ortadag kombi servis

ortadag kombi servis

Ortadağ Kombi Servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69 

Cihazınızın ömrünü uzatmak, en iyi verimi almanızı sağlamak amacıyla bakım, onarım, kombi tamiri ve montaj hizmetleri ile kullanıcıların ihtiyacını gideriyor ve karşılaştıkları arızaları en kısa zamanda yerinde çözüme kavuşturuyoruz. Cihazlara her yıl yapılan bakım sayesinde kış boyunca yüksek verim elde ediliyor ve cihazın kullanımı sırasında olası kazaları engellemiş oluyorsunuz.

Uzun yıllardır kombi servis ve bakımı konusunda deneyim kazanmış firmamız, bünyesinde bulunan alanında uzman yetişmiş personel ile müşterilerine hizmet vermektedir. 7 /24 servis imkanıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, güvenli hizmet, kısa sürede sorun çözme, uygun fiyatlandırma ile garantili hizmet vermektedir.

Kombinizin daha verimli çalışabilmesi için kombi bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakımı yaptırmamanız durumunda ilerleyen süreçlerde kombi arıza durumu ile karşılaşabilirsiniz. Bakımı yaptırılmayan kombilerin verimi düşmekte, daha fazla doğalgaz harcaması yapmaktadır. Ekonominiz için ve kombinizde meydana gelebilecek arızaları önceden ortadan kaldırmak için kombi bakımı yaptırınız. Kombi bakımı , Kombi arıza için arayın 0216 311 70 69 hızlı bir şekilde adresinize gelelim. Ortadağ Teknikeller  kombi bakımı – kombi arıza onarımı konusunda yılların vermiş oldugu tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz. Kombiniz isterseniz demirdöküm olsun, isterseniz eca ya da baymak olsun fark etmez her marka kombiniz için bakım, montaj ve arıza onarım ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz.

Her marka kombiniz için Kombi bakimi olarak, müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en üst düzeyde hizmeti sunmaktayız. Kombi bakımı – Kombi arıza onarımı konularında   üst düzey tecrübemiz ile İstanbul semtlerine kombi yetkili servis firmamız hizmet vermektedir. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için bir alo demeniz yeterlidir. Ortadağ Teknikeller  kombi bakımı – kombi arıza onarım servisi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Ortadag Kombi Servisi
Ortadag Kombi Tamiri
Ortadag Kombi Bakımı
Ortadag Kombi Arıza Servisi
Ortadag Kombi Teknik Servisi
Ortadag En Yakın Kombi Servisi
Ortadag Kombi 7/24 Servis
Ortadag Kombi

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Comments

  • Yeşim Can YILMAZ | Eyl 12,2018

    Başta Tereddüt ettiğim ama sonra memnun kaldığımı belirtmek isterim teknik servis konusunda hızlı bir şekilde destek veriyorlar .Sağlam altyapısı ve uygun fiyat kalitesi gerçekten çok iyi teşekkürler

  • Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir