paşaköy kombi servisi

paşaköy kombi servisi

Paşaköy kombi servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

 Paşaköy Teknikeller Kombi  Servisi profesyonel çalışma ekibiyle siz değerli müşterilerimize kombi montajıkombi bakımı ve kombi servisi hizmetleri vermektedir.Kombi hizmetlerimiz 1 yıl garantili olup müşterilerimize %25 indirim sağlamaktayız.

Merkezi Anadolu yakasında bulunan Sancaktepe Paşaköy  Teknikeller Kombi Arıza Servisimiz güler yüzlü ve çözüm odaklı ekibimiz ile müşterilerimize her zaman bir telefon kadar yakındır. 0506 325 94 95

Sancaktepe Paşaköy Teknikeller Kombi Arıza Servisi hizmet verirken marka ve model gözetmez.

Cihazlarınızın sağlıklı çalışabilmesi ve arıza çıkarmaması için yılda en az 2 kez kombi bakımınızın yapılmasını tavsiye ederiz.

Paşaköy Teknikeller Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

  1. Kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.

  2. Kombi cihazının su sızdırmazlık kontrolü yapılır.

  3. Kombi cihazı tozlanma kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir.

  4. Kombi cihazının yanma odası brülörü temizlenir.

  5. Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.

  6. Kombi baca Fanı kontrol edilir ve temizlenir.

  7. Genleşme Tankı Kontrol edilir ve bar basınç seviyesi ayarlanır.

  8. Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

Paşaköy Teknikeller servis  petek temizleme işlemi

 Makineyle temizleme işlemleri genellikle banyodaki havlupan veya petek sökülerek yapılır yani diğer peteklerde (odalarda) hiç bir şekilde sökme işlemi yapılmaz odalarda hiç bir şekildi kirlenme ve suyla temaz söz konusu değildir makineyle temizlik yapıldığı için  tek bir yerden bağlantı yapmak yeterlidir makine otomatik olarak herşeyi kendisi yapacaktır zaten .

Günümüz şartlarında en yaygın ısınma sistemi olarak kullanılan kalorifer sistemleri; kullanıldığı yıllar içerisinde belli deformanslara uğrayarak ilk günki performansını yitirerek verimini her geçen gün yitirmektedir. İlk gün ki performansı yakalanmasa da bazı bakım işlemleriyle gerileyen performansı daha üst seviyelere çıkarabilmek elimizde. Bunlardan biri makineyle ilaçlı petek temizleme.

Her sene düzenli yaptırılması önerilen, düşük maliyetli ve zahmetsiz olarak yeni teknoloji ekipmanlarla uzman kişilerce yaptırıldığında ısı sirkülasyonunu daha verimli hale getirirken yakıt tüketiminde hatrı sayılır oranlarda tasarruf sağlamaktadır.

Özel kimyasal malzemeler ve son teknoloji makinalar aracılığıyla; eskiden olanın aksine daha kısa sürede ve daha az iş gücü ile makineyle ilaçlı petek temizliği işlemleri sorunsuz gerçekleştirilmektedir. Bilgi birikimi ve deneyimin önemli olduğu makineyle ilaçlı petek temizleme işlemlerinde kimyasal malzemelerin işlem sonrasında radyatör ve boruların içerisinden arıtılıp ısınma sisteminde oluşabilecek bir hasarın önüne geçilmesi çok önemli bir detaydır. Bu nedenle petek temizliği uzman bir kuruluş tarafından yapıldığı takdirde kireçlenme ile borularda oluşan daralmalar, radyatör içinde biriken kirli su temizlenerek ısı dolaşımına engel olan bu gibi faktörler ortadan kaldırılır.

makineyle ilaçlı Petek temizleme yaptırıldığı ilk günden itibaren ısınma esnasında alınan verimi hissetmemiz mümkündür. Isı seviyesinde %30 gibi oranlarda  artış sağlanır.

Uzun ömürlü ve daha verimli bir ısınma sistemi kullanabilmek için petek temizliğine dikkat edilmesi gerekirken, petek temizleme işlemi sonrası tavsiye edilen bakım önerilerine de uyulduğunda daha sağlıklı sonuçlar alabilmek mümkündür.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir