Taşdelen Petek Temizleme Servis

Taşdelen Petek Temizleme Servis

Taşdelen Petek Temizleme Servisi

0216 311 70 69      0506 325 94 95

Soğukların hüküm sürdüğü kış mevsiminde, kombiler neredeyse hiç durmaksızın çalışır. Radyatörler, yani petekler de bu durumdan nasibini alır. Elbette süreç boyunca kirlenme, pas ve tortuların birikmesi gibi istenmeyen durumlar ortaya çıkabilecektir. Bu da uzun vadede aldığınız verimin düşmesine neden olabilir.

Eğer kombi petek temizleme yapılmazsa, biriken tortu ve kirler peteklerinizin iyi ısınmasını engeller. Çoğu zaman peteklerinizin neredeyse yarısının ısınmadığını, bağlantıdaki son peteğin ise neredeyse hiç yanmadığını fark edersiniz. Bu durum da fatura tutarınız değişmese de daha az ısınmanız yol açar. Bazen de çok soğuk havalarda kombi derecenizi yükseltmenize rağmen yeterince ısınamazsınız, üstelik de daha çok ödersiniz.

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için mutlaka Taşdelen kombi  petek temizleme işlemi gerçekleştirilmelidir.

Ne Sıklıkla Yapılmalı?

Merkezi Çekmeköy’de bulunan ve İstanbul’un her semtine hizmet veren Taşdelen Teknikeller Kombi Servisi, kombilerin fitre temizliğinin her yıl yapılmasını önermektedir.

Özellikle kış mevsimi başlamadan önce Eylül ve Ekim aylarında sağlanması gerekir. Böylece kış başladığında ısınma sorunu yaşamazsınız ve üstelik daha az ödersiniz. 0216 311 70 69 

Bilinenin aksine  Taşdelen kombi petek temizleme işlemi saatler sürmez, kısa sürede tamamlanır. Ancak burada işlemi gerçekleştiren ekibin profesyonel olması gerekir. Aksi takdirde geri dönülmez zararların doğması mümkün hale gelebilmektedir.

Tüm bu süreçleri yaşamamak için uzman bir firma ile çalışmak, yapılacak en doğru tercih olacaktır. Detaylı bilgi almak istiyorsanız, web sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşın. Kış gelmeden kombi ve peteklerinizin temizleme işlemini gerçekleştirin. 0506 325 94 95

Kolay ve Pratik Bir İşlem

Kombinizin ve peteklerinizin temizlenmesi çok uzun ve zorlayıcı bir süreç gibi mi gözüküyor? Aslında öyle değil. İşin sırrı işinin uzmanı ellerde! Elbette siz, kombilerinizin bakımını gerçekleştirebilecek teknik altyapıya sahip değilsiniz. Ancak uzman ekibimiz, peteklerin ilaçla yıkanmasında, filtre temizliğine, koruyucu kimsayal desteğinden, kombi bakımına tüm süreçleri ustaca yönetir.

Bu süreçler sürerken evinizi kirletmez. Üstelik, makinenin tam randımanlı çalışıp çalışmadığını mutlaka test eder ve size kullanıma hazır bir sistem şeklinde teslim eder. Ekibimiz, bu süreçleri son derece kolay ve hızlı bir şekilde tamamlar. Size de kış boyunca dilediğiniz gibi ısınmak ve faturaları da gönül rahatlığıyla ödemek kalır.

Taşdelen Kombi bakımı asla ihmal edilmemesi gereken bir konu olmakta ve önemini korumaktadır. Düzenli kombi bakımı yapılmadığı takdirde çeşitli risklerin yanı sıra, performans da düşecek ve daha az verim alacaksınız. Mutlaka yılda en az bir kez kombi bakımı yaptırılmalıdır. Tercihen sonbahar mevsimi veya yaz aylarının başlangıç süreci bu bakım için belirlenebilir. Elbette periyodik kombi bakımı teknik donanım sahibi ve belgeli kişilerce gerçekleştirilmelidir.

İstanbul’da ikamet edenler için merkezi Çekmeköyde olan Taşdelen  Teknikeller Kombi servisi güvenilir ve doğru hizmet veren bir kuruluş olmaktadır. Deneyimli ekibi ile her türlükombi teknik servis konusunda uzman destek vermektedir. İstanbul’un her yerinde hizmet veren firmamız, düzenli bakım yaptırmak isteyen kişiler için en güvenilir hizmeti sunar.

Unutmayın, kombinizden yüksek verim almak için düzenli bakım yaptırmak çok önemlidir. Sadece daha yüksek verim değil, aynı zamanda bütçenizi sarsan faturaların önüne geçmek için de mutlaka kombinizin bakımını gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçin. Böylece güvenle, sevdikleriniz ile birlikte kombinizi rahatlıkla kullanın.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon