tarabya klima servis

tarabya klima servis

Tarabya klima servisi

0216  311 70 69    0506 325 94 95

Klima,Sektöründe eğitimli, personelleri ile faliyet göstern firmamız Teknikeller servis yılların verdiği tecrübelerini müşterileri ile paylaşmaktan gururduyar.
Tarabya Teknikeller klima servisi  olarak tüm marka ve model, klima, montaj ve bakım alanında İstanbul’un tüm bölgelerine avrupa yakası ve anadolu yakası şubelerimizde haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz, Uzman kadromuzla ve size bir telefon kadar yakın servis noktaları ile her zaman hizmetinizdeyiz.
Klimanızın bakımını yaptırarak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bakımı yapılmayan klimalar sağlığınızı tehlikeli hale gelmektedir. Klimanızı yılda en az 2 defa bakımını yaptırarak klimanızın ömrünü uzatabilir, daha sağlıklı ve verimli halegetirebilirsiniz.
 alanında hep en kaliteli ve dürüst çalışma şeklini kendisine ilke edinmiştir. Tüketici memnuniyetini esas alan firmamız Memnuniyetiniz Bizim
Geleceğimiz Sloganı yıllardan dan beri yoluna devam etmektedir. Ayrıca sürekli değişen teknoloji ile kendimizi de eğitiyor, geliştiriyor ve
memnuniyetinizin en yüksek, düzeyde olmasını sağlıyoruz. Size de hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtir saygılar sunarız.

Günümüzde kullanım alanlarına göre bir çok klima çeşitleri vardır. Bunlardan bir tanesi de kaset tipi klimadır. Biz de Teknikeller Servis olarak Tarabya ve çevresine kaset tipi klima hizmeti vermekteyiz.
Kaset tipi klimaların iç üniteleri, tavan arası boşluğuna görüntü kirliliği yaratmayacak şekilde, dış üniteleri ise görsellik ve şık tasarım açısından tavana monte edilir.
4 yönlü ısıtma ve soğutma özelliği taşıyan kaset tipi klimaları, dikey ve yatay olarak da kullanılabilme imkanı sağlamaktadır.
Evlerde, okullarda, iş yerlerinde, mağazalarda, sinema ve tiyatro salonlarında kullanılan kaset tipi klimalar; Sessiz iç ünitesi sayesinde kullanılan ortamda gürültü kirliliği oluşturmaması, ayarlanabilir çalışma sistemi ve aralıklı soğutma işlemi ile ortamdaki nemi gidermesiyle sıklıkça tercih edilen bir klima çeşididir.
İklimlendirme konusunda merak ettiklerinizi ve aklınıza takılan, öğrenmek istediğiniz, klimalar hakkındaki sorularınızı, 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan Tarabya Teknikeller Klima Servisimizi o506 325 94 95 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak ulaştırabilirsiniz.

Teknikeller Servis, Tarabya ve çevresinde Yer Tavan Tipi Klima hizmeti vermektedir.
Sıcaklıkların mevsim normallerinin üstüne çıktığı şu günlerde, Yer Tavan Tipi Klimalar oldukça rağbet görmektedir.
İsteğinize bağlı olarak hem tavana, hem de pencere altı seviyesine monte edilebilme özellikleri ile yer tavan tipi split klimalar konut, mağaza, market ve ofis gibi mekanlar için en ideal klimalardır.
Yer tavan tipi klimanızın iç ünitesi klima kullanacağınız mekana, dış ünitesi ise bu mekanın dışında kalan ve atmosfere açık olan bir alana monte edilir. Teras, açık balkon veya pencere altları dış ünite montajı için uygun alanlardır.
Tarabya Teknikeller Klima Servisi, müşteri memnuniyetini önemseyerek en hızlı ve en kaliteli çalışma performansını; güler yüzlü, işinde uzman, güvenilir, deneyimli ve yetki belgesi bulunan personeller ile birlikte gerçekleştirir.
İklimlendirme konusunda merak ettiklerinizi ve aklınıza takılan, öğrenmek istediğiniz, klimalar hakkındaki sorularınızı, 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan  0506 325 94 95 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bize ulaştırabilirsiniz.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir