paşaköy klima servisi

paşaköy klima servisi

Paşaköy klima servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69

Bireysel ve kurumsal bazda klima tamir ya da servis hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz!
Paşaköy Teknikeller Klima Servisi İstanbul un bütün ilçe ve semtlere hizmet vermektedir.
Arzalanan ya da bakıma ihtiyacı olan klimalarınız için bir telefonla müşteri temsilcimizle görüşmeniz yeterlidir.
Oluşturduğunuz kayıt sonucu servis ekiplerimiz en kısa sürede evinize ya da işyerinize gelerek
olay yerinde müdahale ederek tamir ya da bakım ihtiyaçlarınızı giderir size de kısa sürede ihtiyacınızı çözmenin keyfini sürmek düşer.
Özellikle yazın ve kışın en zor günlerinde bozulan klimalar artık Paşaköy Teknikeller Klima Servisi ile kabusunuz olmaktan çıkıyor.

Teknikeller klima servisi sektörünün en önemli konularından biri de klimanızın çok iyi bir şekilde kurulmasıdır. Sizlere özel ve daha özenli bir Klima servisinizi zarar görmeden montaj ederiz. Size oturup izlemek kalır.  Montaj olucakların listesi tutularak gerekli olan Klima bakımı; için gerekli olan malzeme miktarı belirlenir. İstanbul merkezli bir şirket olmakla beraber bütün bölgelerine hizmet vermektedir. Her türlü teknik  klima destek konusundan size bir telefon kadar yakın ekiplerimizi aramaktan çekinmeyin. Klima 7/24 servisimiz vardır. 0506 325 94 95 —  0216 311 70 69

Profesyonel teknik servis elemanlarımız gezici araçlarımız ile gün içerisinde klimanıza acil servis olanağı sunmaktayız. Marka ve model fark etmeden klima cihazınızda ki problem her ne olursa olsun teknik servis elemanlarımız arızalı klimanıza müdahale ettiği andan itibaren işiniz çözülmüş demektir.

Tüm klima marka ve modelleri için Paşaköy Teknikeller klima servisi olarak arıza, tamir, montaj, söküm (de montaj) ve bakım hizmetleri vermekte olan firmamız, istanbulun anadolu  yakası tüm ilçe ve semtlerine profesyonel ve deneyimli kadrosu ile haftanın 7 günü 24 saati hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir. Klima gibi cihazlarınızın periyodik olarak bakımları yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan cihaz yüksek enerji tüketiminin yanında sağlığınız açısından tehlike yaratacaktır. Günümüzde internet kullanımı artması ile birçok özel servis türemiş olup bunların birçoğunun bir atölyesi bile bulunmamaktadır. Firmamız vergi mükellefi olmakla birlikte tamamı servis yetki belgesine sahip teknik ekip ile hizmet vermektedir. Hızlı kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü hizmet için size bir telefon kadar yakınız 0506 325 94 95 numarayı tuşlayarak klima servisi çağrı Ortamımızdan bize haftanın 7 / 24 saat ulaşabilirsiniz.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon