sarıgazi kombi arıza servis

sarıgazi kombi arıza servis

Sarıgazi Kombi Arıza Servisi

0506 325 94 95       0216 311 70 69 

İnsanların doğal gaza olan güveninin artması ve doğal gazın sağlamış olduğu konfordan faydalanmak istiyor olması sebebi ile kombi kullanımının da hızla arttığını görebilmek mümkündür. Öyle ki günümüzde kombi dışında kullanılan ısınma yöntemlerinin de gittikçe azaldığını ve hatta hemen hemen hiç kömür ya da odun sobasının kullanılmadığını görebiliyoruz. Bu durum kombi markaları içerisinde de çeşitliliğin ortaya çıkmasına yol açmıştır.

Kombi markaları

Doğalgaz ve kombi kullanımının artmasına paralel olarak artan kombi ihtiyacının karşılanması için pek çok markanın da kombi üretimine yönelmiş olmasına bağlı olarak değişik kombi markaları ile karşılaşmak mümkün hale gelmiştir. Piyasada bu kadar çok kombi markasının olması sebebi ile çoğu zaman kullanıcıların hangi markaya yönelmeleri gerektiği ile ilgili kararsız kalması da söz konusu olabiliyor.

en çok kullanılan kombi markaları

Genel olarak kullanıcıların en çok tercih edilen kombi markalarına bakacak olduğumuzda ise karşımıza şu markalar çıkıyor:

Sarıgazi Baymak Kombi servisi
Sarıgazi Buderus Kombi servisi
Sarıgazi Vaillant Kombi servisi
Sarıgazi Eca Kombi servisi
Sarıgazi Demirdöküm Kombi servisi
Sarıgazi Ariston Kombi servisi
Sarıgazi Bosch Kombi servisi
Sarıgazi Ferroli Kombi servisi
Sarıgazi Viessmann Kombi servisi
Sarıgazi Protherm Kombi servisi
Sarıgazi Airfel Kombi servisi
Sarıgazi Arçelik Kombi servisi
Sarıgazi Beko Kombi servisi

Kombi marka isimleri

Bacalı kombilerHermetik kombiler ve Yoğuşmalı Kombiler olmak üzere Kombi Markaları;
Alarko, Beko, Ariston, Vaillant, Bosch, Altus, İmmergas, AUER, Kiturami, Alpha, Süsler, Protherm, E.C.A, Termoteknik, Royal.

Pek çok markanın bulunuyor olmasına bağlı olarak rekabetin de arttığı bir sektör olması sebebi ile her markanın daha teknolojik ürünler ortaya çıkarmak için birbiri ile yarıştığını da görebiliyoruz. Bu durum her markanın birbirinden farklı modellerle kullanıcılarının karşısına çıkmasına yol açmıştır. Üstelik bir de buna hermetik, yoğuşmalı ve bacalı kombi gibi çeşitlerin de eklenmesine bağlı olarak yüzlerce kombi modeli ile karşılaşmak mümkün hale gelmiştir. Kullanıcılar ise seçim yaparken bu modeller ve markalar içerisinde kendilerine en yakın olan ve en güvenilir olduğunu düşündükleri markaları tercih edebiliyor.

Kombi marka tavsiyesi

Kombi almayı düşünüyorsanız ve hangi marka ve modeli seçmeniz gerektiği konusunda henüz bir karar veremediyseniz diğer kullanıcıların markalar hakkında yapmış oldukları yorumlara bakmanız yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra markanın yedek parça üretimine nasıl yaklaşığına da dikkat etmelisiniz. Kullanım sırasında kombinizin bazı parçalarında meydana gelebilecek sorunların daha kolay ve hızlı şekilde çözülmesi için yedek parçaya olan ihtiyacınızı karşılamayacak olan kombi markaları tercih edildiğinde normalde çok uzun yıllar kullanabileceğiniz kombilerinizi daha kısa süreler içerisinde değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Sarıgazi Teknikeller Kombi Servisi  konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve güler yüz ile, siz değerli kullanıcılarımıza 7/24servis hizmeti sunmaktayız kombi arıza,bakım ve onarımı konusunda tecrübeli olan    sarıgazi kombi servisi kombilerin bitmiş olan garanti sürelerini uzatmaktadır  sarıgazi  kombi ,teknik servis olarak bitmiş olan garanti sürelerini  sarıgazi kombi servisi olarak siz değerli kullanıcılarımızın onayı ile tekrar uzatabilmekteyiz.  servisimiz sizlere her türlü konuda yardıma her zaman hazırdır.  sarıgazi  kombi servisimizi çekinmeden arayabilirsiniz. 0216 311 70 69  sarıgazi kombi, servisi, her yıl rutin olarak sizleri, kombi bakım zamanlarınızın geldiğini sizlere bildirir. Sizler unutmuş olsanız bile bizler kombi  servisiniz olarak her marka kombi bakımınızı siz değerli kullanıcılarımıza hatırlatmakta mükellefiz.
 Kış aylarında yorulmuş olan   sarıgazi kombi cihazının, herhangi bir problemi olup olmadığını öğrenip, daha büyük  kombi arıza’larına meyil vermeden, sorunlara yol açmadan ve kısa süre içerisinde çözüm yoluna ulaşarak, erken teşhis yaparak, kullanıcı memnuniyeti ve dolayısıyla kullanıcının cebini düşünmektedir.  sarıgazi kombi servisleri, olarak kendimize ilke edinmişizdir.
 sarıgazi kombi servisi, uzun yıllar boyunca çalışabilen ve çok az sorun çıkartan cihazlardır sarıgazi Kombi Servisi,olarak bu durumun devam edebilmesi için kombi cihazının yıllık periyodik bakımı yapılması gerekmektedir. Bu olay sizin doğal gaz faturanızın da daha az gelmesini sağlayacaktır. Hem de enerji ve yakıt tasarrufu sağlayacaktır.
 Sarıgazi Teknikeller kombi servisi, uzun yıllar boyunca petek temizliği yapılmamasından dolayı içleri kireç ve çamur tabakası dolmuş olabilir.Bu olay sizin radyatörlerin ılık olması veya dolayısıyla uzak peteklerin soğuk olması demektir.Bu durum sizin çok yüksek doğal gaz faturası ödeyip konfor sağlamaması demektir. Petek temizliğini uzman ekiplerimize yaptırmanız gerekebilir,  sarıgazi kombi servisi.Bizler sizin için buradayız.

Kombi kullanımında tercih edebileceğiniz markalar arasında yer alan kombi için ihtiyaç duyduğunuz her türlü durumda kombi servisi olarak yapmış olduğumuz profesyonel çalışmaları ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Farklı özelliklere sahip olan kombi seçenekleri özellikle kaliteli kullanım imkanı elde etmenizi sağlamaktadır. Markanın sunmuş olduğu farklı modelleri kullanan müşterilerimiz için montaj, bakım, onarım, yedek parça değişimi gibi pek çok farklı konuda vermiş olduğumuz hizmet ile oluşabilecek her türlü teknik sorunda hızlı ve çözüm odaklı çalışma yaparak kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktayız. Arıza oluşması durumunda  sarıgazi teknikeller kombi tamiri ile sorunun çözülmesini ve cihazın yeniden çalışır duruma getirilmesini sağlamaktayız.  

Kombinizde oluşabilecek sorunlara karşı servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Kombinizde oluşan şu sorunlarda servisimizden hizmet talep edebilirsiniz.

·        Isıtmama sorunu,

·        Gaz birikmesi,

·        Kombinizin arızalanması ve çalışmaması durumunda,

·        Su damlatma,

·        Ses çıkartma,

·        Su sıcaklığında sorun olması,

·        Bakım işlemleri ve daha pek çok farklı sorun için sormuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

 Kombi Farkı

Kombi alımlarında tercih edeceğiniz  kombi kalitesi, dayanıklılığı, kullanım kolaylığı ve satış öncesi ve sonrası hizmetleri ile kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır. Kombiniz de oluşan her türlü soruna karşı  kombi teknik servis hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu konuda profesyonel ekibimizle sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde kısa sürede sonuç alınmasını sağlamaktayız.

Kaliteli kullanım imkanı sunması nedeniyle tercih edilen kombi markaları arasında yer almaktadır. Markanın tasarlamış olduğu birbirinden farklı model seçenekleri kullanım alanı için en uygun tercihleri yapılmasını sağlamaktadır. Özellikler bakımından yapılacak inceleme sayesinde markanın farklı modellerini tercih etmek isteyenler uygun fiyat seçenekleriyle istedikleri sonucu elde edebilirler.

Sarıgazi Kombi Bakımı

Kombinizin daha yüksek performans ile çalışmasını sağlamak için düzenli olarak bakımını yapılması gerekir. Özellikle oluşabilecek sorunlara karşı düzenli bakım yapılması cihazın daha uzun süre kaliteli şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Farklı özelliklere sahip olan kombilerde özellikle yapılacak olan bakım işlemi cihazın içerisinde birikecek toz veya farklı durumlara karşı temizlenmesini ve bakımının yapılmasını sağlamaktadır.

Profesyonel ekibimiz sarıgazi kombi bakımı ile farklı modellerde gerekli bakım işlemlerini yaparak kısa süre içerisinde kombinizi daha yüksek performans ile çalışmasını sağlamaktadır.

Kombi Performansını Yükseltme

Kullanmakta olduğunuz farklı özelliklere sahip olan kombi modelleri için sizlere sunmuş olduğumuz  kombi servisihizmetlerinden yararlanarak oluşabilecek her türlü sorunda kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. Kominizim performansını yükseltmek için dikkat etmeniz gereken noktalar şunlardır;

·        Periyodik olarak bakımını yaptırmak,

·        Kış ayında devamlı olarak kullanımı nedeniyle geceleri daha düşük ısıda çalıştırmak,

·        Kombinizin su basıncına 1,5 bar olarak ayarlayabilir ve bu şekilde ne altında ne de üstünde olmamasına dikkat edebilirsiniz.

·        İstanbul’da bulunduğunuz adrese hizmet almak istediğiniz her durumda firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde taleplerinizi bizlere ileterek  kombi arıza yardımı alabilirsiniz.

·        Cihazınızın ısıtma sistemini kontrol etmeniz gerekir. Isıtma sisteminde oluşabilecek sorunlar performans düşüklüğüne neden olacağından bu durumda servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde ısıtma sorununun çözülmesi için sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Isıtma sisteminde sorun olmaması durumunda özellikle bulunduğunuz alanda yapılacak izolasyon çalışmaları daha iyi ısıtma işlemi yapılmasına yardımcı olacaktır.

Kombi İle Isıtmanın Verimini Arttırma Yolları

·        Özellikle zemin kat ve çatı katlarında ısıtma işlemi daha zor olduğundan bu konuda farklı yöntemler kullanarak alanında etkili şekilde ısınmasını sağlayabilirsiniz. İzolasyon çalışmaları kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Isı giriş ve çıkışlarını engellemek için gerekli çalışmaları yapılması da alanın daha etkili şekilde ısınmasına yardımcı olacaktır. Peteklerden daha iyi verim almak için peteklerin arkasına yerleştireceğiniz izolasyon malzemeleri sayesinde ısının dışarı çıkışını engelleyebilirsiniz.

·        İzolasyon çalışmalarının yanı sıra özellikle kombinizin bakımını düzenli olarak yaptırmanızda daha yüksek performans ve verim elde etmenizi sağlayacaktır.

·        Kullanım alanız için yeterli kapasiteye sahip olan kombileri tercih etmeniz gerekir.

·        Peteklerin alanı yeterli şekilde ısıttığından emin olun. Özellikle alanın büyük olması durumunda petekler yeterli ısının yayılmasını sağlamayabilir. Bu nedenle gerekli kontrollerin sağlanması ve yeterli büyüklükte peteklerin kullanılması gerekir.

·        Gelişmiş sisteme sahip olan kombi modelleri özellikle enerji tüketimi konusunda da etkili olduğundan en uygun kombilerin tercih edilmesi önemlidir.

·        Alıştığınız kullanım şeklini değiştirmenizde kombinizin ısıtma performansının yükselmesini sağlayacaktır.

·        Cihazınızda sorun olması durumunda İstanbul sarıgazi kombi servisi iletişim bilgileri üzerinden servisimize ulaşım sağlayarak taleplerinizi iletebilir ve kısa süre içerisinde alacağınız geri dönüş ile cihazınızın daha yüksek performans ile çalışması için kontrollerini yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Enerji Verimliliği

Kombi kullanımında özellikle enerji verimliliği oldukça önemlidir. Bu nedenle yapacağınız kombi tercihi ve kullanım şekli daha verimli şekilde sonuç elde etmenizi sağlamaktadır. Enerji verimliliğini sağlaya bilmeniz için dikkat etmeniz gereken birçok farklı nokta bulunmaktadır. Özellikle bu konuda daha dikkatli davranmanız vereceğiniz fazladan paranın cebinizde kalmasını sağlayacaktır.

Doğru kullanım şekli ve yeterli kapasiteye sahip kombi kullanımı enerji açısından daha iyi tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca kombinizin yüksek performans ile çalışmasını sağlayabilmek için bakımını aksatmadan yaptırmanız gerekir. Bu sayede kombiniz de oluşabilecek sorunlara karşı önlem alarak daha yüksek performans ile çalışmasını ve az enerji harcayarak enerji verimliliğini artırmasını sağlayabilirsiniz.

Yoğuşmalı Kombi Nedir?

Gelişmiş sistemi sayesinde kaliteli kullanım imkanı elde edebileceğiniz kombi seçenekleri arasında yer almaktadır. Yüksek performans ile kullanım imkanı sunması nedeniyle günümüzde yaygın olarak tercih edilmektedir. Her model için farklı özellikler bulunduğundan fiyat seçenekleri de buna göre değişmektedir. Yoğuşmalı kombi kullanıcıları  özel kombi servisi hizmetlerimizden yararlanarak kombi de oluşabilecek her türlü soruna veya montaj gibi farklı işlemler konusunda profesyonel yardım alabilirler.

Hazırlanmış olan sistemi sayesinde daha etkili şekilde ısıtma işlemi yapılmasını ve daha iyi ısı yayılımı ile yüksek kaliteli kullanım imkanı sunan kombi seçenekleri arasında yer almaktadır.

7/24 Destek Hattı

Kombi servisi’miz kesintisiz vermiş olduğu hizmetler sayesinde bakım, onarım, yedek parça değişimi, montaj gibi pek çok farklı teknik zorunda sizlere kaliteli hizmet almanız konusunda yardımcı olmaktadır. Yapılacak olan müdahaleler için arıza kaydı açtırmak istediğiniz her durumda destek hattımız üzerinden yapacağınız görüşmeler sayesinde taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Merak ettiğiniz konularda bilgi almak istediğiniz durumlarda yapacağınız görüşmeler sonucunda istediğiniz bilgilere ulaşım sağlayarak kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Sarıgazi  Kombi Servisi Fiyatları

Kombinizde oluşan teknik sorunlara karşı sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanmak istediğiniz her durumda servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde arıza kaydını açtırabilir ve kısa süre içerisinde yapılan geri dönüş sayesinde sorunun çözülmesi ile kombinizi yeniden kullanıma hazır şekilde teslim alabilirsiniz.

Yapılacak müdahaleler için fiyat bilgisi almak isteyenler Sarıgazi Teknikeller  kombi servisi fiyatları için servisimiz ile görüşme yaparak daha detaylı bilgiye ulaşım sağlayabilirler. Özellikle net fiyatlar elde etmek istediğiniz durumlarda sorunun kesin olarak belirlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle servis ekibimiz adresinize ulaşım sağladıktan sonra yapılacak kontrollerin ardından sorunun belirlenmesiyle sizlere net fiyat bilgisi sunabilir.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Comments

  • Nurten Güleryüz | Ara 19,2017

    Peteklerim hiç ısınmıyor ve çok yüksek doğal gaz faturası geliyordu. Tavsiye üzerine Teknikeller Kombi Servis’ini aradım. İlaçlı bakım ve temizlik yapıldı. Peteklerim daha çok ısınmaya başladı ve faturam daha düştü. Çok teşekkürler.

  • Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir    Icon Icon Icon Icon