Soğanlık Kombi Arıza Servis

Soğanlık Kombi Arıza Servis

Soğanlık Kombi Arıza Servisi

0216 311 70 69     0506 325 94 95

Teknolojinin gelişmesi ile beraber ısınma amacı ile kullanılan eski yöntemler terk edilmiştir. Bunun yerine yeni nesil ısınma sistemleri kullanmaya başlandı kombi de bunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Isıtma ve sıcak su konforu sağlayan  kombiler kalitesi ile farkını hissettirmektedir. Ancak bazen uzun süreli kullanım, bazen kullanım hataları ve farklı sebepler ile kombileriniz arızalanabilmektedir. Bunu dert etmenize gerek yok.

Soğanlık kombi arıza  servisi tarafından arızalanan kombileriniz kısa sürede tamir edilerek eski haline getirilir. Ayrıca kombilerinizden uzun süre verim almak istiyorsanız bakım ve montajını da usta ellere yaptırmanız gerekmektedir. Soganlık kombi servisinin ne gibi hizmetler verdiğini merak edenler aşağıda hazırladığımız yazı ile ayrıntılı bilgileri öğrenebilecekler.

Soğanlık Kombi Servis Hizmetleri

Kombiden yüksek verim almanın ilk şartı montajının doğru yapılmasıdır. Yanlış bir şekilde monte edilen kombiler istenen verimi gösteremediği gibi yüksek faturalar ödenmesine neden olurlar. Bu noktada devreye giren soğanlık kombi servis elemanları adresinize gelerek ön keşif yapar. Daha sonra kombinin montajı için en uygun alanı belirleyerek montaj işlemini gerçekleştirir.

Soğanlık Kombi Bakım Hizmetleri

Kombi kullanılan alanların daha sıcak olması ve kombinin uzun süre aynı kalitede çalışması bakımının aksatılmamasına bağlıdır. Bu nedenle soğanlık kombi arıza servisi tarafından verilen bakım hizmetlerinin önemi çok büyüktür. Gerekli bakımı yapılan kombiler ortamı daha çabuk ve çok ısıtır.

Kombilerin düzenli bakımlarının yapılması sonrasında performansları artar. Bakımı yapılmayan kombiler tıkanıklık nedeni ile derecesi ne kadar yükselse de ortamı istenildiği gibi ısıtmaz. Normalden daha fazla enerji tükettiği için de fatura yüksek gelir.

Bakımı yapılan kombilerde tıkanan borular açılır ve temizlenir. Bu sayede ısının ortama daha hızlı ve çok yayılması sağlanır. Aynı fatura ücreti ile ortam daha çok ısınır. Ayrıca kombilerinizi uzun süre kullanmak istiyorsanız mutlaka bakımlarını yaptırmalısınız.

Soğanlık Kombi Tamir ve Yedek Parça Hizmetleri

Kombiler uzun süre kullanım nedeni ile arıza verebilirler. Bu durumda kendiniz bu arızayı tamir etmeye çalışmamalısınız ve Soğanlık kombi arıza servis elemanlarından yardım istemelisiniz. Alanında uzmanlaşmış olan elemanlar adresinize gelerek sorunu belirler ve tamirini yapar.

Sorun büyük ve parça değişimi gerekli ise orijinal yedek parça hizmetleri ile sorun kısa sürede giderilir. Soğanlık Kombi Servisi olarak İstanbul’da  hizmet veriyoruz her marka kombilerinizin montaj, tamir, bakım ve yedek parça hizmetleri konusunda deneyimli ekibimize güvenebilir ve bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

0216 311 70 69      0506 325 94 95

Soğanlık kombi servis ısıtma sistemlerinizin bakımlarını zamanında yaptırmanızı tavsiye eder. Kombi bakımı doğalgaz faturası ve cihaz sağlığı için oldukça büyük önem taşımaktadır. Bakım işlemi tecrübeli kişiler tarafından periyodik olarak yapılmalıdır. Periyodik olarak yapılmayan ve gerekli bilgiye sahip olmayan kişiler tarafından yapılan kombi bakımı cihazınıza faydadan çok zarar verecektir. Kombi bakımlarınızı senede bir kez her yıl tekrarı yapılacak şekilde yaptırmalısınız. Geciktirilen bakım işlemi cihazınız da oluşma ihtimali olan arızalara davetiye çıkartacaktır. Soğanlık kombi arıza servis olarak kombi bakımlarınızı olması gerektiği gibi ve eksiksiz yerine getiririz.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Comments

  • Eda AKYÜZ | Nis 6,2019

    Hizmet aldığım ilk günden beri çok memnun kaldım , hız ve teknik servis konuda hiç bir sorun yaşamadım. Benim için en önemlisi arıza tamir konusunda yanımda olmalarıdır. Gerçekten müşteri memnıniyeti odaklı bir hizmet anlayışları var teşekkür ediyorum. Bundan daha iyisi gerçekten ne olabilirki…tavsiye ederim

  • Icon Icon Icon Icon