ortadağ klima arıza servis

ortadağ klima arıza servis

Ortadağ Klima Arıza Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69 

Yazın katlanılmaz sıcağında bazen gölgeler de yetersiz kalır. İnsanlar serinlemek için birçok değişik yollar denerler, rüzgar etkisi oluşturmak bunlardan biridir. İnsanlar kullandıkları bu suni rüzgar ile belli bir süre rahatlıyor gibi görünseler de çoğunlukla bu rüzgarın oluşturduğu cereyan sonucunda çok kolay bir şekilde hastalanabilmektedirler. Klima kullanımı bu tip yan etkileri ortadan kaldırarak insanlara daha kolay ve rahat serinleme imkanını sunmaktadırlar.

Ortadğ Teknikeller Klima Servisimiz yazın ortasında sıcakta kalmamanız için gün içi acil klima servisi hizmetini sunmaktadır. bizleri aradıktan birkaç saat sonra hemen sizlere servis yollayarak hemen klima arıza , klima sökme , klima takma , klima yer değişimi, Klima gaz dolumu gibi ve diğer tüm işlemler için bizleri hemen arayabilirsiniz. 0216 311 70 69 

Servisi bu amaçla kurulmuş olan ve insanlara hizmet vermek adına çalışmalarını yürüten işletmelerdir. Arkalarına aldıkları her marka değeri ile kaliteli imkanları da halka sunmaktadırlar. Klimalar insanları sıcak havadan koruduğu gibi soğuktan da korurlar nerede ise herkesin bütün mekanlarda kullanması gerek bir araçtır. Her marka  Klima Servisi hakkında daha detaylı bilgiler almak için internet  sitesine girerek sayfaları ziyaret edip klimalar ve servisler hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Klimayı evinize bir kez kuracağınızı düşünerek en iyisini almaya çalışmanız son derece doğaldır. Ortadağ Teknikeller Klima Servisi bu konuda kendine güvenmektedir. Arayın ve memnun kalın.

Ortadağ klima kart tamiri
Ortadağ klima montajı
Ortadağ klima bakım fiyatları
Ortadağ klima bakım
Ortadağ klima tamiri ne türlü yapılır
Ortadağ klima montajı ne türlü yapılır video
Ortadağ tamir servisi
Ortadağ klima gaz şarjı
Ortadağ Klima arıza giderme
Ortadağ Klima kompresör tamiri
Ortadağ Klima senelik bakımı
Ortadağ klima tamircisi
Ortadağ klima ne türlü temizlenir
Ortadağ klima montajı ne türlü yapılır
Ortadağ klima harici ünite montajı
Ortadağ klima gazı ne türlü toplanır
Ortadağ Klimanız Odanızı Soğutmuyor ve ısıtmıyor mu?

Bütün insanlar olarak canımız çok tatlıdır. İçinde bulunduğumuz ortamlardan ve durumlardan çok çabuk etkileniriz. Özellikle insanlara hava ısısı beğendirmek çok güçtür. Biraz sıcak bir ortam olursa terlemekten şikâyet eder ve hemen bunalırız. Aynı şekilde soğuk havaya da hiç tahammül edemeyiz. Neyse ki çok kırılgan bir yapıya sahip olsak ta zekâmız ile bu açıklarımızı kapatmayı da iyi biliriz. İnsan aklının bir ürünü olan klimalar, insanları bu şikâyet ettikleri hava durumlarından kurtarır.

Sizinde evinizde yada iş yerinizde klima var ise bizleri arayarak hemen servis talebinde bulunabilirsiniz  0216 311 70 69  klima servisi numaralarımız aşağıdadır bizlere 7/24 hemen ulaşabilirsiniz. Firmamız tüm yaptığı işlemler için bir sene yerinde garanti vermektedir

İstanbul’ da sizlere  Ortadağ Teknikeller klima servisi olarak hizmet veren profesyonel servisimiz, uzman çalışanları ile yerinde gün içi acil klima servisi hizmeti sağlamaktadır. Firmamız tüm işlemleri bir sene yerinde garantili olarak hizmet sağlamaktadır.  Firmamız klima markasının yanı sıra tüm marka ve modellerdeki cihazlara bakmaktadır, bizleri arayarak hemen yardım talep edebilirsiniz.

 Klima servis pazarında tecrübe ve eğitimli çalışan iş senelik sıralamasında üst rastlamak gurur duyar. Ortadağ Klima servis ve İstanbul çapında bütün bölgeler amaçlı bütün modeller ve markaların ortadag  klima bakım kurulum hizmetleri haftanın 7 bugünü olanağı sağlar . Sizlere tek telefon civarı ortadağ klima servisi noktalarıyla hizmetinizdeyiz deneyimli ekibi ile uzağınızdayız vardır.

Ortadağ Teknikeller klima servisi olarak bizlere en fazla sorulan sorular arasında Klima alırken nelere dikkat edilmeli sorusu gelmektedir, her yeni klima almak isteyen müşterimizin ilk başta bizlere sorduğu soru budur. servisimizi gün içi arayarak bizlere klima hakkında sorular sorabilir yardım talebinde bulunabilirsiniz. Klima satın almadan önce tercih yaptığınız markanın yetkili servisini arayarak kurulum için keşif talep ettirmeyi unutmayınız. Yetkili servisler evinize yada iş yerinize gelerek sizlere ortama göre hangi klima uygun bilgisini vermek ile yükümlüdürler.

Klima almaya hüküm verdiniz ve bir çeşitli hangi klimayı alacağınıza hüküm veremediniz. Bu vaziyette aşağıdaki tavsiyelerimizi dikkate almanız tavsiye edilir . Sizlere verilen bilgiler Tüm marka ve modellerdeki klimalar için geçerlidir.

Kesinlike profesyonel takviyesi alınız. Alacağınız klimanın markasını öğrenin ve nitelikleri ile ilgili haber sahibi olunuz. Seçim yaptıktan sonra Hüküm verdiğiniz markanın görevli servisi olup olmadığını araştırınız mutlaka. Daha önce klima almadıysanız eğer Kökleşmiş senelerin firmalarını tercih ediniz Klimanın Özellikleri yeri ve Boyutları çok önemlidir Klimayı takacağınız bölümün özelliklerini mutlaka satıcıya bildirmelisiniz vereceğiniz tüm bilgiler Servis yetkilisi için önemlidir, daha sonra klima takıldığında bölge değişken etkenleri yüzünden mağdur olmayınız.

Klimanızın Çin imalatı olup olmaması hiç mühim değildir. Mühim meydana gelen klima markasının tanınırlığı dır, Kesinlikle görevli servislerden veya satıcı firmalardan keşif hizmeti istek ediniz. Keşif hizmeti vermeyen firmalar spot çalışmakta ve sattıkları klimaların garantisi olmayabilir. Garantiyi kesinlikle araştırınız.  Satın aldığınız klimanın görevli servisler aracılığıyla montajının yapılmasını sağlayınız, sıra olduğunu söylecekler ve ileri tarihe atacaklar montajı Unutmayın görevli servisler aracılığıyla gerçekleşmeyen klima montajları klima cihazınızın güvence kapsamı dışarısında kalmasına gerek olmaktadır. Klima Servisi Keşif anında meydanın surat ölçümünü hesap yaptırınız. Surat ölçümü pek klima kapasitesi düşük olması halinde klima cihazınızın geçerliliği kısa olmakla birlikte pek enerji sarfiyatı olmakta ve klimanızın performansı düşük olacaktır. Bakır boru uzunca olması halinde şüphesiz invertör özelliği meydana gelen klima cihazını seçiniz. Klima gazının 410A akışkan gaz olmasını şüphesiz muayene ediniz. Eskiyen sistem gaz (R22) Kopenhag kriterleri ile ülkemize girişi yasaklanmış ve karaborsa diye deyim ettiğimiz piyasada satılmaktadır. Başka Bir Deyişle kısa zaman ardından tamamıyla piyasadan kaldırılacaktır. Klima gazı ortadan kalktığında şüphesiz fazla yüksek maliyetlerle klimanızın 410A gaza çevrilmesi yapılacaktır.

Her türlü klima arızaları , klima bakımı, Klima bakım ücreti, klima tamiri, klima gaz dolumu, klima sökme , klima takma gibi ve diğer tüm işlemler için gün içi acil kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul il sınırlarında olmanız yeterli hemen sizlere geri dönüş yapılarak gün içerisinde arıza giderilecektir.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir