seyrantepe klima servis

seyrantepe klima servis

Seyrantepe klima servisi

0216 311 70 69    0506 325 94 95

Yıllardır her marka klimalarınız için klima servisi,  klima bakımı ve  kima montajı hizmetleri vermekteyiz. İstanbul’un Seyrantepe ilçesi ve tüm semtlerine her marka  klima servis hizmeti vermkteyiz. Sektörde lider konumda olan firmalardan biri olan firmamız yılların vermiş olduğu deneyimle 7 gün 24 saat servis hizmeti sunmaktadır. Seyrantepe Teknikeller klima servisi olarak servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız olarak 1 yıl boyunca garanti imkanı sunmaktayız. Seyrantepe Teknikeller  klima servisi dışında klima bakımı ve klima montajı hizmetleride sunmaktayız. Seyrantepe Teknikeller  klima bakımı olarak yılda en az 2 kere bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bakımı yapılmış klimalar yüksek performanslarda çalışacağı gibi aynı zamanda’da ileriye dönük büyük arızalar açmayacaktır. klima bakımı için bizlere çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşarak bilgi olabilirsiniz. Ayrıca klima montajı hususunda dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Seyrantepe klima montajı için firmamızı arayarak deneyimli teknik kadromuzun, keşif için klima montajı yapılacak alana gelmesini sağlayabilirsiniz. 0506 325 94 95 Klima monajı yapılan nokta doğru seçilmelidir. Böylece ortamınızın ısınması ve soğunması sorunsuz ve en hızlı şekilde olacaktır. Böylelikle boşa elektrik sarfiyatından kaçınarak bütçenize katkıda bulunmuş olacaksınız.

 

klima bakımı yıllık periyodlar halinde değişik hava şartlarına uyum sağlaması için yapılması gerekmektedir. klimalarınzın ısı transferi yüzeylerinde oluşan kirlenme ve krozyon klimanızın performansında düşüklüğe neden olur. Bu tarz problemleri profesyonel bir klima bakım servisi sonrası ancak öğrenebilirsiniz. Daha büyük klima arızalarıyla birlikte klima tamir hizmeti almak istemiyorsanız lütfen klima bakım servisi hizmetinden yılda en az iki kere yararlanın. klima bakım servisi hizmeti almak için bizlere ulaşabileceğiniz çağrı merkezi numaralarımız 0506 325 94 95 olan telefonlardan bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Ayrıca klima montajı servisi için çağrı merkezi telefonlarımızı arayarak adresinizi deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımıza bırakın. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve hergün kendini geliştiren eğitimli ekiplerimiz vermiş olduğunuz adrese intikal ederek keşif işlemini gerçekleştirip klima montajınızı en uygun noktaya yapsınlar.

Seyrantepe Teknikeller klima servisi olarak firmamız siz değerli müşterilerimize haftanın 7 gün 24 saat samsung klima servis hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız siz değerli müşterilerimize ekonomik çözümler sunarak bütçenize biraz olsun katkıda bulunmaya çalışmaktadır. Firmamız profesyonel teknik kadrosuyla Seyrantepe ilçesinde marka klimalarınız için; klima servisi, klima bakım servisi, klima montaj servisi ve klima tamiri hizmetleri sunmaktadır. 0506 325 94 95 olan çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere günün her saati ulaşabilir ve servis kaydı bırakabilirsiniz. Seyrantepe Teknikeller klima servisi hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen çağrı merkezi çalışanlarımızı arayınız.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir