Pendik klima servis

Pendik klima servis

Pendik klima servisi

  0216 311 70 69                    0506 325 94 95

Pendik  klima servisi olarak profesyonel kadromuz ile klimalarınıza yedek parça,  klima bakım, klima montajı ve yerinde klima servis hizmeti vermekteyiz. Yerinde onarımı yapılamayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından klima servisi atölyemize getirilir, test cihazlarına bağlanarak test edilip ilk günkü gibi çalışır durumda size teslim edilir. Pendik  klima servisi olarak misyonumuz müşteri memnuniyeti ve kalitedir. Bu noktada  klima servisinde verdiğimiz hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere 7 gün 24 saat servis formumuzdan yada 0216 311 70 69  numaralı çağrı merkezi numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

pendik klima servisi her zaman en iyinin ve özelin peşinden koşarken kişiye özel çözüm önerileri ile de çalışmalarını her zaman başarı ile tamamlamakta ve adından söz ettirmektedir. Sunduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde beğenerek aldığınız ürünlerinizi severek kullanırsınız. Hayatınızı kolaylaştıracak ürünler seçerek hem kendinize hem de sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Konusunda deneyimli ve teknik donanıma sahip olan Pendik  klima servisi ekiplerimiz marka ve model ayırımı yapmaksızın her ihtiyacınıza çözüm üretecek kapasiteye sahiptir.  ihtiyaç halinde değiştireceğimiz orijinal yedek parçalarda ve işçilik hizmetimizde garanti sürelerimiz mevcuttur. Evde tamir edilemeyen küçük ya da büyük cihazlar özenle teslim alınır ve atölyelerimizde bakımı yapılır. Ekiplerimize İstanbul’un her yerinden ulaşabilirsiniz.

Pendik klima servisi olan firmamız piyasada bulunan tüm marka ve model klimaların bakımını, tamirini, onarımını, montajını ve de-montajını güvenilir ve uzman kadrosu ile tüketicilerini mağdur etmeden gerçekleştirmektedir. Pendik klima servisi olarak her zaman en kaliteli hizmeti minimum bütçe ile sergileyen firmamız müşterilerimiz tarafından dikkat çekmemizi sağlamaktadır.

Ayrıca bakımları yapılmayan klimaların ömrü kısalmaya başlar ve performansı düşer. Performans açısından diğer bir husus ile bakımları gelen klimalar zamanla çok enerji yakmaya başlar yalnız filtreler tıkalı olduğu için size etkisi az gelmeye başlar böylece ekonominize bütçenize zarar vermiş olursunuz

Türkiye’de bir çok bölgede  TEKNİKELLER  servisi noktaları bulunmaktadır. Biz Genel Merkez Servisi olarak sadece İstanbul bölgesinde bir çok ilçeye en iyi şekilde hizmet götürmekteyiz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Comments

  • CÜNEYİT VARLI | Haz 7,2018

    Bir müşterinin her talebinin yerine gelmesi kadar güzel bir duygu da yoktur. Hizmetlerindeki hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ederim,kaliteli güvenilir olarak devam etmesini diliyorum.

  • Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir