Topselvi Kombi Tamir Servis

Topselvi Kombi Tamir Servis

Topselvi Kombi Tamir Servisi

0216 311 70 69      0506 325 94 95

Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla ve güvenilir yapısıyla yıllardan bu yana tüm müşterilerini memnun eden Topselvi Kombi Servis artan doğalgaz ihtiyacına ve kullanımına bağlı olarak yıllardan beri tüm müşterilerine uygun fiyatlarıyla hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır. Özellikle kombi ve kombi bakım hizmetlerinde oldukça başarılı ve hızlı hizmet vermeyi kendine görev edinen  Topselvi Teknikeller Kombi Tamir Servisi için müşteri memnuniyeti de aynı oranda çok önem arz etmektedir. Hızlı bir yapıda ve mobil olarak hizmet veren yetki belgeli servis elemanlarımız sayesinde arızalar ve değişmesi gereken parçalar anında değiştirilerek veya onarılarak sıkıntılar kısa sürede çözülmektedir.

Özellikle son yıllarda artan dolandırıcı firma vakaları neticesinde hizmet alınacak firmanın ne zaman kurulduğu ve özellikle yetki belgelerinin olup olmadığı sorgulanmalıdır. Özellikle kombi üreticisi firmalar tarafından Topselvi kombi tamir servisi için verilen yetki belgeleri ile firmamız iş yapmaktadır ve bu belgeleri olmayan sözde firmalara itibar edilmemesi gerekmektedir. Parçaların değişimleri ve hırsızlık gibi olaylar neticesinde kombiler sıkıntılı süreçlere girilebilir. Bu nedenle tecrübeli ve yetkinlikleri olan servis firmalarını tercih etmek en doğru hareket olacaktır. Bir yandan da sorunsuz bir hizmet alarak Teknikeller Servis kalitesini de yerinde görmek üzere tek bir telefon etmeniz yeterlidir. Tek bir telefonla başlayan süreç ile hızlı bir şekilde ihtiyaçlara cevap verip bir yandan da rahatlıkla işleri halletmenin keyfine varacaksınız. Uzmanlık alanları bakımından üstün teknik servisimiz evinize gelerek sizlere hızlı ve güvenli bir tamirin kalitesini gösterecektir.

Kombi bakımlarının ihmal edilmemesi ve uzun süre bakımı yapılmayan kombilerin sıkıntılı süreçlere gebe olduğu bilinmelidir. Topselvi kombi tamir servisi tek bir telefonunuzla kombi bakım hizmetini de vermekte ve ileride de periyodik olarak yaptırılacak kombi hizmetlerini de sizlere sunabilmektedir. Memnun kalındığı takdirde periyodik bakımlar da gerçekleştirilmektedir. Bir yandan getirdiğimiz yedek parçalarda uyumsuzluk ve sorun olması durumunda ücretsiz değişim ve 1 yıllık bayi garantisini kombinize vermekteyiz. Topselvi Kombi Servis ile alacağınız tüm teknik servis hizmetlerinde fiyat politikası oldukça makul seviyelerde olacağının bilincinde olarak, teknik servis hizmetlerimizden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Kurulduğu günden bu yana Topselvide pek çok mesken ve işyerinde kombi tamir ve bakımı gerçekleştiren Topselvi kombi tamir  Servis pek çok kişinin beğenisini kazanan ve müşteri odaklı kültürüyle uygun bir şekilde çalışma ortamlarının ve evlerin ısınma problemlerini çözmek üzere her gün daha fazla çalışmaktadır. Evler ve özellikle işyerleri açısından ısınma ve sıcak su problemlerinin sorun olması pek çok mağduriyeti de beraberinde getirmekte ve özellikle son yıllarda artan doğalgaz kullanımı neticesinde bu tarz problemler de oldukça artmaya başlamıştır. Kartalda faaliyet gösteren Topselvi kombi tamir servisi olarak bir telefonla  teknik servis elemanlarımızın sizlere gelerek sorunlarınızın hepsinin çözmek üzere güvenli bir şekilde çalışıyor.

Sorunların ve arızaların tespitleri yapılarak varsa daha büyük problemleri de hızlı bir şekilde çözerek öncelikli olarak kişilerin ve ailelerin sorunlarını çözmek üzere teknik servis elemanlarımız adresinize müsait olduğunuz bir gün ve saatte gelir, Topselvi kombi Servis kalitesinde iş ahlakı ve iş sağlığı güvenliği prosedürlerine uyarak sorunsuz bir tamir ve bakım işlemleri gerçekleştirilir. Özellikle son yıllarda artan dolandırıcı servis olayları nedeniyle pek çok kurumun adı kirletilmekte ve işini düzgün yapan firmaların adı karalanabilmektedir. Bu sorunları bertaraf etmek adına servis elemanlarımızda ve firmamızda üretici firmalardan servis hizmeti verebilir anlamına gelen yetki belgeleri bulundurmak artık zorunluluk haline gelmiştir.Topselvi kombi tamir servisi pek çok açıdan güvenilir ve hızlı hizmet vermek adına bu yetki belgelerini de gerektiği şekilde müşteriye gösterebilmektedir.

Öte yandan teknik servis bilgisi ve tecrübesi özellikle son yıllarda daha da önem kazanmış ve işini bilen ve iyi yapan firmalara kombi ve bakım servisi için yetki verilmektedir. Bir yandan da insanlar artık güvenilir ve hızlı bir hizmet almak istediğinden dolayı da Servis olarak 7 / 24 hizmet ve tamir sürecinden sonra değiştirilen parçaya ve kombiye 1 yıllık bayi garantisi veriyoruz. Bu şekilde hem müşteri memnuniyeti hem de pazardaki rekabet açısından müşterilerimize Topselvi kombi servisi avantajlarından yararlandırmak istiyor hem de kombilerinizi güvenle tamir ediyoruz.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar .

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Comments

  • Bayram ACAR | Nis 6,2019

    Tavsiye üzerine ile çalışmaya başladım dedikleri kadar işlerinin ustası Evet güzel bir teknik servis personelleri sabırlı ve güzel insanlar iyiki varsınız teşekkürler.