sancaktepe klima arıza tamir servis

sancaktepe klima arıza tamir servis

Sancaktepe Klima Arıza Tamir Servisi

0506 325 94 95       0216 311 70 69 

Evinizde, iş yerinizde, mağazanızda sürekli çalışan klimalarınıza iyi bir bakım yapılmazsa sizi sağlığınızdan edebilir. Ayrıca verimsiz çalışan bir klima fazla güç tükettiği için cebinize de zarar verebilir. Klimalarınıza bakım yaptırmayı unutmayın!

Taşınabilir klimalar her ortama kolayca uyum sağlar, adı üstünde istediğiniz yerde ve açıda çalışabilir. Bu tür klimaların da diğer klimalarda olduğu gibi bakıma ihtiyacı vardır.

Klima, havayı iklimlendirmek için yaz ve kış aylarının vazgeçilmez beyaz eşyasıdır. Sağlığınız açısından temiz hava solumak için yılda 2 kere klimanızın bakımını mutlaka yaptırmalısınız. Ayrıca klimanızın ilk günkü performansını göstermesi, verimli çalışması, enerji, elektrik tasarrufu sağlaması ve ömrünü uzatmak bakımından da yaptıracağınız bakım oldukça önemlidir.

Evinize veya iş yerinize hangi tip klimanın uygun olacağı da önemli konuların bir diğeridir. Bu nedenle yaşam alanınız için hangi tip klimanın uygun olacağını ve klimanın istediğiniz performansı vermesi adına en doğru nasıl konumlandırmanız gerektiğini profesyonel ekibimiz belirlemektedir. Bu konuda da en doğru kararı sizlere sunmaktayız.

Sancaktepe Teknikeller Klima Servisi  olarak güvenilir ve profesyonel bir ekip ile çalışmaktayız. Marka fark etmeksizin her türlü klimanın bakım, montaj ve servisi için bize ulaşabilirsiniz. 

Sancaktepe Klima Gazı Dolumu
Klimalar gaz ile çalışır ve klima kompresör cihazı içinde bulunan
gaz tankına gaz bittikten sonra ilave gaz dolumu yapılmazsa artık klimamız soğutmayacaktır…Klimanızın artık az soğutmaya veya hiç soğutmamaya başlamasının en büyük sebebi gazının tükenmesi veya azalmasıdır.Firmamız klimalarınızın gaz dolum hizmetini evinizde, işyerinizde vs. klimanızın bulunduğu yerde 24 saat karşılamaktadır.

Sancaktepe  Klima Tamiri
Klimanızda meydana gelen her hangi bir sorunu servis göndermek sureti ile yerinde müdahaleler ile çözmekte gerekli gördüğü takdirde teknik servis e alarak arızayı giderip tekrar montaj uygulamasını yapıyoruz.Uzman kadromuz ve teknik ekip servisiyle tam donanımlı olarak hizmet veriyoruz. Klimalarınızda oluşabilecek tüm arızalara en kısa zamanda müdahale edebilecek şekilde kurulan bu sistem siz müşterilerimize yerinde servis olanağı sağlamaktadır.

Hizmetleri ; Klimanızın markası ne olursa olsun, 24 saat hizmette olan teknik servis ekibimize ulaşabilir, montaj, bakım, keşif, tamir, onarım, gaz dolumu vs her türlü ihtiyaçlarınızda profesyonel teknik servis hizmeti alabilirsiniz…  Klima Markaları ; En çok tercih edilen

Sancaktepe Teknikeller Klima Servisi klimanızdaki arıza ne olursa olsun müşterilerine en iyi servis hizmeti sunan alanında uzmanlaşmış bir teknik servistir.

Anadolu yakasında konumlanan ofisleri ve mobil araçları ile birlikte siz değerli müşterilerimize her zaman bir telefon kadar yakın olmuş ve olacaktır.Sancaktepe klima servisi hizmet verirken kesinlikle sizin adınıza kararlar vermez işini yaparken marka ve model gözetmez.

Sancaktepe Teknikeller Klima Servisi siz değerli müşterilerinin çok kısa sürede güvenini kazanmış ve çok hızlı bir şekilde büyümeye başlamıştır.

Sektördeki boşlukları yakından takip ederek en iyi hizmeti vermenin haklı gururunu her geçen gün fazlasıyla yaşayan firmamız sizlerinde güveniyle beraber uzman kadrosunu genişletmiştir.Sancaktepe klima servisi kendine has klima bakımlarıyla sürekli teşekkür alarak Tüketici Memnuniyeti için 7/24 Uzman kadrosu ile çaba sarfetmektedir.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Comments

  • Orçun YILMAZ | Mar 15,2019

    Sorulan sorulara çok hızlı yanıt verdiğiniz için sağ olunuz.Uygun fiyata hem kaliteli hemde hızlı bir hizmet alabiliyorsunuz.Teşekkürler

  • Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir    Icon Icon Icon Icon