paşaköy klima tamir servisi

paşaköy klima tamir servisi

Paşaköy Klima servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69 

Yaz ve kış aylarında bize ısıtma ve soğutma konforu sağlayan klimalar gerek dış etkenler gerekse zaman aşımına bağlı olarak çeşitli arızalarla çalışmayabilir. Yıllardır kullandığınız klimanız ansızın sizi; yaz aylarında sıcaklarda , kış aylarında soğuklarda yarı yolda bırakabilir. Klima arızalarında kurmuş olduğumuz uzman kadromuz ve yaygın servis ağıyla aynı gün siz değerli müşterilemize hizmet vermekteyiz.

Klima servisi olarak İstanbulun Anadolu ve  yakası nın tamamına hizmet vererek siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Klima çalışmıyor
Klima soğutmuyor
Klima ısıtmıyor
Klima su akıtıyor
Klima sigorta attırıyor

Yada diğer çeşitli arızalarla karşılaştığınızda klima servisimize kayıt bırakarak aynı gün içerisinde hizmet alabilir, uygun fiyatlar ve profesyonel destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz klimanıza servis tarafından periyodik bakım yaptırmanız gelecekte yaşayabileceğiniz sorunları minimuma indirmektedir.
Klima bakımı neden gerekli?

Sağlığınız için
Konforunuzu sağlamanız ve korumanız için
Birçok hastalıktan korunmanız için
Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanız için
Klimanızın ömrünü uzatmak için
Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için
Enerji tasarrufu sağlamak için

Klima bakımı nasıl yapılmalıdır?

Paşaköy Teknikeller Servis Klima Bakımı Yaz Bakımı ve Kış Bakımı diye ikiye ayrılır. Mevsim geçişlerinde (İlkbahar ve Sonbahar mevsiminde ) yapılması tavsiye edilir.

İç ünite (evaporatör) kimyasal ilaçlarla yıkanmalıdır
İç ünite fan kanatçıkları mutlaka çok iyi şekilde temizlenmelidir.
İç ünite filtresi çok iyi temizlenmelidir.
Gaz ölçümleri yapılmalı, eksik gaz miktarı ilave edilmelidir.
Elektronik kartın tozları temizlenmelidir.
Elektrik kablo bağlantı uçları kontrol edilmelidir.
Dış ünite (kondanser) kimyasal ilaçlarla yıkanmalıdır.
Drenaj tavası ve borusu temizlenmelidir.
Dış ünite de alçak ve yüksek basınç kontrolu yapılmalıdır.
Bakır boru bağlantıları ve izolasyonu kontrol edilmelidir.

Bütün yıl boyunca ağırlıkla yaz aylarında soğutma amaçlı kullandığınız klimaların yaz aylarına girmeden periyodik bakımının mutlaka yapılması gerekmektedir.
( Yaz ve kış aylarında ısıtma-soğutma olarak devamlı kullanılıyor ise 6 ayda bir bakım yapılması gerekmektedir. )
Klima bakımı neden gereklidir sorusunun temel cevaplarından birisi de sağlıktır.

Kapalı ortamda devamlı çalışan klima ortam içerisinde bulunan tozları ve mikropları üzerine toplar. Uzun süre bakımı yapılmayan klimalar ise hastalık saçmaya başlar.
Bir diğer temel cevap ise klimanın performansı ve verimliliğidir. Gözenekleri tıkanan klima hava sirkülâsyonunu randımanlı yapamadığı için soğutma ya da ısıtma performansı düşer. Aynı zamanda elektrik sarfiyatının artmasıyla bütçenize zarar verir.
Klima bakımında sadece temizlik değil; çalışma düzeni, gaz durumu, genel ayarların kontrolü ve düzeltilmesiyle performansı artar. Çok daha verimli ve tasarruflu bir hal alır.

Düzenli olarak klimanızın bakımını yaptırın..

Isıtma ve Soğutmada bize kolaylık sağlayan klimanızda oluşabilecek arızalarda her çeşit klima yedek parçasını temin ederek klima tamirlerini gerçekleştirmekteyiz.

• Klima Gazı
• Klima Kompresörü
• Klima Kartı
• Klima Boruları ( Bağlantı Kiti )
• Klima Ayakları
• Klima Dört Yollu Vana
• Klima Sensörleri
• Klima Kumandası
• Klima Kondansatörü
• Klima Drenaj Hortumu

Paşaköy Teknikeller Klima servisi Geniş servis ağı ve profesyonel ekiplerle klimalarınızın Montajını ve Demontajı ( Takma ve Sökme ) işlemeni tam donanımlı gezici ekiplerimizle İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasının tamamına hizmet vermekteyiz.

• Klima Montajı ( Takma )

• Klima Demontajı ( Sökme )

• Klima Yer Değiştirme

• Klima Taşıma

• Klima Dış Ünite Sökme-Takma

-İşlemleri için bize ulaşın …0506 325 94 95 —  0216 311 70 69
NOT : Klima montaj fiyatları klima kapasitesine ve montajı yapılacak yere göre farklılıklar gösterebilir. Montaj ve Demontaj için müşteri hizmetlerimizden fiyat alınız…

Bakım Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; daikin, denki, mitsubishi, alarko, frigidaire, carrier, cartel, rubenis, lg-beko, fujitsu, zen, midea, kelon, hicon, diamond electrik, hıgh lıfe, sharp, sunny, toshiba, sanyo, siemens, demirdöküm,  ferroli, vaillant, eca, buderus, arçelik, york, vestel, bosch, samsung, electra, fuji electric, general elektrik, whıte westing house, galanz, goodman, oreon, panasonic, sigma klima bakımı

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir