Ortadağ kombi servis

Ortadağ kombi servis

Ortadağ kombi servisi

0216 311 70 69     0506  325  94 95

Soğuk havaların vazgeçilmezi olan kombiler ile kışlarımızı sıcaklık konusunda yazlarımızı ise sıcak su konusunda rahat geçirmekteyiz. Kombilerin yaygınlaşması ile birlikte yaşanan sıkıntıların ve ihtiyaçların artması ise bizlerin hizmetlerini daha da ileri götürmesini sağlamaktadır. Sizlere en iyi hizmeti vermek için her geçen gün kendimizi yenilemekteyiz. Bizler ile birlikte çalışanlarımız da sizin kombi bakım ve sorun çözümlerinde en iyi hizmeti minimum maliyet ile sunmayı hedeflemiştir. Bu sayede sizlerin memnun kalmasını da ön plana çıkarmış oluyoruz.

 

Kombi çözümlerinde size sunduğumuz hizmetlerden memnun kalacağınıza dair garanti veriyoruz. Bu konuda sizlere pratik bilgileri de veriyoruz. Örneğin; düzenli yapılmayan bakımlar sonucunda kombiler daha hızlı sorun çıkarmaktadır. Bunun yanında ömrü olan cihazların daha hızlı yıpranması da kaçınılmaz olmaktadır.

Kombilerinizi uzun süreli kullanmanız ise düzenli bakım ve kaliteli hizmetten geçmektedir. İşte bu konuda da devreye bizler giriyoruz. Kombilerinizde yaşanan arızaları kaliteli hizmetimiz sayesinde uzun süre sorunsuz kullanımınızı sağlıyoruz. Düzenli periyotlarda yaptığımız bakımlar ile birlikte de kış günlerini problemsiz geçirmenize yardımcı oluyoruz.

Müşterilerimizin de bizi tercih etmesinde ki ilk sebeplerden biri budur. Hizmetlerimizi en kaliteli şekilde yapmamız ve kombilerinizden uzun soluklu memnuniyet duymanızdır. Bu durumu ise aldığımız kombi bakım ve sorun çözümü geri dönüşlerinden rahatlıkla anlayabiliyoruz. Sizlerde bu müşterilerimizin arasında yerinizi almak istiyorsanız, kısa sürede bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Bizimle tanıştığınızdan memnun kalacağınız garantisini ise şimdiden veriyoruz

Son Zamanlarda, doğalgazın hayatımıza tamamen girmiş olmasıyla her hanede kendine bir koltuk edinen kombi sistemleri, gelişmiş düzenekleri ve donanımları sayesinde tek bir tuş ile tüm hanenin ısıtma ve sıcak su ihtiyacını karşılamakta olup, milyonlarca kullanıcıya erişmekte ve istek toplamaya da devam etmektedir. Bu düzeneklerin emniyetli ve uzunca yıllar performansını yitirmeden çalışabilmeleri amaçlı, periyodik olarak gereken bakım işlemlerinin, profesyonel kuruluşlar tarafından yaptırılması gerekiyor . Marmara Bölgesinde müşterileri ile buluşan ve onların her türlü bakım, montaj, arıza ve onarım çalışmalarına çözüm yolları sunan TEKNİKELLER SERVİS firmamız, tam teşekkürlü donanımları ve teknik bilgi sahibi personelleri ile sahasının en kalifiye ve uygun fiyatlı servis hizmetlerini sunmaktadır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir