taşdelen kombi tamir servis

taşdelen kombi tamir servis

Taşdelen Kombi Tamir Servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69 

Taşdelen Teknikeller Kombi Servisi olarak her  markalı kombilerinize model göz ardı etmeksizin Taşdelen teknikeller  servis kombi tamir, Taşdelen teknikeller servis kombi bakım, Taşdelen Teknikeller servis kombi onarım hizmeti sunmaktayız.

Anadoluyakasının en güvenilir servisi olma yolunda hızla ilerlemekteyiz. Taşdelen Teknikeller kombiler için en geniş  kombi servisi yaygın servis ağına ve ekip ve ekipmanlarına sahip bir kuruluştur. 7/24 Taşdelen  Kombi servisi hizmetinin verildiği bu sayfamızda,  Kombi markanız ve modeli ne olursa olsun, nerde bulunursanız bulunun, teknik, tamir, bakım ve montaj hizmeti alabilirsiniz. 0506 325 94 95 —  0216 311 70 69 

Bizi aradığınız andan itibaren Taşdelen teknikeller servis  kombiniz için destek talebiniz açılarak kombi servis iş emriniz açılarak size en kısazamanda bir ekip gönderiyoruz

Taşdelen  Kombi servisi nedir,  Kombiler için tamir ve bakım hizmetleri, tesisat yenilemesi, montaj ve kurulumu hakkında bilgilere ulaşabileceğiniz web sayfamızda,  Teknikeller servis Kombiler hakkında hemen herşeyi öğrenebilirsiniz.

Taşdelende  hangi  kombiler daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür?, belli başlı ağrızaları nelerdir, yedek parçaları nasıl temin edilir, bakımları nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

Taşdelen içinde her semt ve mahalleye, her model kombiler için verdiğimiz, tamirat, bakım ve temizlik gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Taşdelen kombi servisi Taşdelen ilçemizdeki tüm  markalı model göz ardı etmeksizin Taşdelen  kombi tamir, Taşdelen  kombi bakımı

 Taşdelen bölgesinde bulunan her markalı kombilerinize bakım onarım tamir işleri konusunda siz kombi kullanıcılarına haftanın yedi günü yiri dört saat teknik servis hizmeti vermektedir servisimiz özel servis olup her markalı kombilerinize teknik deste vermektedir. 0506 325 94  95 — 0216 311 70 69 

Bizi aradığınız andan itibaren operatör arkadaşlarımız çağrınızı karşılayıp size en yakın mobil araçlarımızı yönlendirmekle beraber size telefonla da teknik destekte bulunmaktadırlar aradığınız anda operatör arkadaşlarımız cihazınızla ilgili bazı sorular sorucuk ve sizden o cevapları beklicektir bunlardan bazıları gazınız açık mı yani ocağınız çalışıyor mu diğerlerimde su basıncınızı kontrol ettiniz mi ondan sonraki etapta ise cihazınızda yanıp sönen arıza sığı var mı olacaktır evet bu sorularda çözüm bulamazlar ise Taşdelen  bölgemizde size en yakın Teknikeller  kombi servisi aracımızı yönlendireceklerdir.

Yönlendirmiş olduğumuz mobil araçlarımız tam donanımlı olup yedi yirmi dört aktif çalışma ortamına uygun olarak hali hazırda beklemektedirler cihazınızla ilgili tüm parça ve ekipmanlar Taşdelen Teknikeller  Kombi  servisi mobil araçlarımızda mevcut bulunmaktadırlar.

Aynı zamanda kendi bünyemiz içerisinde oluşturdugumuz tekniker ve teknisyenlerimiz vermiş olduğumuz hizmetin servisin ve servisçiliğin önemine vakıf hizmet konusunda bilgi ve birikime sahip insanlarına oluşmaktadırlar teknisyenlerimiz çeşitli eğitimlerden geçmiş olup daha öncesinde çeşitli firmalarda çalışmış arkadaşlardan oluşmaktadırlar.

Teknik konularda bilgi ve becerileri firmamız tarafından sınanmış gerekli görüldüğü taktirde eğitim ve sınavlara tabi tutula aktadırlar biz işimizdi önemsiyoruz ve işimiz gereği olan gazlı yakıtlardan başka bir cihazlar ala ilgilenmiyoruz bizim işimiz kombi  ve biz aktif yedi yirmi dört kombi servisi olarak faaliyetimizi sürdürüyoruz Taşdelen  bölgemizdeki siz  kombi kullanıcı müşterilerimize kusursuz hizmet sunmak ve kendi ilkelerimizde taviz vermeksizin hizmetimizi v e faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Biz Taşdelen Teknikeller  kombi servisiyiz ve bizim işimiz kombi. vermiş olduğumuz hizmetlerimiz den bazıları kombi kart tamiri teknik bilgi ve tecrübe gerektiren bir cihazdır lütfen evinizde kullanmakta olduğunuz doğalgaz cihazlarına kendiniz müdahalede bulunmayın! En yakın Taşdelen  kombi servisinden teknik destek alın biz Teknikeller Kombi servisi yedi gün yirmi dört saat hizmetinizde size bir telefon kadar yakınız.

 kombilerin kartının arızalanmasının nedenleri voltaj yükselmesi ve düşmesine bağlı arıza yapan kombi kartlarınızı Taşdelen kombi servisimizde tamir ediyor.

Ülkemiz için ve bizler için milli servet değerindeki kombi kartları günümüzde yüksek rakamlara değişmektedir. Bizler alternatif olarak tamir seçeneği sunuyoruz

Her markalı arızalı kombi kartın yerine takılan yeni karta günümüzde çitti bir külfet şeklini aldı ve yeni sinede yenilenme yani tamirlisinde 1 yıl garanti vermekteyiz çitti yüksek mevtada olan yeni kartın yerine tamirli yani revizyonlu kart ön plana çıkmaktadır lira değerindeki bu kartlar sizlerin bütçesini sarsmakta.

Firmamız Teknikeller  kombi servisi üstelik yeni alacağınız kartın YARI  fiyatına ve 1 yıl garanti vererek hizmet vermekteyiz.

Firmamıza Türkiye’nin her bölgesinden arızalı kart gelmekte ve 24 saat içerisinde tamir yapılarak tamir garanti belgesi ile birlikte müşterilerimize geri yollanmaktadır.

Taşdelen Teknikeller Kombi  servisimiz demirdöküm baxi luna-demirdöküm eco-3-demirdöküm luna- demirdöküm enerji-demirdöküm brodje-alarko-ferroli-eca-baykan-ariston-kombi ve bircok kombi markasının kart tamirini yapmaktadır kart tamiri yapılmaktadır.

 Kombi Elektronik Kartı Nedir?

Her markalı kombilerinizin ön paneli içerisinde bulunan ve kombinizin çalışma sistemine kumanda eden elektronik işlemcilerden oluşan (kit) kart bulunmaktadır. Bu kart üzerindeki elektronik devreler zamanlar aşınır ve değerlerini kaybeder.

Düzensiz voltajların sürekli inip çıkması da buna çok büyük etkendir.

Elektronik kombi kart üzerinde bulunan bilgisayar programlı işlemciler,dirençler,entegreler ve röleler sürekli devrede olduğundan en küçük voltaj düşmesi ve yükselmesi kart üzerinde tahribat oluşturur ve demirdöküm kombi kartınıza zarar vermektedir.
Elektronik Kart Tamirinde Hangi İşlemler Uygulanır?

Bozuk kombi kart üzerindeki tüm elektronik komponentler (direnç, kondansatör, diyot, transistör, tristör, triyak, mosfet, entegreler vb.) V/I komponent test cihazı ile devre üzerinde tek tek V/I (Akım/Gerilim) eğrilerinin takibi ile test edilir. Gerekirse arızalı olduğundan şüphe edilen komponent sağlam komponent ile karşılaştırılarak arızalı olup olmadığı kesin olarak tespit edilir. Ayrıca devre üzerinde sağlamlığına tam olarak tespit edilemeyen komponentler vakumlu sökme havyaları ile devreden sökülerek devre dışında test edilir.

Arızalı  kombinizdeki kart arıza yaptığında tamir yaptırmanız daha mantıklıdır.

Yeni bir kart yüksek mevlalarda olduğundan bütçenizi de etkileyecektir.

Bozuk olan kartınızı tamir ettiğimizde kartın tamir ettirdiğinizde yani karttan hiç bir farkı olmayacağı gibi 4/2 YARI fiyatına size mal olacaktır.

 kombi kart tamir fiyatları kartın arızasına göre değişmektedir.

Taşdelen Teknikeller Kombi Servisi olarak tamir ettiğimiz elektronik kart tamirine 1 yıl garanti veriyoruz

Çağırdıgınız servislerinizin kart tamiri yapmaları durumunda garanti isteyin.

Tamir edilen kartta ne işlemlerin uygulandığına dair bir belge işlemin yapıldıgına dair bi makbuz alın.

Teknikeller  kombi servisi olarak evinizin elektrik aksamınıza ilgili sıkıntılarını kontrol edin ve gerekli duyulduğu takdirde kombi regülâtörü alın kombi regülâtörü kombi kartınızı koruyacaktır.

 

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir