Modoko Kombi Bakım Servis

Modoko Kombi Bakım Servis

Modoko Kombi Bakım Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69

Modoko Teknikeller Kombi Bakım Servisi

İstanbul da bulunan Modoko Teknikeller Kombi Bakım Servisi, kombi bakımı, gerekli mi, sorusuna bakım hayatınızlada, cebiniz lede doğru orantılıdır ve gereklidir der. Kombi bakım merkezi, Kombi servis, yaparken kombinizi ilk çalıştırma anına ışınlar diyebiliriz. Kombi bakım servisi, Modoko Teknikeller Kombi Bakım Servisi kombi bakım ücreti yada kombi bakım fiyatı uygun   fiyatlarla, kombi bakım servisleri, içerisinde en verimli ve hakkını veren İstanbul Anadolu yakasında kombi bakım hizmeti veren  kombi teknik servisidir. Kombi bakım zamanı, gelince sizlere haberdar eder ve destek olur. 

Kombi Bakım
Kombi bakım, servislerinin aksine kombi bakımını yaparken, kombinizde daha sonra doğurabilecek arızaları sizlere önceden haber veren büyük bir firmadır .Kombi bakımı gerekli midir? gereklidir çünkü kombiniz tamamı ile mekanik ve elektronik parçalardan oluşmaktadır. Cihazınıza bakım, yaparken içerisinde bulunan parçalardan önce, gaz kaçağı var mı, ses yapıyor mu, su akıtıyor mu, gazı boşa mı harcıyor unsurlarına bakılarak sizlerin hem kesenize hemde sağlığınıza gerekli bir işlemdir.

Kombi Bakım Servisi
Kombi bakım servisi olan Modoko Teknikeller Kombi Bakım Servisi, İstanbul geneline ve tüm ilçelerine kombi teknik servis hizmetini aynı gün vermeye çalışmaktadır ve sizlere yönelik, memnuniyet odaklı tam profesyonel, kombi bakım servisidir. Kombi bakım işlemi sırasında son teknolojik aletler ile konturlu sağlar, cihazınızın komple chek up olmasıyla mutluluğunuza yardımcı olur.

Kombi bakım merkezi
Kombi bakım merkezi, İstanbul da bulunan, Modoko Teknikeller Kombi Bakım Servisi olan kombi teknik servisi, Doğalgaz ısıtma ve gaz yakıcı cihazlar yetkili servisi unvanına sahip, kombi servis eğitimi, almış profesyonel kadro ile sizlere gezici kombi servis, hizmeti sağlar. İsterseniz 0216 311 70 69 numaralı hattımızdan bizlere servis yazdırıp, yada 0506 325 94 95 numaralı hattımızdan kombi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kombi bakımı, nasıl yapıyorsunuz dediğinizde, Kombi servis işlemi sırasında yapılacak işlemler olarak, kombi cihazının metal kapakları çıkartılır, kombinin içerisinde yer alan genleşme tankı havası 1,5 bar edilir, Kombinizin ana eşanjörü temizliği kontrol edilir, brülör kaçağı kontrol yapılır, pompa ve prüjörünün çalışması kontrol edilir, Sıcak su eşanjör sıcaklığı ve ntc kısımları kontrol edilir, sıcak su kalorifer petek filtresi temizliği ve kontrolü yapılır. Cihaz bakımı yapılır. (Elektrik, elektronik, mekanik aksamlara sıvı teması), Cihazının suyu 1 bar üstü olacak şekilde doldurulur ve su kaçak kontrolü yapılır. Gaz ayarları dijital manometre ile kontrol edilir. Gaz kaçağı var mı köpükle kontrol edilir.

Kombi bakım servisleri
Kombi bakım servisleri, olarak hizmet verdiğimiz markalar, Alarko harmony, Viessman vitopend, Bosch condense, Vaillant pro, Ariston genus evo, Eca euro star, Buderus basıc plus, Arçelik kombi servisi, Süsler, As Royal, Beko, Airfel, Termoteknik, Demirdöküm kombi, Baymak eco, Ferroli servis, Protherm servisi, Baykan kombi servisi, sınırlı kalmaz her marka cihazınıza servis imkanı verilir.

Kombi Teknik Servis
Kombi teknik servis, kombilerinizinde bulunan tesisat, bakım ve onarım gerektiren şeylerde yardım taleb edebileceğiniz cihazınızın markası ve modeli hakkında bilgiye sahip olan kombi teknik servis firmamızdan yardım alabilmenizi sağlar. Bir markanın yada bir çok markanın değil bir çok gaz yakıcı cihazınızın yetkili servisi olarak sizlere hizmet götüren özellikle kış aylarına servis veren ve kombilerin yoğun tempoda çalışacağı dönemde bakıma ihtiyaç duyarlar. Hatta sizlerin kış ayları gelmeden muhakkak bizleri arayarak kombilerinizin bakımını yaptırmamız gereğini soylememiz lazım. 0506 325 94 95-0216 311 70 69

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir