SANCAKTEPE KOMBİ PETEK BAKIM SERVİS

SANCAKTEPE KOMBİ PETEK BAKIM SERVİS

SANCAKTEPE KOMBİ PETEK BAKIM SERVİSİ

0216 311 70 69    0506 325 94 95

Kombiler ısıtma sistemlerinde oldukça önemli cihazlardır. Sağlıklı ve randımanlı bir şekilde çalışmaları oldukça önemlidir. Kombilerin enerji tasarrufu sağlayacak şekilde ve ısıtma işlemini verimli bir şekilde sağlayacak şekilde çalışmaları için düzenli olarak kombi bakımı ve petek temizleme işleminin yapılması gerekir.

Özellikle tamir işlemleri sırasında, eğer ki gerekli olursa kaliteli ve orjinal yedek parça kullanarak daha sağlıklı bir servis hizmeti sunduğumuzu düşünüyoruz. SANCAKTEPE KOMBİ PETEK BAKIM SERVİSİ (Tüm kombi modelleri) kalorifer sistemlerinin teknik destek hizmetini vermekteyiz. sancaktepe kombi servisi olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Sadece her markasına değil, diğer tüm kombi markalarının tamir ve onarım işlemlerini yapmaktayız. Kombiniz ne marka olursa olsun, bizden hizmet alabilirsiniz.

Petek temizleme, kalorifer petekleri kullanılmaya başlandıktan belirli bir zaman sonra peteklere yapılması gereken bir bakımdır. Bu bakım ile, peteklerde biriken tortu, kum, kireç ve çamurları temizlenir ve sıcak suyun petek içinde rahat dolaşımı sağlanır. 0216 311 70 69 

Petek temizleme makinesi tesisata bağlanır ve petek temizleme kimyasalı sisteme enjekte edilir. Kombi 50°C çalıştırılarak, sistem içerisine enjekte edilen petek temizleme kimyasalının sistemde dolaşımı sağlanır..

Kombilerin bakımları konusunda firmamız deneyimli ve konusunda uzman olan personelleri ile sizlere hizmet sunmaktadır. Kombi Bakımı işleminin sorunsuz bir şekilde tamamlanması bu şekilde sağlanmış olacaktır. Bunun yanında firmamız petek temizleme fiyatı ve kombi bakım ücretleri konusunda yeni bir kampanya başlatmıştır.

Petek Temizleme makinesi, herhangi bir petekten veya kombinin altından tesisata bağlanır. Banyoda havlupan var ise, burası bu iş için en doğru yerdir.
Kombi kapatılır, tahliyeden su boşaltılır.Bundan sonra temizleme makinesinin haznesine sadece su koyularak petek vanalarının tamamı açık konuma getirilir ve 5 dakika boyunca çalışır sistemdeki kaba kir alınır, su boşaltılır.
Bir sonraki aşamada, makineye petek temizliği için özel geliştirilen kimyasal konulur, makine tekrar çalıştırılır ve kimyasal tüm peteklere yayılır.
İlacın tesisata yayılmasının ardından tüm peteklerin vanaları kapatılır ve sadece bir tek peteğin vanası açılır. Böylece gücün tamamı bir peteğe verilir ve güçlü bir dolaşım oluşturulur. Ardından temizlenen peteğin vanası kapatılır ve diğeri açılır. Bu işlem, her peteğe sırayla uygulanır.
Her bir petekte bu işlem yapıldıktan sonra tüm petek vanaları açılır ve kirli su makineden boşaltılır. Ardından başka bir kimyasal ilave edilerek durulama işlemi başlar. Bu işlem süresince petek vanalarının açık olması gerektiğini unutmayın.
Bu noktada, artık peteklerin içerisindeki kir, kurum ve kireç çözülmüştür. Bu pisliğin dışarı atılması için tesisata bağlı hortumlardan biri çıkarılır, petek temizleme makinesine su doldurulur ve temiz su gelene kadar makine çalıştırılır.
Peteklerden temiz suyun geldiği görüldüğünde, petek temizleme makinesi sistemden sökülür. Kombi filitreleri temizlenir ve başka bir koruyucu sistem devreye girer. Kontroller yapılır, peteklerin havaları alınır ve vanaların ayarları yapılarak temiz petekler kullanıma hazır hale gelir. 0506 325 94 95

 Sancaktepe Kombi Servisi, Kombi Tamiri istanbulda kombi Servisi Verdiğimiz Markalar  Buderus Sancaktepe kombi Servisi Vaillant Sancaktepe kombi Servisi, Viessmann Sancaktepe kombi Servisi, Eca Sancaktepe kombi Servisi, immergas Sancaktepe kombi Servisi, Protherm Sancaktepe kombi Servisi Termoteknik Kombi, Ariston Sancaktepe kombi Servisi, Baymak Sancaktepe kombi Servisi, Demirdöküm Sancaktepe kombi Servisi, Bosch Sancaktepe kombi Servisi Ferroli Sancaktepe kombi Servisi, Airfel Sancaktepe kombi Servisi, Alarko Sancaktepe kombi Servisi, Arçelik Sancaktepe kombi Servisi, Beko Sancaktepe kombi Servisi Düzenli şekilde petek temizliği yapılan yerlerde, kombi ve kalorifer sistemlerinde petek temizliği işlemi ortalama 2 saat kadar sürer.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Comments

  • Asiye Akçalı | Eki 31,2019

    “ Çok hızlı çok güvenilir verdikleri teknik destek gerçekten çok kaliteli güvenilir bir teknik servis kesinlikle tavsiye ederim teşekkürler ”

  • Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir