Ugurmumcu Kombi Arıza Servis

Ugurmumcu Kombi Arıza Servis

Ugurmumcu Kombi Arıza Servisi

Yılın 365 gününün tamamında aktif olarak hizmet veren servisimiz acil durumlarınızda gece yarısı bile arayabileceğiniz bir firma olarak müşterilerine güven sağlamaktadır. Gezici Servislerimiz adresinize harekete geçmesi telefonunuzu almamızın hemen ardından gerçekleşmektedir.Genel Bakım ve Arıza Tamirinde Profesyonel EkipTüm kombilerin arıza onarımı periyodik bakımı teknik servis ekiplerimizce yapılmaktadır. Hizmetimizdeki farkı görünce markası ne olursa olsun kombilerinizin teknik servisi firmamız olacaktır. Kombiniz ile sorunsuz bir kış geçirmek için bizi arayarak bakım hizmeti alabilirsiniz. 0506 325 94 95 —  0216 311 70 69

Uğurmumcu Teknikeller Kombi tamiri sırasında meydana gelen hasar nedenini servisi açıklayarak eğer herhangi bir parça değişimi şartsa bunu dile getirmektedir. Gerekli olan parçanın fiyatını orijinali hali ile söyleyerek hemen temin etmektedir. Tüm yedek parçalarda daima bir sene gibi bir garanti süresi bulunması elbette kombi sahiplerini mutlu etmektedir. Bazı zamanlar sırf bakımı geldiğinden dolayı da tamire ihtiyaç duyabilirler.

Kombinizin arıza vermemesi için her yıl düzenli bir şekilde kış ayına girerek bakımı yaptırılmalıdır. Bu şekilde uzun yıllar dayanmasını sağlayarak Kombi tamirine fazla ihtiyaç duymadan kullanabileceksiniz. Tamir sırasında ise; servisçinin dediği her türlü bilgiyi can kulağı ile dinleyerek dikkat edilmesi gereken hususları uygulayarak can ve mal güvenliğini korumalısınız.

Uğurmumcu teknikeller Kombi, ev veya işyerlerinize ait sıcak su gereksinimini karşılayan, küçük ebatlarda olup az yer kaplayan sessiz çalışan ve kullanıcıdan bağımsız ısınma konforu sağlayan cihazdır.

  Kombinizin senede en az bir kere kombi servis firmalarının, uzman ekipleri tarafından periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kombi bakımı, cihazınızın çalışma ömrü, harcanılan yakıt, konforlu ısı bakımından önem taşır. Düzenli bakımı yapılan kombiniz yıl boyunca en az sorun ve kesintisiz yüksek performans ile çalışır.

 Uğurmumcu kombi servisi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Uğurmumcu’daki tüm semtlere kaliteli ve garantili Kombi servis hizmeti götürmeyi başarmıştır.

 Her geçen gün kendini geliştirmekte olan firmamız bu süreç içerisinde altyapısında da büyümeye giderek vermiş olduğu hizmetin kalitesini arttırmaktadır. Verdiğimiz tüm hizmetlerin 1 yıl parça ve işçilik garantisi altında olması da bunun bir ıspatıdır.

 Havaların iyice ısındığı şu günlerde uzmanların da ortak tavsiyesi olan Kombiların bakım ve tamiratında siz değerli Uğurmumcu Kombi Servisi halkına elimizden geldiğince en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Kombi kullanan tüm tüketicilere sunduğu kaliteli hizmet ile ve uzman kadrosu ile, müşteri memnuniyetini fazlasıyla sağlayabilen bir kombi servisi. Müşterisinin kendisine ulaştığı anda hızlı bir servis ile müşterisine ulaşan, kombide yaşanan sorunları büyük bir hızla çözen kombi servisi aynı zamanda müşterilerine bilgi sunmayı, müşterilerini kombi konusunda bilgilendiren kendine görev bilen bir kombi servisi olarak da adından sıkça söz ettiriyor. Çalışanlarının güler yüzlü hizmeti ve konusunda uzman kadrosu nedeniyle, müşterilerinin bu konuda da memnuniyetini kazanan kombi servisi, yaklaşan kış ayları ile birlikte yoğun bir şekilde kombilerin kışlık bakımlarını yapmaya ve müşterilerinin kışı daha kolay ısınmasını sağlamak için kombileri kışa hazırlamaya başlamış durumda.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir