sarıgazi kombi tamir servis

sarıgazi kombi tamir servis

Sarıgazi Kombi Tamir Servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69 

 Kombiler kullanımı kolay, basit bir mantıkla ama kullanışlı dizayn edilmiş cihazlardır. Bu nedenle müşterisine daima teknoloji ile performansı bir araya getiren kombiler ortaya çıkartır. Sarıgazi Teknikeller kombi servisi olarak da bizler bu cihazların çalışma mantığını bilen, olası sorunların nerelerden çıkabilceğini iyi analiz eden bir ekibe sahibiz. İlgili kombi hakkında bilgi sahibi olmak, olası sorunlara çözüm üretmek için çok önemlidir. Kombi hakkında bilgisi olmayan kişiler problemlerin çözümünde oldukça zorlanacak, öncelikle kombinin çalışma sistemini çözmek zorunda kalacaktır. Böylece size vereceğimiz hizmetlerde çözüm süresi kısalacak ve onarım maliyetleri düşecektir. Bugüne kadar Sarıgazi Teknikeller kombi servis olarak çözemediğimiz bir problem olmamıştır. Arızanın nedenini anlamak, sorunun nedeni çözmek için büyük kolaylıklar sağlar.

Servis personellerinin bilgili ve dikkatli olması

Bilindiği üzere kombiler önemli cihazlardır. Kombilerde sorun çıktığı zaman ve doğru müdahaleler yapılmadığı zaman evinizde yangınlar ya da gaz açıkları meydana gelebilir. Bu nedenle kombi ustalarının işini ciddiye alması ve gerekli bilgiye sahip olmaları şarttır. Güvenlik firmamızın en hassas olduğu konudur. Bizim için herşeyin öncesinde insan sağlığı ve güvenliği gelmektedir. Bu nedenle şirket içi eğitimlerimiz mevcuttur. Tüm arkadaşlarımız işinin ehli olması için gerekli tüm eğitimleri alırlar. Çünkü güvenlik herşeyin ötesinde şakaya gelmeyecek ciddi konulardır. Firmamız bu hususta kesinlikle taviz vermez. Tüm bu bilgiler eşliğinde çalışanlarımız, Sarıgazi Teknikeller  kombi servisi verirken bildikleri bütün bilgileri ve tecrübelerini dikkatleriyle birleştirir ve ona göre onarım çalışmalarına devam ederler. Emin olmadıkları hiç bir işlem için müdahalelerde bulunmazlar ve üstlerine – daha tecrübeli bilgili personellerimize danışırlar.

Kombinizi yaptırdınız ama arıza devam mı ediyor?

Bir çok insan kombisindeki sorun için bir teknik servisten onarım hizmeti aldığını ancak aynı sorunun defalarca nüksettiğini ve yeni bir servis çağırmak zorunda olduğundan bahsediyor. Bu durum karşısında onarımı yapan firmayı aramalarını ve gideremedikleri sorunun onların sorumluluğunda olduğunu ve problemi çözmeleri gerektiklerini hatırlattığımızda teknik servisin ikinci kere ilgilenmek istemediklerini belirtiyorlar. Yani bir çok servis garanti vermiyor ve ilgilendikleri sorun ve anlık olarak çözülen problem tekrar ortaya çıkınca, müşterileri ile yeniden ilgilenmiyorlar. Bu tarz yaklaşım şüphesiz ki ahlaki kurallara uymamaktadır ve etik değildir. Firmamız bu konuda bilinenin aksine davranmaktadır. Tüm çalışmalarımız tamamen garantilidir. Probleminiz giderildikten sonra eğer sorun devam ediyorsa ya da bir şekilde nüksediyorsa bundan sonra yapılacak onarım çalışmaları bizim teminatımız altındadır. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman firmamızı aramanız ve yeni servis istemeniz yeterli olacaktır. Tüm çalışanlarımız canı gönülden sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklar. Sarıgazi Teknikeller kombi servisi için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Amacımız sizlere kaliteli bir hizmet sunmak, soğuk kış günlerinde sizleri kombisiz bırakmamaktır. Sarıgazi Teknikeller Kombi Servisi olarak, bu doğrultuda müşterilerimizin mağdur olmaması için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz. Çalışmalarımızı gerçekleştiren kombi ustalarımızın tümü işinde başarılı ve tecrübeli, kombinizi tanıyan ve ne yapacağını çok iyi bilen kişilerdir. Firmamıza ve teknik personellerimize güvenebilirsiniz.

Kombi Elektronik Kart Tamiri

Kombilerde çok farklı sorunlarla karşılaşılabilir. Kombi içinde yer alan elektronik kartların bozulması da bunlardan biridir. Bu kartlar genellikle yüksek ısılı bir ortamda bulundukları ve sıcaklığa maruz kaldıkları ve elektrik kesilmeleri, voltaj dalgalanmaları olduğu zamanlarda yüksek akımın gelmesinden dolayı bozulmaktadır. Firmamız kombi elektronik kart tamirini ayrıca yapmakta olup, yapılan çalışmalar için garanti vermektedir. Yapılan tamir çalışmaları ile kombinizin sağlıklı bir şekilde eskisi gibi çalıştırmak çok daha uygun maliyetli olacaktır. Kartları yenileri ile değiştirmek oldukça maliyetli olabilmektedir. Biz, onarımı mümkün olan tüm parçaların maliyetlerin kısılması için öncelikle onarılmasından yanayız. Tabi ki arızalı parçanın tamiratının mümkünü yoksa yenisi ile değiştirmekten başka çare kalmamış demektir. Tamir gören kartlarda da tıpkı yeni sıfır kart takılmış gibi garanti vermekteyiz.

Kart Arızalarının Önüne Geçmek İçin…

Belirttiğimiz gibi kombilerde elektronik kartın arızalanması çok sık görülen bir durumdur. Bunun önüne geçmek ya da bozulma riskini azaltmak için alınacak tedbirler elbette vardır.  Sarıgazi Teknikeller kombi servisi nin sizlere önerisi evinizdeki elektrik tesisatını yenilemek, kombinizde sigorta ve akım koruyucu fiş kullanmanızdır. Çünkü kart arızaları çoğunlukla elektrik kesintilerinden ve voltaj dalgalanmalarından dolayı kaynaklanmaktadır.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Comments

  • GÖKÇE AYGÜN | May 28,2018

    Bugünkü servisinizin zamanında yapılmasından ve servis kalitesinden dolayı servis elemanınıza ve firmanıza teşekkür ederim firmanızı çevreme gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim. Hayırlı çalışmalar.

  • Asım SAYMAZ | Mar 18,2019

    İş yerimizde klimamız bozulmuştu sağolsunlar gün içinde gelip arıza tespiti yapıp tamir ettiler ve çok pahalı ücret beklerken cuzi bir miktar istedi ustamız. Çok teşekkür ediyorum

  • Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir