Şerifali Klima Tamir Servis

Şerifali Klima Tamir Servis

Şerifali Klima Tamir Servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69 

Şerifali Teknikeller Klima Tamir Servisi olarak Klimalar yazın yoğun sıcak ve nemli ortamlarda serinlemek için, kışın ise soğuk havalarda ortam sıcaklığını dengelemek ve vücut ısınızı sıcak tutmak için kullanılmaktadır. İklimlendirilme  istenilen mekanda ve dış ortamda mevsimlere göre farklı hava şartlarında çalışması gerekmektedir. Bu nedenle Klima bakımı yılda bir kez mutlaka yaptırılmalıdır. Klima Servis hizmetlerimiz, periyodik bakımlar ile performanslı sonuçlar vermektedir.

Bakım yapılmayan klimalarda, sıcak ve soğuk hava transferi yapan yüzlerde oluşan toz parçacıkları kirlenmelere neden olur. Bu sebeple verimlilik azalır ve klima performansında düşüklük yaşanır. Klima bakımı, klimaların daha performanslı çalışmasına ve daha az enerji harcaması için oldukça önemlidir. Enerji tasarrufu ile çalışan cihazlar, ay sonlarında gelen elektrik faturalarını oldukça etkilemektedir. Filtrelerde barınacak olan zararlı bakteriler, klimanın bulunduğu ortamda solunum rahatsızlıklarına ve kötü koyuya sebep olmaktadır.

 

Garantili Klima Bakım Hizmeti

Şerifali Teknikeller Klima Tamir Servisi olarak hizmetlerimiz alanında uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Klima bakımları firmamızın garantisindedir.

Klima Bakımı Neden Gerekli ?

 • Bakteri ve kötü kokuları engelleyerek sağlıklı bir ortam için

 • Klimanızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü performansıyla çalışmasını sağlamak için

 • Enerji tasarrufu sağlayarak, yüksek bütçeli faturaların önüne geçmek için

 • Yaz ve kış dönemlerinin en yoğun hava koşullarında cihazınızı stabil kullanabilmek için gereklidir.

Şerifali Teknikeller Klima Tamir Servisi olarak Klima Bakımı nda  Yapılanlar

 • Klima gazının yüksek ve alçak basınç değerlerinin kontrolü

 • Elektrik besleme, iletişim kablo bağlantısı, fan elektriksel bağlantı kablosu, fan mekanik kabloları ve kompresörlerin bağlantıları kontrolü

 • Klima fan pervanelerinin temizliği

 • Cihaz içi açılarak filtre temizliği

 • Isı değiştiricileri temizliği

 • Gaz kaçaklarına karşı kontroller yapılır ve gerekli ekipmanlar ile giderilmesi

 • Dış yüzey temizliği

 • Isı değiştirici parça temizliği

 • Gaz kaçak kontrolleri

 • Basınç sensörleri elektriksel bağlantılarının dışında diğer detaylı elektriksel kablolar kontrol edilerek kontrolü yapılmaktadır.

Şerifali Teknikeller Klima Tamir Servisi ile Klima bakımı yaptırmak klimanın doğru çalışması için önem taşımaktadır, klima bakımını yaptırmazsak klimamız gereğinden fazla elektrik harcayabilir. Yukarıda sayılan klima bakımları düzenli olarak yapılmazsa istenmeyen bazı olaylar yaşanabilir, bunlar klimanın bakımının doğru ve düzenli yapılmadığı takdirde klimanın verimi düşebilir kışın daha az ısı sağlar, yazın ise daha az bir miktar olacak şekilde soğuk hava üretir.

Klima Bakımında Uzman Servis

Klima bakımı yapmak için uzman bir kişiden destek almak gerekmektedir. klimayı kendimiz tek başımıza evde bakımını yapmak istersek klimaya zararlar verebiliriz. Aksi takdirde klimamız bozulabilir, bunun için klima bakımında uzmanlaşmış kişilerden destek almalıyız. Klimamızın bakımını yaz aylarının başlangıcında ve kış aylarının başlangıç dönemlerinde yaptırabiliriz. Yaz ya da kış mevsimi başlamadan klima bakımımızı yaptırırsak sıcak ya da soğuk havalarda sıkıntı yaşamadan rahat ve konforlu bir şekilde klimamızı kullanabiliriz. Klima bakımı yaptırmak için mutlaka klima servislerinden yararlanmalıyız, klimamızın marka ve modeline göre periyodik olarak bakımı yapılmaktadır.

Klima bakımları her marka klimaya ve modele göre değişiklik göstermektedir, klimanın ayarları ve bakımlarını yapmak için o firmaya, değişik marka klimalara göre servisler bulunmaktadır. Klima cihazlarında bazı kirlenme, tozlanma ve tıkanma gibi olaylar yaşanmaktadır, klima bakımı yapmak kirlerin tozların temizlenmesi ve klimanın daha iyi çalışmasına yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bütün marka ve model klimalara teknik olarak servis verecek, düzenli olarak klima bakımı yapacak firmalar da bulunmaktadır. Klimanızın sağlıklı olarak çalışması için klima bakımında güvenli bir firmayı tercih etmeniz büyük bir etken olacaktır.

Klima Filitrelerinizi Mutlaka Temizleyin!

Klimaların bakımı için klima filtrelerinin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Klima filtreleri temizlemek için teknik elamana gerek yoktur, evde kendiniz rahatlıkla temizleyebilirsiniz, filtre temizliğinde dikkat etmeniz gereken nokta ise temizlerken herhangi bir deterjan ya da temizlik malzemesi kullanmamak ve saf su ile yıkamak olacaktır

Şerifali Teknikeller Klima Tamir Servisi olarak klima tamiri hizmeti vermekteyiz. Profesyonel teknik ekip ve gezici servis araçlarımızla klimalarınız da oluşan arızaları aynı gün içerisinde gidermekteyiz. Klima tamiri, klima gaz dolumu, klima montajı, klima demontajı ve klima bakımı konularında bireysel veya kurumsal olarak bizden hizmet alabilirsiniz.

Şerifali Teknikeller Klima Tamir Servisi

Kalitesiyle ve hizmetleriyle dünyaca üne sahip olan klimaları, verdiği teknik servis hizmetleriyle de kullanıcılarının güvenini kazanmaktadır. İstanbul da geniş teknik servis ağıyla hizmet veren Klima servisi, yoğun talep ve ilgiden dolayı servis sayısını daha da arttırmaktadır.

İstanbul genelinde müşteri memnuniyetini esas alan Şerifali Teknikeller Klima Tamir Servisi , müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Servis Klima bakımı yapabildiği gibi, marka ayırt etmeksizin diğer markalarında Klima bakımlarını büyük titizlikle yapmaktadır.

Şerifali Teknikeller Klima Tamir Servisi, Tamir, Bakım Hizmetleri

İstanbul  tüm semtlerine hizmet verebilen Klima Tamiri Klima kullanıcılarına bir telefon uzaklığındadır. Sürekli gezici ekibiyle görev başında olan servis ekibi, müşterilerimizin sorunlarını giderebilmek adına büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

Şerifali Teknikeller Klima Tamir Servisi tarafından bakımı yapılan tüm Klimalarda yapılan tüm değişiklerde siz müşterilerimize özel 1 yıllık işçilik garantisi verilmektedir. Eğer bir Klima sahibi olmak istiyorsanız ve Klimayı satın aldıktan sonra deneyimli bir teknik servis ve iyi bir ürün desteğini yanınıza almak istiyorsanız, muhakkak Şerifali Teknikeller Klima Tamir Servisini tercih etmelisiniz. Çünkü Şerifali Teknikeller Klima Tamir Servisi yaygın servis ağı ve deneyimli ekibiyle adından çokça söz ettirir hale gelmiştir. Dünyada diğer rakiplerini geride bırakarak bir kalite, bir örnek alınan firma haline gelmiştir.  Müşteri memnuniyetini ilke olarak benimseyen teknik servis ekibimiz 7/24 insanların Klima sorunlarına kulak vermektedir. Bir özel servis olan Klima Tamiri, garanti kapsamı dışındaki Klimalara de bakmaktadır.

İstanbul bölgesinde hizmet veren ve kaliteden ödün vermeyen firmamız, geniş ödeme imkânları ve uygun fiyat koşulları sağlamaktadır. Ayrıca günün 24 saati iletişimde olabileceğiniz müşteri temsilcisi sayesinde, en ufak sorunuzda dahi sizlere çözümler sunmaktadır.

Şerifali Teknikeller Klima Tamir Servisinin sizlere sunduğu kolaylıklardan faydalanabilirsiniz, klima tamiri ve klimalarınızda oluşabilecek herhangi bir arıza için firmamız sizlere sınırsız kolaylıklar ve yenilikler sunmaktadır. Klima tamiri yapmak için güvenilir bir şirket olan firmamızda klima tamiri kapsamında her türlü tamir ve onarım işlemleri yapılmaktadır. 

Klima Tamirinde Uzman Servis ;Şerifali Teknikeller Klima Tamir Servisidir. 0506 325 94 95

Klima tabirleri muhakkak uzman bir kişi tarafından yapılması gerekmektedir aksi takdirde klimalarınız zarar görebilir hatta çalışmaz bir duruma gelebilir. İnsanlar klima tamirine fazla para vermemek için klimalarını kendileri tamir etmeye çalışırlar bu yanlış bir davranıştır.  İnsanların tek başına elektronik aletleri monte etmeleri, tamir etmeleri, bakımlarını yapmaları imkansızdır bu elektronik aletlerin başında klimalar oldukça özen isteyen cihazlardır.

Klima arızaları teknik ve kullanıcı hatasından kaynaklanabilir. Her iki durumda da klimaların onarılması sıcak ya da soğuk havaların yoğun olduğu dönemlerde önem taşımaktadır. Klimanın yaptığı her arıza uzman kişiler tarafından kolay ve güvenli bir şekilde tamir edilir. Klimanızın istenmeyen zamanlarda arıza yapmaması için bakımlarını tam zamanında yaptırmalıyız, klimamız arızalandığı zaman daha fazla elektrik tüketmeye ve bozulduğu sürece kötü kokular yaymaya başlar.

Klimamız da meydana gelen arızaların başlıca nedenleri bulunmaktadır. Klimalarımız evlerimizde bulunan iç ve dış ortamda değişik hava şartlarına maruz kalırlar, yaz ve kış aylarında klimaların ısı transfer yüzeylerinde kirlenmeler meydana gelebilir. Klimanızın içerisinde soğutucu gazı ise mevsime göre ayarlamak gerekmektedir.

Evimizde kullandığımız klimalar çalışmıyorsa sigorta sisteminde bir arıza olabilir, klimamız gürültülü ve kötü koku yayarak çalışıyorsa klimanın içerisinde bulunan soğutucu gazdan kaynaklanıyor olabilir. klimanın kumandasının tam olarak çalışması gerekmektedir, klima açılmıyor ya da istenilen oranda ayarlanmıyor sa kumandasında bir sorun olabilir. Klima cihazlarınızda bazı arızalar meydana geldiyse ve düzeltmiyorsanız teknik servislerimiz sizinle olacaktır ve sınırsız olarak hizmet sunmaktadır.

En geniş servis ağına sahip Şerifali Teknikeller Klima Tamir Servisi olarak tüm marka ve modellerin % 100 garantili tamir, bakım ve klima montaj hizmetini sağlamaktayız.

Sorununuz aynı gün içinde çözülür

Firmamız, uzman bir teknik ekibe sahip olduğundan dolayı sorunlarınızı tespit etmemiz çok kısa sürmektedir. Bu da, servis hizmetimizin daha kısa süre içinde çözülmesini sağlamaktadır.

Klimada Geniş Servis Ağı

Geniş Servis ağı Servis araçlarımız, kışın kombi, yazın ise klima sorunlarınızı çözmek için sizlere hizmet vermektedir. Çok sayıda servis aracımız sayesinde daha fazla müşterimize hizmet verebilmekteyiz. 

Klima Servisinde 1 Yıl Garanti!!!

Klima bakım ve tamir hizmetlerimiz sırasında değiştirilen tüm parçalar 1 yıl garanti kapsamındadır.

% 100 Müşteri Memnuniyeti temel prensibimiz

Müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz arıza onarımı, parça değişimi ve bakım işlemlerinde garanti veren firmamız Klima Servisi bu açıdan yaptığı işin ne kadar kaliteli olduğunu kanıtlayan bir tavır sergilemektedir. Bu şekilde hem sizin haklarınızı güvence altına almakta hem de en yüksek performansa sahip olarak çalışacağını da garanti altına almaktadır.

Şerifali Teknikeller Klima Tamir Servisi olarak uzun yıllar hizmet veren ve kaliteden ödün vermeyen firmamız, geniş ödeme imkânları ve uygun fiyat koşulları sağlamaktadır. Ayrıca günün 24 saati iletişimde olabileceğiniz müşteri temsilcisi sayesinde, en ufak sorunuzda dahi sizlere çözümler sunmaktadır.

Klima cihazları zaman zaman arıza yapabilen cihazlardır. Bizim ve ekibimiz sayesinde küçük arızalar kısa zamanda ve kolayca giderilmektedir. Klimaların ortalama olarak 1 yıl garanti süreleri vardır daha önceden da anlattığımız gibi her türlü marka ve model klima için servis bulunmaktadır. Klima arızaları genel olarak teknik ya da kullanım sırasında gerçekleşmiş olabilir, uzman ekimimiz sayesinde klima arızaları, her türlü klimada oluşan bir aksaklık giderilmektedir. Uzman ekibimiz ve geniş bölgelere yayılmakta olan şubelerimizle klima arızası yaşadığınızda her an yanınızda olup 24 saat boyunca hizmet vermekteyiz. Her türlü klima arızası kısa bir süre içerisinde onarılır ve anında size teslim edilir.

Her Marka ve Model Klima Servisi

Klimalar oda, salon, mutfak gibi yerleşim alanlarımızda vazgeçilmez cihazlardır. Özellikle yaz aylarında serinlemek için olmazsa olmaz eşyalarımızdır. Klimamız bozulduğunda ya da en ufak bir arıza verdiğinde hemen değiştirmek ya da yenisini almak isteriz. Bu gibi durumlarda klima onarmak daha az maliyetli ve kolay olacaktır, yeni bir klima almak yerine eski klimayı onarmak mantıklı bir tercih olacaktır.

Klima Bakımında Profesyonel Servis Hizmeti

Klimalar bazı zamanlar bakıma ve onarıma ihtiyaç duyarlar, klimalar arıza yaptığında çalışmaz ya da gürültülü çalışabilir. Aynı zamanda klimanın kumandası bozulmuş olabilir ya da kötü koku yayarak daha az bir verim üreterek çalışan klimalar arızalanmış demektir. Bu gibi sorunları kendi başınıza çözemediğiniz durumlarda uzman servisimiz sizlerle olacaktır.

Doğru alana, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları hem cihazın sağlıklı çalışması açısından hemde kullanıcı konforu açısından problemlere sebep olmaktadır. Bu nedenle klima montaj işlemleri alanında uzman servis ve personeller tarafından  yapılmalıdır.

Klima Montaj Servisi

İşlem yapılacak alanı önceden tespit ederek, daha sonra meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara bu durum hakkında bilgi verir. Bu yapılan işlem sayesinde klimanın bulunduğu ortama göre işlem yapılmış olur ve bu durum size hem enerji tasarrufu bakımından hemde konforlu iklimlendirme sağlamış olur.

Montajı yapılacak odanın durumu, cephesi ve cam büyüklüğüne göre ele alınarak tespit edilmelidir. Ayrıca kullanıcın sağlığı ve konforu açısından klima montajının nasıl ve nereye yapılacağı belirlenir.

Klima montaj öncesi yapılması gerekenler;

 • Klimanın iç ve dış ünitesinin nereye konulacağı

 • Doğru bakır boru ve drenaj tesisatı

 • Doğru arındırma ve vakumlama

 • Doğru soğutkan şarjı

 • Uygun voltaj

 • Çalıştırma öncesi yapılması gereken kontroller

 • Çalıştırdıktan sonra kullanıcının bilgilendirilmesi

Klima montajı konusunda uzman elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Klima montaj işlemleri yapılırken klima montajı güvenlik çerçevesi ve garantisi ile yapılır. Montaj işlemleri sırasında iş güvenliği ve işçi sağlığına önem verilir, montaj işlemleri yapıldıktan sonrada insanların hayatı ve klimanın güvenlik konumu göz önünde bulundurulur.

Klima montajı sırasında klima için en uygun yer belirlenir ve ona göre montaj işlemleri yapılır. Klimanın montajı sırasında soğuk havayı odanın ya da bir salonun içerisine orantılı bir şekilde yayma konumu belirlenir, en uygun konuma klima monta edilir. klima bazı durumlarda insanlarda boyun tutulması, baş ağrısı gibi sorunlara neden olabilir bunun için klimanın konumu iyi bir şekilde belirlenmelidir. Klima koltuklara ve insanların oturacakları sandalyelere doğru uzaklık ve mesafede ayarlanmalı, montaj işlemleri yapılmalıdır.

Klima montaj işlemleri daha önce de söylediğimiz gibi uzman bir ekip tarafından yapılır, montaj işlemleri sırasında evinize ya da odanıza hiçbir zarar gelmez, duvarlarda boya, çivi, vida izlerine rastlanmaz, duvarlarınıza zarar verilmez. Aynı zamanda titiz ve temiz bir çalışma ekibi sayesinde klima montajı sırasında tozlanma, kirlenme gibi istenmeyen olaylarla karşılaşılmaz. Uzman ekibimiz sayesinde güvenli ve titiz bir şekilde klima montajı gerçekleşmektedir.

Klima monta edilirken dikkat edilmesi gereken insanların daha çok verim alması ve daha az enerji harcayarak serinleme ihtiyaçlarını gidermesidir. Bunun için klimanın montaj konumu önem taşımaktadır.

Küçük yaştaki çocuklar ve bebekler için klimanın erişim olanakları da sınırlı olmalıdır. Aksi takdirde bir dikkatsizlik neticesinde istenmeyen olaylar yaşanabilir, klima monta edilirken çocukların ulaşamayacağı, zarar görmeyeceği bir şekilde uygun bir yere sabitlenmesi gerekmektedir. odanın büyüklüğü, klima monta edilecek odanın çapı, şekli ve elektrik tesisatı gibi işlemler montaj işlemleri sırasında önem taşımaktadır, sizler için uygun ekibimiz bu gibi değerlendirmeleri yapıp uygun bir klima montajlama işlemi yapmaktadır.

Klima Servisi tarafından doğru ve eksiksiz monte edilen klimalar, sizlere uzun ömürlü kullanımlar sunmaktadır.  Yaşam alanınızı güvenli hale getirebilmek için bizi arayın!!!   0506 325 94 95

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon