taksim klima servis

taksim klima servis

Taksim Klima servisi

0216 311 70 69      0506 325 94 95

Klimalar hayatımız da o kadar çok önemi artmıştır ki bunu anca yazın ortasın da sıcağın has safa da olduğunda anlayabiliyoruz ne yazık ki oysaki klimaların bir diğer özelliği ise ısıtma sistemidir. Klimaları yazında kışın da kullanabilmek bizlerin hayatında olmazsa olmazlar arasındadır. Bu sebeptendir ki klimalarımızın altı ayda bir bakım yapılması gerekmektedir. Bizim hayatımızda yer almış ve bir o kadar da önemli olan cihazlar sonuçta bir bakıma ihtiyaç duyar. Şirketimiz Klima servisi sayesinde klimalarınızın periyodik bakımlarını sağlıklı bir şekilde yaparak tüm kışı ve yazı sorunsuz arızasız olarak geçirmenize olanak sağlar.

Klimalarımızın ayarlamasında yaptığımız değişiklikler sayesinde yazın serin ortam kışın ise sıcak ortamları tek bir makine üzerinden uygulayarak keyfinizin bozulmasını hiçbir zaman izin vermezsiniz. Bu gibi özelliklerini bir arada barındıran cihazımız elbette bir bakıma ihtiyaç duyar. Sizlerde hiçbir zaman keyfinizin ve ortamınızın havasını bozulmamasını istemezsiniz, bu sebeptir ki klima bakımı hizmetlerimizi periyodik takvime uyarak gerçekleştirmek gerekir. Klimalar hava ile sürekli senkronize olduğu için temizlenmesi gerekir, temizlenmeyen klimalar ilerde astım, bronşit vb. gibi hastalıkları beraberinde getirir. Şirketimiz bünyesinde teknik servis uzmanları tarafından yapılan bakımlar siz ve aileniz için sağlıklı bir yaşam ortamı sağlamaktadır. Neden klima bakımı yapılmalıdır diye sorar iseniz klimalarınız çalıştığı süre boyunca ortam içerisindeki havayı devridaim yapmaktadır. Bu sebeptendir ki klimalarımızın filtrelerinde biriken hava ile gelen bakteriler bir süre sonra odamıza, ofisimize ve iş yerlerimize yayılmaktadır. Sağlımız için klima servisi ve bakımımızı periyodik bir şekilde yaptırmamız klimamızın temizliği siz ve ailenizin sağlığı için önemli bir unsurdur.

Biz Taksim Teknikeller Klima Servis ailesi olarak sizlerin de sağlıklı bir yaşam ortamınızın olması için klima bakımı yaptırmanızı şiddetle öneririz. Her şeyden önce gelen sağlımız servisi klima için önem arz etmektedir. Klima bakımı İstanbulun tüm semtlerimizde hizmet vermekteyiz. Her türlü klima servisimizde arıza ve kurulum montaj işlerinizde sizlerin hizmetinizdeyiz. Gerekli bilgilendirme ve fiyatlandırma ilgili tüm sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet ve güvenli hizmet için TEKNİKELLER SERVİS i tercih ediniz.

Klima Ustası    0506 325 94 95

Profesyonel klima ustalarımız klima servisi, klima bakımı, klima onarım ve klima tamiri adı altında klima söküm, klima montaj ve klima demontaj hizmetini sizlere birin kalite takım hırdavat malzemeleri ile uygun fiyata gerçekleştirmekteyiz. Teknikeller Servis ailesi olarak klimanın yanında  servis hizmetini de sunmaktayız. Teknikeller Servis ustalarımızın klimalarınıza gösterdiği hassasiyeti sizlerde gözlerinizle yerinizde göreceksiniz. Klima servis ustalarımız klimanızın arızasını kısa sürede tespit ederek uygun tamir yöntemini gerçekleştirmektedir. Bu sizler adına kısa zamanda hızlı işlemden dolayı zamandan kar ettirmektedir. Klima servisi hizmeti adında klima ustalarımız sizlerin memnuniyeti için klimalarınızın arızasını geçici değil kalıcı çözümler üreterek gerçekleştirmektedir. Profesyonel klima servisi hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz klima ustalarımız sizlerin hizmetindedir.

Teknikeller klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir