suadiye klima servisi

suadiye klima servisi

Suadiye klima servisi

0506 325 94 95      0216 311 70 69

Suadiye Teknikeller klima servisi olarak gezici profesyonel ekiplerimiz ve çağrı servislerimiz ile aralıksız olarak sizlere hizmet vermekte ve sorunlarınıza çözüm olmaktayız. % 100 müşteri memnuniyet garantili hizmet avantajımız dan dolayı yıllardır bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Gelişime ve eğitime açık kadromuz ile güncel, yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek düzenli eğitimler eşliğinde sizlere, klima servis hizmeti sunmaktayız. Güvenilir ve kaliteli hizmet almak içim çağrı servislerimizi arayarak, aynı gün içerisinde servis hizmeti alabilir ve sorunsuz servis hizmeti ayrıcalığımız dan faydalanabilirsiniz. Siz değerli tüketicilerimizi, Servis İstanbul’un mutlu müşterileri arasında görmekten onur duyarız.

Suadiye Teknikeller Klima Bakım Servisi 

Suadiye teknikeller klima bakım servisi olarak senede en az 2 defa bakım yaptırmanızı önermekteyiz. Yaşam alanlarınızın nem ve toz yoğunluğuna göre değişkenlik olabileceğini hatırlatır ve klimanızın periyodik bakımlarını aksatmamanızı tavsiye ederiz. Bakımı yapılmayan cihazlarınızın enerji sarfiyatı yaptığı, ciddi solunum hastalıklara sebep olduğu ve arızalanma oranını yükselttiğini siz değerli tüketicilerimize hatırlatmak isteriz. Bu tip sorunlarla karşılaşmamak için uyarımıza önem göstermenizi önermekteyiz. Yaşam alanlarınız da önemi artan klimalar, gün geçtikçe daha fazla önem arz etmektedir. Suadiye teknikeller klima servisi olarak bizleri aradığınız da, klima bakımı için bizlerden kusursuz hizmet alabilir ve garantili hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hizmet uygulaması sırasında yapılan işlemler:

  • İç ve dış ünitenin basınçlı su ve asit ilaç ile detaylı şekilde temizlenmesi.

  • Elektrik tesisat kontrolü, enerji voltaj ölçümü, kablo soket kontrollerinin sağlanması.

  • Gaz basınç kontrolü, gaz eksilmesi varsa tesisatın kontrolü, her hangi bir kaçak var mı diye bakılıp sorun varsa onarımının gerçekleştirilmesi, eksik gaz dolumunun gerçekleştirilmesi.

  • İç ünite drenaj tavası temizliği, drenaj hattında her hangi bir kaçak veya tıkanma var mı diye detaylı inceleme yapılması, kontrollerinin gerçekleştirilmesi.

  • İç ünite fanı çıkartılarak iç yuvaların ilaçla ve fırça ile detaylı temizliğinin yapılması.

  • Cihazda bulunun tüm elektrik, gaz ve su bağlantılarının kontrolünün sağlanması.

  • Hava filtrelerinin basınçlı su ve asitli ilaçla temizlenme işleminin gerçekleştirilmesi.

  • İç ünite ve dış panel temizliği, görsel olarak rahatsız eden bir durum varsa onun onarımı.

Yaşam alanlarınız da soluduğunuz havanın kalite olması için klima bakımınıza özen gösteriniz. Türkiye de üretilen, satılan ve kullanılan tüm marka ve model klimaların bakımlarını, yetkili ve güvenilir kadromuz ile sizlere sunmaktayız. 0506 325 94 95

Suadiye Teknikeller Klima Montaj Servisi

Suadiye teknikeller klima montaj servisi, yaşam alanlarınızın vaaz geçilmezi haline gelmiş klimaların, sağlıklı montaj yapılması için 7/24 montaj hizmeti sunmaktadır. Çağrı merkezimizi arayarak ücretsiz keşif hizmeti alabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz, ev ve iş yerlerinizdeki yaşam alanlarınızda, seçenek sunarak sizlere en uygun yeri bulmak için ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Suadiye teknikeller klima montaj servisi olarak sizlere, en uygun fiyatlarla klima kurulum hizmetleri sunmaktayız. Montaj esnasında gerekli tüm malzemelerin orjinal ürün satışını ve kurulumunu sağlamaktayız. Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmekten gurur duyarız.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir