sultanbeyli klima tamir servis

sultanbeyli klima tamir servis

Sultanbeyli Klima Servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69

Sultanbeyli  Teknikeller Klima Servisi   olarak

Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı 
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize en kısa sürede geliyoruz.

Klimanız arızalandığında hızla çözüm sunacak, klima bakımı zamanınızın geldiğini sizlere hatırlatacak, her zaman ulaşabileceğiniz bir klima servisi arıyorsanız  Sultanbeyli Teknikeller klima servisi yanı başınızda! klima danışmanlarımız; klima tamiri ve bakımı sırasında sizi nelerin beklediğini anlatacak, ihtiyaçlarınızı belirleyecek ve doğru hizmeti almanızı sağlayacak. Sultanbeyli Teknikeller klima tamiri uzmanlarımızı en kısa sürede adresinize yönlendirecek, bakım ve montaj ihtiyaçlarınızı da karşılayacak.

Bakım

Bakımsız klimalar hasta ediyor! Periyodik bakımları yapılmayan klimaların iç üniteleri mikrop ve bakteri oluşumuna elverişli olacağı için hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Ailenizin ya da çalışanlarınızın sağlığını düşünüyorsanız yılda en az 2 kez klima bakımı yaptırmanız gerekmektedir.Sultanbeyli Teknikeller  klima bakımı merkezi teknisyenlerimiz klima bakımı için beklediğiniz yüksek standartlarda hizmeti vermektedir. Tozlu filtrelerinizi temizlemekte, arızalanması muhtemel parçaları da değiştirmektedir.

Tamir – Onarım

Sultanbeyli Teknikeller klima tamiri ekiplerimiz, klimanızın arıza göstermesi durumunda en kısa sürede adresinize gelerek müdahalede bulunmaktadır. Uluslararası standartlarda uygulamalarla cihazınızın problemlerini hızlı şekilde çözmektedir. Sultanbeyli Teknikeller klima servisi teknisyenlerimiz, klimanızın sıkıntılarını tekrar etmemek üzere gidermektedir. Yedek parçalarda ise markaya ve modele uygun kullanım sağlamaktadır.

Montaj – Söküm

 Klima montajı ekiplerimiz klimalarınızın montajını da hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyor.Teknikeller klima servisi keşif ekipleri mekanınızdaki en uygun yeri belirliyor ve mekana herhangi bir zarar vermeden montaj sürecini tamamlıyor. Sultanbeyli Teknikeller klima sökümü ihtiyaçlarınızı da karşılayan ekiplerimiz sökülen klimalarınızı yeni montaj yerine ya da istediğiniz adrese güvenle ulaştırıyor.

Yedek Parça – Aksesuar

Her biri orijinal olan yedek parçalarımızla İstanbul’un en geniş yedek parça ağına sahibiz. Sultanbeyli Teknikeller klima servisi olarak klima tamiri ve bakımı sırasında ihtiyaç duyulan tüm yedek parçaları sağlayabiliyoruz. Arızaları giderirken güncel aksesuarların, temizleyicilerin ve kumandaların da satışını yapıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

 klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un Anadolu Yakasının hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Teknikeller servis  uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Teknikeller Servis Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 0216 311 70 69 ’u arayabilirsiniz.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir