sarıgazi klima tamir servis

sarıgazi klima tamir servis

Sarıgazi Klima Tamir Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69  

Klima bakım ve önemini sizlere nasıl bir faydası var ve neler gibi zararı var kısacası klima bakımı yapımadığı zaman her şeyden önce hayatımızı kötü bir şekilde etkilemektedir ve birçok hastalığa yol açmaktadır.Bunların başında olan Lejyoner hastalığı başta gelir.Bu hastalığında şu ana kadar tedavisi mümkün olmadığı görülmüştür.Klima bakımı yapılmayan klimalar enerji tüketiminde ciddi bir tüketim sarfetmektedir. Klima bakımıyapılmayan klima daha çabuk arza yapmakta olup. Bazen yüksek maliyetlere yol açmaktadır. Lütfen bu konular gibi işlemlerden mağdur olmamak için klima bakım işlemlerini zamanında yaptırmayı unutmayın.Ve klima bakım’ını işinde yetkili ve uzman klima bakım servisi tarafından yaptırınız.

Firmamız güvencesinde yapılacak olan klima tamir hizmetleri her biri birbirinden uzman teknik personellerimiz vasıtası ile profesyonel çözümler sunarak gerçekleşmektedir.

Firmamız tüm klima markalarının arızalarının yanı sıra yedek parça değişim, tedarik etme ve klima kart tamiri hizmetleride vermektedir. Detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz… 0506 325 94 95  —  0216 311 70 69

Klimanızın iç ünitesinin içerisinde bulunan hava filtresinin değişmesi işlemi olmaktadır. Bu bakım türü klimanızın performansını arttırmamaktadır.

Klima Genel Bakım Servisi

Klimanızın iç ünitesinde bulunan tüm parçalar ayrı ayrı sökülmekte ve özel bir kimyasal madde uygulanarak dezenfekte edilme işlemidir. Bu bakım türü klimanızın peformanısnı arttırdığı gibi enerji tüketimini de minimuma indirebilmektedir.

Firmamız genel klima bakım hizmetini kesinlikle tavsiye etmektedir.

Firmamız aracılığı ile alacağınız hizmetler veya kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızda bulunan iletişim formunu doldura bilir ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Klima montaj Görüldüğü gibi kolay bir iş olmadığı gibi yerine göre bazen tehlikeli olabiliyor. Ve herkezin yapacağı bir iş olmamaktadır. Butür klima montaj işlemleri uzman kişilerce yapılması gerekmektedir. Biz bu işlemleri daha iyi bir şekilde yapmak için personellerimizi sürekli klima montaj servisi için eğitime tabi tutmaktayız. Ve daha sonrasında sizler klima servis Eklplerimize ihtiyaç duyduğunuzda Rahat ve huzurlu bir şekilde klima montajekiplerimizi adresinize yönlendiriyoruz. Her şeyden önce siz değerli Müşterilerimiz bizler için önemlisiniz. Bizler gücümüzü sizlerden alıyoruz. Sizlerde klima montaj işlemleri için Müşteri hizmetlerimizi haftanın mesai saatleri içerisinde arayabilir. klima montaj servis ekipleri talep edebilirsiniz.

Klima montajı İçin ekiplerimiz keşif yaparak hangi yeri uygun görürse ilk önce klima iç ünite askı aparatı yerine monte edilir. Ve Dış ünite konsolları düzgün bir şekilde yerine monte edilip.

Dış ünite yerine monte edilir iç ve dış ünite arasındaki iletişim kablo ve gaz boru bağlantısı yapılır. Klima enerjisi verilip. Klima Çalışır durumda teslim edilip Klima montajişlemi tamamlanmış olur.

Klima montaj talepleriniz için bizleri Anadolu yakasının her bölge ve ilçesinden arayabilirsiniz. Klima montaj servisi olarak, tüm anadolu yakası bölgelerine hizmet veren Firma olarak; Klima montaj işlemlerinizi Daima hızlı ve ekonomik bir şekilde Güler yüzlü profosyenel ekiplerimizle yapmaktayız.

Kima Montaj İşlemleri

Klima montaj işlemi zor ve hatası telafus olamayan bir işlem olup gelişi güzel yapılmamılıdır. Ve klima montajının yapılacağı yerin ve zemini için sağlam bir yer seçilmelidir. Bu işleri sadece Bizm gibi klima montaj servisleri yapmaktadır. Bunun için Bizim işimiz sadece klima montaj servisi olmaktadır.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Comments

  • E.MELİS KOÇAK | May 28,2018

    Bir çok firmanın yetkili servisinden çok daha profesyonel çalışıyorlar. Keşke ülkemizde işini böyle iyi yapan firmaların sayısı artsa. Teşekkürler…

  • Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir