tantavi kombi servis

tantavi kombi servis

     

Tantavi Kombi Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69 

Tantavi Teknikeller Kombi  Servis, alanında profesyonel kadrosuyla İstanbul Anadolu Yakası  bölgelerinde kombi servis hizmeti vermektedir. Haftanın 7 günü; kombi bakımı ve kombi arıza giderme hizmetleri vermekteyiz. Değişimi yapılan parçalar 1 yıl garantimiz kapsamındadır.

Tantavi Teknikeller Kombi Servis olarak, tüm kombi marka ve modellerine servis hizmeti vermekteyiz. Servis talebinde bulunmanız halinde, İstanbul anadolu  yakası genelindeki servis araçlarımız aynı gün içerisinde size ulaşarak sorununuza yerinde çözüm üreteceklerdir.

Tantavi Teknikeller Kombi Servis çalışanları profesyonel kişiler olup müşteri memnuniyetini hedeflemektedirler. Bu sebeple tüm işlemler titizlikle yürütülmektedir. Giderek büyüyen kadromuz sizlere daha iyi, daha hızlı ve daha kaliteli hizmet edebilmek için çalışmaktadır.

Petek Tesisat  Temizliği

Petek temizliğinin düzenli aralıklarla yapılmaması durumunda şebeke suyunu kullanan ısıtma sistemlerinin, ısı dağıtım elemanı olan peteklerde zamanla balçıklaşma ve kireçlenme olur. Bu pislik sebebiyle tam ısınamayan petekler yüzünden yaşanan ısı kaybı, kombi ve kaloriferin daha fazla yakıt harcamasına yol açar. Ev ve işyerinizde kullandığınız kombinin yeni olması ya da düzenli bakım görmesi bu durumu engellemez. Zira kombinin kullandığı doğalgazı yüksek verimlilikle kullanması yani ısı enerjisine dönüştürmesi ile peteklerin bu ısıyı yüksek verimle mekana aktarması birbirinden farklı konulardır. Peteklerinizin kireç ve pislik nedeniyle yeteri kadar ısınamaması halinde işyerinizde ve yaşam alanında siz de yeteri kadar ısınamazsınız. Bu yüzden daha fazla ısınmak için kombinin derecesi yükselterek boş yere daha fazla doğalgaz faturası ödersiniz. Çift yönlü yıkama yapan özel makineler ve Nano Clean Kombi gibi petek içlerinde etkin temizlik sağlayan özel ilaçlarla “peteklerinizi sökmeden” temizlemekte, bu gibi problemlerle hiç karşılaşmamanızı sağlamaktayız. Isıtma sisteminizin peteklerinde zamanla balçıklaşmaya yol açan çamur ve şebeke suyundaki kirecin çökmesiyle oluşan tortuların tamamen çözülmesini sağlayan Nano Clean Kombi ile petek temizliği işlemini kısa sürede tamamlayan ekiplerimiz, çalkalama etkisi oluşturan çift yönlü yıkama cihazlarıyla tüm bu pisliğin petek içinden temizlenmesini sağlar. Temizliğin ardından petek içinde pislik kalmadığı için tesisat ve kombiniz zarar görmez, verimli şekilde ısınan petekler daha konforlu bir kış geçirmenizi sağlar. Düzenli şekilde petek temizliği yapılan yerden ısıtma, kombi ve kalorifer sistemlerinde petek temizliği işlemi ortalama 2 saat içinde tamamlanırken daha önce petekleri hiç temizlenmemiş olan ısıtma sistemlerinde temizlik işlemi, 3,5-4 saati bulabilmektedir. Bu yüzden firmamız periyodik olarak cazip fiyat seçenekleriyle sunduğumuz petek temizleme hizmetlerinden yararlanmanızı tavsiye etmektedir. Kış girmeden temizlettiğiniz petekleriniz sayesinde doğalgaz faturalarını dert etmeden rahat bir kış geçirebilirsiniz. Uygun petek temizliği fiyatları sunan firmamız, siz değerli müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir. Bütçenizi zorlamanıza gerek kalmayan petek temizliği fiyatları ile haftanın tüm günleri sunduğumuz petek temizleme hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefonunuz yeterli. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekte, hizmetlerimizde her zaman en ekonomik ve sizin için en zahmetsiz çözümleri üretmekteyiz.

Kombi ve Petek Bakımının Faydaları

    • Kombinizin daha verimli ve rahat çalışmasını sağlar.

  • Peteklerde meydana gelen kireç, su taşı, pas, tortu birikintilerini önler ve kombinizin ömrünü uzatır.

    • Yakıttan tasarruf sağlar ve paranız cebinizde kalır.

    • Yıllarca tesisat içerisinde dönen suyun temiz kalmasını sağlar.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir