Topselvi Kombi Arıza Servis

Topselvi Kombi Arıza Servis

8 Şubat 2019 Topselvi Kombi Arıza Servis için yorumlar kapalı By klima kombi servisi

Topselvi Kombi Arıza Servisi

0216 311 70 69      0506 325 94 95

Topselvi ’de faaliyet gösteren ve yıllardan beri müşteri odaklı hizmeti ve kalitesiyle kendisinden söz eden Topselvi Teknikeller kombi servisi sayesinde rahatlıkla servis hizmeti alabilir ve bozulan kombilerinize çözümler üretebilirsiniz. Hızlı ve etkili servis ağımızla istediğiniz gün ve saatte gelerek sizler için tamir ve bakım işlerini üstleniyor ve kalite belgelerimize birlikte işlemlerinizi tamamlıyoruz. Bir taraftan rahatlıkla kullanılan sıkıntısız kombiler ile ısınma sorunlarınızı çözüyor, bir yandan da güveninizi kazanmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Öte yandan geniş servis ağı sayesinde Topselvi Kombi Arıza Servis olarak gerek teknik eleman gerekse firma tecrübesi olarak uzun yıllardır faaliyet göstermenin memnuniyeti içerisinde tüm gücümüzle sizleri memnun etmeye çalışıyoruz.

Tecrübeli servis elemanlarının ve kalifiye ustaların özellikle tesisat ve bakım onarım işlemlerinde büyük önem arz ettiği herkesin bildiği bir gerçektir. Bu gerçekten hareketle gerek elemanlarımızı gerek ustalarımızı sıkı bir eğitime tabii tutarak özellikle kombileri ve kombilerde oluşabilecek sorunları hem eğitimle hem de kalfalık usulü ile yetiştirmekteyiz. Bu sayede Topselvi Kombi Arıza servis gerek hizmet yapısı gerekse kalitesini de öğrenmeye istekli ve gayretli servis elemanlarının azimleriyle başarmaktadır. Verilen eğitimler içerisinde özellikle iş sağlığı güvenliği, kombi güvenliği, kombilerin çalışma mantıkları ve genel olarak iş hakkında bilgilerin olduğu geniş yelpazeli bir eğitim süreci bulunmaktadır. Bu sayede Topselvi  kombi servisi açısından rahatlıkla iyi eğitimli iş arkadaşlarımızı sizlerle buluşturarak hızlı ve etkili bir çözüm sunuyoruz.

Kullanılan parçalar ve işçilik açısından en iyisini vermeye çalışarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi vermek ve tüm sorunlarını çözmek üzere Topselvi Kombi servis olarak gerek servis arkadaşlarımız gerek firmamızda çalışan diğer tüm arkadaşlar olarak müşteri hassasiyetlerine oldukça önem veren yapıda olmaktan gurur duyuyoruz. Genel olarak tüm firmamızın organize bir şekilde sorununuzu çözmesi ve bu sayede sizi mağduriyetten ve kış aylarında oluşabilecek sıkıntılı kombi arızalarından kurtarması bizim için önemlidir.Topselvi kombi arıza servisi olarak huzurlu, sıcak ve iyi ortamlar kurmamız için bize tek bir telefon ile ulaşın ve hizmet kalitemizi bütün boyutlarıyla görerek yaşayın. 0216 311 70 69 — 0506 325 94 95

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar .

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Comments are closed