okmeydanı kombi servis

okmeydanı kombi servis

Okmeydanı  kombi servisi

0216 311 70 69    0506 325 94 95 

Okmeydanı Teknikeller kombi Servisi Olarak, İstanbul Avrupa Yakası Özel Servis Hizmeti Vermekteyiz. Uzman Kadrosu İle Kaliteli, Hızlı Ve Güvenilir Teknik Servis Hizmeti Veren Firmamız Uzun Yıllardır Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Vermektedir. Tüm Okmeydanı  Her Marka Klima, Kombi,  Teknik Servis Hizmeti Veren Firmamız Haftanın 6 Günü Kesintisiz Olarak Hizmet Vermektedir.

Okmeydanı Teknikeller Kombi Servisi Olarak Kuruluşumuzdan Bu Güne Birçok İlke İmza Atmayı Başardık. Okmeydanı  Teknikeller Servisliğinde Siz Değerli Müşterilerimizin Sürekli Yaşadığı Servis Çağrıyoruz Ama Gelmiyorlar Sıkıntısınıda Ortadan Tamamiyle Kaldırmış Bulunmaktayız. Sizlerden Aldığımız Öz Güven Sayesinde Daha Bir Çok İlke İmza Atmayı Arzuluyoruz. İsmimiz Garantiniz Olsun.

 

Kuruluşumuzdan Bu Yana Siz Değerli Müşterilerimize Okmeydanı Teknikeller  Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz. Sizlerden Aldığımız Güven Sayesinde Servis Yelpazemizi Genişleterek Her Geçen Gün Bir Adım Daha İleri Gitmekteyiz. Her Geçen Gün Kendimizi Yenilemekten Bıkmadan Sektörümüzde En İyisi Olmak İçin Çalışıyoruz. Okmeydanı Teknikeller Kombi Servisi Olarak Bize Duyduğunuz Güven İçin Sizlere Sonsuz Teşekkür Ediyoruz.

Teknikeller Servisi olarak ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Okmeydanı  Servis  ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Çözüm Merkezi’ne telefondan ulaşabilir ya da Web sitemizi ziyaret ederek müşteri temsilcilerimizden canlı yardım alabilirsiniz. Konusunda uzman Müşteri Temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Okmeydanı  Teknikeller Servisi   Karşılaştığınız teknik problemlerde servis teknikerlerinin gelmesine gerek kalmadan cihazınızın çalışır hale getirilmesi için yardımcı olmaktadır. Servis organizasyon bölümü ; Servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır,eğer müşterimiz müsait ve evde reşit bir kişi var ise servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar

 

MÜŞTERİLERİMİZ ORTAKLARIMIZDIR

Okmeydanı Teknikeller Kombi servisi müşterilerimizle beraber gelişip büyüyebiliriz. Sürekli müşteri memnuniyeti felsefesi ile hareket ederiz. Müşterilerimizle olan ilişkilerde uzun vadeli yaklaşımlar ile hareket ederiz.

TECRÜBELİYİZ

Ekibimiz genç ve dinamik olmakla beraber Okmeydanı Teknikeller servisinde uzun yıllar tecrübe kazanmış çekirdek bir kadro etrafında genişlemektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen bir anlayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz var.

YENİLİKÇİYİZ

Görev aldığımız işlerin yapısına uygun olarak yeni yaklaşımlar, yeni çözümler üretiriz. Gerçekleştirdiğimiz her iş, bizim için ayrı bir heyecan ve değerdir.

KONUMUZDA UZMANIZ

Okmeydanı Teknikeller servisi ile ilgili dokümantasyonu ve gelişmeleri takip eder, araştırır, kendimizi eleştiririz. Konumuzu iyi analiz eder, size yararlı olabilecek unsurları süzer, hizmetinize sunarız.

İŞİMİZİ YAPMAK BİR ZEVKTİR

İşimizi severek yaptığımızdan iyi neticeler alıyor, başarılı projelere imza atıyoruz. Gördüğümüz müşteri memnuniyeti bir sonraki işimizde en büyük motivasyon kaynağımız oluyor. servisimiz markalardan bağımsız özel servistir Arızalar huzurunuzu kaçırmasın, Bir telefonla servisimiz yanınızda.

İstanbul Avrupa Yakasında Servislik Hizmeti Verdiğimiz Her Marka Kombi Ve Klimalar İçin Bizi Arayabilirsiniz. 0506 325 94 95 Klima Ve Kombinize Yaptırdığınız Bakımlar Cihazların Ömrünü Uzatmakla Beraber Yakıt Tasarrufunda Sağlar.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir