Sancaktepe Kombi Tamir Bakım Servis

Sancaktepe Kombi Tamir Bakım Servis

Sancaktepe Kombi Tamir Bakım Servisi

0216 311 70 69       0506 325 94 95

Müşterilerimize sağladığımız teknik servis hizmetlerinin kaliteli, sürekli ve hızlı olarak yerine getirilmesi ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile müşteri memnuniyeti hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının en iyi şekilde anlamak ve analiz etmek akabinde doğru ve en hızlı teknik desteği vermek için mevcut sistemleri ekip ve ekipmanları iyileştirilip, sürekli yeni yöntemler geliştirilmektedir. 0216 311 70 69 — 0506 32 94 95

Sancaktepe Teknikeller Kombi Tamir Bakım  Servisi olarak ,müşterilerimize sağladığımız teknik servis hizmetlerinin kaliteli, sürekli ve hızlı olarak yerine getirilmesi ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile müşteri memnuniyeti hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

Sancaktepe Kombi Bakımı zamanında yapılan kombiler uzun yıllar verimli ve GÜVENLİ şekilde çalışır, yüksek maliyetli arızaların önüne geçer. Sancaktepe Kombi Servisi olarak profesyonel ekip ve ekipmanlar ile Kombi bakım servis hizmeti vermekteyiz

Firmamız tarafından yapılan tüm bakım onarım çalışmalarını üretici teknik özelliklerine göre yaparız. Bu sayede kombiniz güvenli ve verimli şekilde çalışır. 

SANCAKTEPE’DE  HİZMET  VERDİGİMİZ  SERVİS BÖLGELERİMİZ

Abdurrahmangazi Kombi Servisi, Akpınar Kombi Servisi, atatürk kombi servisi, Eyüpsultan Kombi Servisi, Fatih Kombi Servisi, Hilal Kombi Servisi, inönü kombi servisi, Kemal Türkler Kombi Servisi, kombi arızaları, kombi bakımı, kombi servis, kombi servisi, kombi servisleri, kombi tamiri, Meclis Kombi Servisi, Merve Kombi Servisi, mevlana kombi servisi, Osmangazi Kombi Servisi, Paşaköy Kombi Servisi, Safa Kombi Servisi, sancaktepe kombi servisi, Sarıgazi Kombi Servisi, Veysel Karani Kombi Servisi, Yenidoğan Kombi Servisi, Yunus Emre Kombi Servisi

Profesyonel çalışma, Tüm çalışanlarımız eğitimli ve konusunda uzmandır. Daima en yeni ekipmanları kullanırız. Eşdeğer yedek parçalar, Kombinizin verimli ve güvenilir çalışması için sadece orijinal parçalar veya en yüksek kalitede yedek parçalar kullanırız.

Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi olarak, özel tasarım profesyonel petek yıkama makinesi ve kimyasallar ile kalorifer peteklerinizi evinizi kirletmeden temizliyoruz. Petek temizliği yaptıran müşterilerimize kombi bakımlarını ücretiz olarak yapıyoruz.

Kombi Peteklerinizi Isınmıyorsa Temizlik Vakti Geldi

Isınmayan kalorifer, kombi sıcak su peteklerini yada alt kısmı ısınmayan petekleri makine ve kimyasal solisyon ile sökmeden temizliyoruz.

Bu işlem esnasında peteklerinizi sökmeden makine ve kimyasal solisyon ile banyonuzdan gerçekleştirdiğimiz işlem ile tüm odalarda ki petekleri sökmeden, yerinde, tek tek temizliyoruz.

Kombi sıcak su peteklerinizi yılda bir kere yıkatmanız gerektiğini biliyor muydunuz?

Kalorifer, kombi petekleri bulunduğu ortamda içerisinden geçen sıcak suyun sayesinde ısı sağladığından peteklerin içlerinin temiz olması gerekmektedir.

Kalorifer, Kombi Petek Temizliği

Petek temizliği; kullanım sonrası kalorifer tesisatının, boru yüzeylerinin ve petek kanallarının kimyasal solisyonlarla ve cihazlarla petekleri sökmeden ve etrafı kirletmeden yapılan temizliktir. Petek temizliğine önem verilmezse kışın ısı verimliliği düşmektedir.

Cihazlarla ve kimyasal solisyonlarla yapılan petek temizliği uygulaması kış başlamadan yapıldığı taktirde kışa hazır girilir. Yapılan petek temizliği sonrasında kullanım sonrası oluşan çamurlaşma ve tortu tabakasının kimyasal solisyonlarla ve cihazla temizlenmektedir.

Petekleriniz kalorifer tesisatı içerisinde suyun oluşturduğu kireçlenme ve korozyona maruz kalmaktadır. Özelliklerde su içerisindeki kireç, peteklerin içerisinde kireç tabakası oluşturduğundan ve oluşan bu kireç tabakası kalorifer tesisat iç yüzeyine yapışmaktadırlar. Yapışan bu kireç boru çapının daralmasına neden olarak petek kanallarının tıkanmasına sebep olur. Neden olan bu çamurlanma, kireçlenme sonrası ısınma problemi yaşamanıza neden olur.

Arızayla ilgili yapılacak tüm çalışmalarda ve süreç hakkında servis başlangıcı sırasında bilgilendiriyoruz. Böylece başlangıçtan itibaren her şeyin maliyetini tam olarak öğrenebiliyorsunuz. Yalnızca gerçekten yapılması gereken onarımları yaparız. Ekstra bir çalışma yapmadan önce size daima bilgi veririz.

Kombilerin elektronik kartları şebeke elektriğinin dalgalanması ve ömrünü dolduran elektronik komponentlerin işlevselliğini yitirmesi ile arıza verir. Sancaktepe kombi Servisi olarak, Kombi kartlarınızı uygun fiyat ve 1 yıl garantili tamir ediyoruz

Her marka kombi için güncel yedek parça stok tutmaktayız. bu sayede kombi arızalarınız hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılmaktadır. Kombi yedek parça ihtiyacınızda bizimle irtibata geçerek uygun fiyat ile yedek parça temin edebilirsiniz.

Teknikeller Kombi  Tamir  Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir