piyasada ucuz vede bu işi bilmeyen bir çok klimacı bulmanız mümkün Bilinçsiz sökümü vede montajı yapılmış klimadan ümidinizi kesin. Klima montajı yapılacak klimanın 18.000 btü vede üstü klimanın mutlaka bakır borusunun değişmesi gerekmektedir.

Bu boru sökme esnasında mecburen kırıldığından ötürü mecburen diyorum çünkü gazdan dolayı sertleşmiş boruyu işlemeniz şekil vermeniz imkansız olacağından ötürü bakır borunun mutlaka değişmesi gerekmektedir. Değişimi yapılmayan bakır borunun gerek soğutmayı gerekse ısıtmayı etkileyeceğinden ötürü aynı zamandada kompresörde sıkışma (zorlanma) meydana gelebileceğinden ötürü klimanızın ömrünü ciddi bir şekilde kısaltmaktadır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız açısından Klimanızı Usta sertifikalı klimacıya yaptırmanız gerekmektedir.

Modoko Klima servis ağı Müşterilere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Klimanızın markası ne olursa olsun hangi model olursa olsun 2 (iki) Yıl servis garantisi vermektedir. Yaptığımız İşe iki yıl garanti vermemizişimizdeki ciddiyetimizin bir belirtisi olup Müşterilerimize gereken önem vede hassasiyeti gösterdiğimizin kanıtıdır. Arçelik klima, Lg klima, Beko klima, Baymak klima, Vestel klima, Demirdöküm klima, Fujitsu klima, Mitsubishi klima, Bosch klima, General klima, Toshiba klima, Siemens klima, Samsung klima, Uğur klima Markalarına en iyi hizmeti vermektedir. Klima çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Eğer işiniz acil ise Acil klima servis ekibimizi adrese en yakın mobil ekibini yönlendirerek Arızanızı kısa süre zarfında çözüme kavuşturmaktayız. Acil klima servisimiz 7-24 Acil klima teknik servis hizmeti vermektedir. 

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir