tarabya kombi servis

tarabya kombi servis

Tarabya kombi servisi            0506 325 94 95

Kombi servisi mutlaka güvenilir insanlar tarafından yapılmalıdır. Çünkü alanında tam anlamı ile bilgi sahibi olmayan insanlar kombi servisi yaparken, daha büyük sorunlar ortaya çıkarabilir. Biz uzman kişilerden oluşan ekibimizle ve uygun fiyatlarımız ile size güvenilir kombi servisinin sözünü vermekteyiz. Bizim için sizin memnuniyetiniz çok önemlidir. İstediğiniz saatte bize ulaşma fırsatınız bulunmaktadır. Yıllardır bu sektörün içinde bulunmaktayız ve bizim için kendimizi tekrar etmememiz her daim gelişmeye çalışmamız önem teşkil etmektedir. Bundan dolayı her kombi modeli ile alakalı fikrimiz ve servisini yapabilecek donanımımız bulunmaktadır. Bu sayede kombinizde oluşabilecek her türlü soruna hazırızdır ve hedefimiz size verdiğimiz sözü yerine getirmektir.

Başta Tarabya Teknikeller Kombi  Servis özelliğine sahip olan ve Kombi Montaj, bakım ve onarım hizmetlerini sunan  Kombi Servisi ayrıca verdiği Kombi Yedek Parça ve  Doğalgaz Tesisatı Onarım hizmetleri ile sorunsuz bir doğalgazı kullanımınıza fırsat sağlamaktadır. Ekonomik ve yüksek verimli yakıt tüketimi için gerekli olan Doğalgaz Tesisatı Yıkama Servisi işlerini de sahip olduğu ekipmanlar ile başarılı bir şekilde gerçekleştiren Teknikeller Kombi Servisi, teknik destek imkanları ile yedi yirmi dört müşterilerinin hizmetlerindedir. Alanında uzmanlaşmış ve yeterli deneyime sahip teknik destek ekibi ile her türlü kombi marka ve modelinin; montaj, bakım ve onarımına vakıf olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve yenilikçi kurumsal yapısı ile çözüm ortaklığı sunmaktadır. Kombi Servis Ücretleri ile müşterilerini mağdur etmeyen, düşük kar marjı ile kaliteli hizmetler sunan firmamız alanının öncü kuruluşlarından bir tanesidir.

Kombi Bakımı

Kombileriniz size sıcak su temin etmek ve sıcak bir ortam sağlamak için vardır. Kombi bakımı, kombinizin daha uzun süre çalışır durumda kalmasını sağlar. Bizim için kombinizde oluşan sıkıntıyı gidermek kadar, oluşabilecek sıkıntıları engellemek de çok önemlidir. Bundan dolayı tecrübeli uzmanlarımızdan kombinizin bakımını nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgi almanız mümkündür. Kombi bakımı;

  • Kombinizin sağlıklı çalışmasını sağlar.

  • Kombinin içinde bulunan suyun kireçlenmesini engeller.

  • Faturalarınıza iyi yönde yansımaktadır. Böylece faturalarınız daha az gelir.

  • Kombinizi sürekli servise verme zahmetiniz azalır.

  • Değeri düşük olsa dahi kombinizin ortamı daha çok ısıtabilmesini sağlamaktadır.

  • Kombinizin daha verimli çalışma performansı göstermesini

  • sağlar.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon